vestuvėms sodybaKai dvi širdys susitinka ir pradeda plakti vienu ritmu, tai ne tik paukščiukai čiulba aplink, bet ir pati meilė garsiai dainuoja savo dainą. Ne taip jau dažnai nutinka, kad žmogus randa savo sielos draugą. Kiti tuokiasi tam, kad neliktų vieniši, nes biologinis laikrodis spaudžia, norisi šeimos… O va kai žmogus tikrai randa savo sielos draugą, tai reikia atšvęsti. Tinkamiausias būdas tą padaryti – iškelti vestuves. Vestuvėms sodybą rasti nėra labai lengva. Turime omeny, kad vestuvėms sodyba turi būti užsakyta iš anksto ir tai žino visos būsimos nuotakos. Vadinasi, didelė tikimybė, kad norima vestuvėms sodyba jau bus užimta norimama savaitgaliui. Jei radote laisvą datą, tai jūsų pora – laimės kūdikiai, kuriems pasisekė dvigubai.

Geriausias patarimas, ką galima pasiūlyti jaunavedžiams, tai neplanuoti vestuvių visiškai patiems, būtina bent dalį organizacinių dalykų patikėti patikimiems draugams (pvz. vyriausiajai pamergei ir pabroliui ar pan.) arba vertuvių planuotojai. Pastaroji prfesija Lietuvoje dar jauna, bet ji tikrai perspektyvi ir nei kiek neabejojame, taps konkurencinga. Vis daugiau nuotakų ir jaunikių priešvestuvinį stresą nori kuo labiau išvyti toli toli, todėl vestuvių planuotoja yra geras sprendimas. Planuotoja pasirūpins viskuo, kuo reikia ir didžiausia našta nukris kaip mat. Taip jaunavedžiai galės gyventi džiaugsmingu laukimu savo šventės. Man vestuvėms sodybą ir kitus reikalingus dalykus parūpins vestuvių planuotoja. Ji tarsi tos papildomos dvi rankos, kurių kartais gyvenime taip trūksta, kai laikas lekia nepastebimai. Viens, du ir žiūrėk, vestuvės jau po savaitės, nors pradėta planuoti buvo prieš kelis mėnesius. Iš tiesų, net ir keli mėnesiai įspūdingoms vestuvėms suorganizuoti yra nemažas iššūkis. Vestuvių planuotojai tenka be galo daug atsakomybės, nes jei kas nepavyks, ji bus laikoma dėl to kalta ir niekas į detales nesigilins. Vestuvėms sodybą planuotoja turi išrinkti tokioje vietoje, kad jauniesiems ji atimtų žadą. Ir taip turėtų būti ne tik dėl parinktos vietos, bet ir dėl dekoracijų, temos išpildymo, kurią nutarė kartu. Jei buvo nuspręsta, kad vestuvių tema – vintage, tai ir vestuvėms sodyba turi būti persigėrusi tokia nuotaika, kai klasika susipina su modernumu, kai senas tampa nauju, atnaujintu variantu, kuris kupinas žavesio ir elegancijos, kuklumo. Vestuvėms sodyba yra vienas svarbiausių atributų, todėl, jei čia bus padaryta klaida, ją ištaisyti kažin ar pavyks. Jei vestuvėms sodyba bus papuošta visiškai kitaip nei įsivaizdavo jaunieji, jie gali smarkiai nusivilti ir mintyse galvoti, kad jų svajonė liko išpildyta ne iki galo. Gal tai tik perfekcionizmas, nežinia, bet, kai jis nepatenkintas, neigiamos mintys prisiminimus apie vestuves gali nuspalvinti pilkai… To nelinkima nei vienai porai. Norima, kad du sielos draugai per vestuves jaustų visišką pilnatvę ir manytų, kad tobulesnės šventės būti net ir negalėjo.

Vestuvių planuotojos visada dirba iš peties, nes jauna profesija reikalauja ypatingai daug kokybės, norint, kad ši profesija įgautų didesnį pagreitį, didesnį pasitikėjimą ir gausėjantį klientų ratą. Jei viena pora gavo savo svojonių vestuves, tai jos draugai, kurie, greičiausiai, yra panašaus amžiaus, taip pat sieks samdytis tą pačią vestuvių planuotoją. Nes kai vestuvių planuotoja nuims didžiausią naštą – sodybos paieškas, tai jie bus tikri, kad vestuvėms sodyba bus parinkta apgalvojus viską iki smulkmenų. Mat vestuvių planavimas reikalauja didelių renginių organizavimo patirties, o jaunavedžiai ne visada tai turi. Tuo tarpu vestuvių planuotojai tai vienas pagrindinių kriterijų norint įsidarbinti šioje srityje.