vandens minkstinimo filtraiVandens minkštinimo filtrai – tai puiki priemonė, kuri suminkština vandenį ir pašalina mineralus, kurie sukelia vandens kietumą. Kietas vanduo – tai toks vanduo, kuriame yra gausu kalcio ir magnio. Toks vanduo sukelia problemas visuose namuose: užkemša vamzdžius, apsunkina muilo ir kitų ploviklių tirpimą vandenyje, palieka vandens dėmes. Taip pat kietas vanduo mažina vandens šildytuvų efektyvumą. Prireikia daugiau energijos vandens šildymui, o tai reiškia tik viena – didesnes išlaidas. Kietas vanduo kenkia mūsų odai, mažina muilo poveikį ir labai sausina odą. Toks vanduo kenkia ir plaukams. Kai kuriais atvejais kietas vanduo kenkia ir skalbiniams. Būtent todėl, Jums yra reikalingi vandens minkštinimo filtrai. Yra būtina pagerinti Jūsų namų vandens kokybę. Filtrai pašalina teigiamai įkrautus vandens jonus. Kalcio jonai yra verčiami kalcio kristalais, kurie nedaro jokio poveikio vamzdyno užsikimšimams. Kristalai yra labai maži ir lengvai nuteka vandens srovėje. Jie yra visiškai nekenksmingi, neutralūs ir atsparūs karščiui. Kitas geras privalumas – galėsite pamiršti kalkes. Kiti pliusai, kuriuos suteikia minkštas vanduo:

  1. Jūsų valomi veidrodžiai, langai ir kiti stikliniai paviršiai bus švaresni ir blizgesni;
  2. Jūsų oda ir plaukai taps švelnesni;
  3. Net ir paprastas muilas, bei kiti prausikliai taps efektyvesni;
  4. Sunaudosite mažiau muilo ir plaukų šampūno, nes minkštas vanduo padeda prausikliams daugiau išputoti;
  5. Skalbiami drabužiai ir patalynė taps minkštesni, todėl skalbiant nereikės papildomai naudoti audinių minkštiklių;
  6. Spalvoti drabužiai nebluks, o spalvos ilgai išliks labai ryškios;
  7. Balti audiniai taps švaresni ir baltesni, todėl nereikės naudoti ir balintojo;
  8. Bus išsaugoti Jūsų virtuviniai prietaisai, pavyzdžiui, elektriniai virduliukai, kavos aparatai, indaplovės ir skalbimo mašinos. Prietaisuose nesikaups kalkių nuosėdos.
  9. Kiekvieną mėnesį sutaupysite energijos sąnaudas;
  10. Gersite švarų ir nekenksmingą vandenį.

 

Šiuo metu prekyboje yra nemažai filtrų, kuriuos galite rinktis pagal savo individualius poreikius. Priklausomai nuo Jūsų pastato senumo ir dydžio – galima rinktis įvairius filtrus. Kokie Jums yra reikalingiausi – gali padėti nuspręsti profesionalūs konsultantai.

Daugiau informacijos : www.filtrai.lt