PakavimoPrekes.lt vokaiPašto paslaugos svarbios net ir šiandien, kai žmonės beveik nerašo laiškų. Nors popierinius laiškus pakeitė telefono skambučiai ir žinutės bei elektroninis paštas, paties siuntimo svarba niekur nedingsta. Kasdien įvairiausiomis kryptimis keliauja siuntos. Jeigu aktualu, kur įsigyti kokybiškų vokų, verta apsilankyti interneto svetainėje PakavimoPrekes.lt, kur šių pakuočių pasirinkimas itin gausus.

PakavimoPrekes.lt vokai skirstytini į keletą kategorijų. Tai kurjeriniai (plastikiniai), rudi su oro apsauga, balti su oro apsauga, spalvoti su oro apsauga, erdviniai, popieriniai, kartoniniai, lipnūs.

Kurjeriniai

Kurjeriniai pagaminti iš nepermatomos LDPE plėvelės. Dėl klijuojamos juostelės siuntimas tampa dar patogesnis. Kadangi šios rūšies vokai neperšviečiami, vidus yra juodas, tai turinys laikomas nuo pašalinių akių. Dar vienas privalumas – apsauga nuo drėgmės. Taip daiktai dar saugesni. Be to itin verta paminėti mažą svorį – šie PakavimoPrekes.lt vokai lengvi, o tai reiškia, kad ir siunta bus lengvesnė. Daugeliu atvejų ši ypatybė tampa privalumu – juk mažiau sverianti siunta = mažesnės siuntimo išlaidos.

Tarp pliusų akcentuotina ir tai, kad atplėšus lieka žymė – šis punktas dar labiau patvirtina siuntos saugumą.

Lipdukai ir etiketės prilimpa be vargo. Ir pastarasis privalumas dar nepaskutinis. Minėti vokai tinkami rūšiuoti ir perdirbti. Taigi, yra ekologiški.

Su oro apsauga

PakavimoPrekes.lt vokai su oro apsauga skirstytini pagal spalvą. Jų galima įsigyti rudų, baltų arba spalvotų. Jie puikiai tinka trapioms, lengvai pažeidžiamoms prekėms. Pasirinkus šio tipo pakuotes daiktų vežimas tampa lengvesnis, saugesnis. Smūgiai, subraižymai, drėgmė ar kiti pažeidimai? Vokai su oro apsauga padeda to išvengti. Taigi, kalbame apie puikų būdą siųsti net ir brangius daiktus.

Beje, trapius siuntinius siūloma papildomai suvynioti į PE putų plėvelę – taip saugumo bus dar daugiau.

Erdviniai

Dar viena rūšis – erdviniai. Rudas ekologiškas KRAFT popierius su nuplėšiama juostele, voko praplėtimas iki 40 mm, tvirtumas, lengvumas, patogumas naudoti – tai, kas itin praverčia. Itin patogunorint siųsti knygas, žurnalus, raštus, sutartis bei kitą didesnės apimties korespondenciją.

Pabrėžtina, kad pagal individualų užsakymą galima atspausdinti spalvotą logotipą ar kitus norimus užrašus. Taip šie PakavimoPrekes.lt vokai tampa ir reprezentacine priemone.

Popieriniai

Popieriniai vokai, kaip ir kiti čia aprašyti, yra aukštos kokybės. Jie pagaminti iš balto arba rudo ofsetinio popieriaus ir turi nuplėšiamą juostelę. Tvirtumas, lengvumas patogumas – šių vokų vizitinė kortelė. Sąskaitos, raštai, sutartys, atvirukai, kvietimai ir kita korespondencija bus siunčiama patikimai.

PakavimoPrekes.lt mini galimybę rinktis vokus su permatomu langeliu – taip matysis atspausdintas adresas.

Jeigu reikia, atspausdinamas spalvotas logotipas ar kiti pageidaujami užrašai. PakavimoPrekes.lt netgi pasiruošusios pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu.

Kartoniniai

Kalbant apie kartoninius vokus svarbi jų ypatybė – standumas. Dėl to geriau apsaugomi daiktų kampai. Dokumentai, knygos, žurnalai, nuotraukos, katalogai, kasetės, atminties laikmenos ir kt. – tai be vargo galėsite siųsti.

Kaip dar vienas pliusas minėtina, jog šie PakavimoPrekes.lt vokai nelinkę lamdytis, todėl siuntinys bus dar geriau apsaugotas ir atrodys reprezentatyviai. Prie patogumo prisideda ir atklijuojama juostelė.

Lipnūs

Skaidrūs lipnūs vokai laikomi optimaliu pasirinkimu dokumentams siųsti. Jie naudojami prie įvairių pakuočių, pavyzdžiui, kartoninių dėžių. Siuntinio nepasiekia drėgmė, purvas. PakavimoPrekes.lt teigimu, šio tipo vokai tinkami saugiam sąskaitų faktūrų, sutarčių bei kitų dokumentų transportavimui.

Įvairovė

Kiekvienu atveju verta paminėti matmenų įvairovę. Kadangi siūloma visokio dydžio vokų, kiekvienas pirkėjas atranda labiausiai tinkamus ir tokiu būdu užtikrina, kad siunčiamas daiktas bus laikomas geriausiai jam tinkančioje pakuotėje.

Kitas svarbus punktas – PakavimoPrekes.lt vokai yra tik dalis viso asortimento. Apsilankę šioje internetinėje parduotuvėje rasite ir kartoninių dėžių, maišelių, lipnios juostos, popieriaus gaminių, pakavimo plėvelės, siuntimo medžiagų, lipnių etikečių, pakavimo įrangos. Galima rinktis iš daugybės prekių, palengvinančių kasdienį su siuntomis susijusį darbą.