Vaikai – tai mūsų didžiausias turtas ir mūsų visų ateitis. Tačiau tikriausiai daugelis tėvelių galėtų pritarti, jog vaikai labai greitai auga. Kol jie dar būna visiškai maži juos augina mamos, vėliau kartais – močiutės. Tačiau kuo toliau tuovaiku darzelis daugiau yra pastebima tendencija, jog yra didelis poreikis leisti vaikus į darželius. Na taip yra tikrai neveltui. Juk močiutės dar būna jaunos ir pačios dirba, o kai mamai baigiasi motinystės atostogos, tenka grįžti į darbą ir tada galvoti, kur palikti vaiką darbo metu. Lietuva nėra tokia turtinga šalis ir čia atlyginimai tikrai nėra tokie, kad kiekvienas galėtų namuose samdytis auklę. Todėl vienintelis kelias, tai vaikų darželis Vilniuje, ar kuriame kitame, Jūsų gyvenamajame mieste. To priežastis yra paprasta. Jei mamos atlyginimas yra minimumas, ar šiek tiek daugiau – samdytis auklę visiškai neapsimoka. Juk tokiu atveju tektų visą savo algą palikti jai. O koks tikslas tada mamai dirbti?

Kita bėda yra valstybiniai darželiai. Tikriausiai jau ne vien per televizorių, bet ir per visus kitus komunikacijų kanalus teko girdėti apie tai, kad visuose juose pastoviai trūksta vietų vaikams. Žinoma, su šia problema yra nuolatos kovojama ir siekiama padaryti vis daugiau laisvų vietų vaikų darželiuose, tačiau didžiuosiuose Lietuvos miestuose tokia problema vis dar išlieka labai opi. Gerai bent jau tai, kad mažesniuose miesteliuose ši problema nėra tokia jau ryški. O e to privatus vaikų darželis Vilniuje visada gali tapti geriausia Jūsų plano dalimi.

Dar šiek tiek pakalbant apie valstybinius vaikų darželius didžiuosiuose miestuose, absurdiška atrodo tai, jog vaiką užrašyti į darželį reikia jau jam iškart gimus. Juk kartais tokius dalykus galima paprasčiausiai ir užmiršti. O be to, kartais net ir tai gali Jums nepadėti garantuotai gauti vietą vaikui vaikų darželyje. Politikai stengiasi šią problemą kuo greičiau išspręsti, na, o kol kas kviečiame susipažinti su privalumais, kuriuos gali suteikti privatus vaikų darželis Vilniuje.

Apskritai vaikams vaikų darželiai yra be galo naudingi. Visų pirma todėl, kad juose vaikas tarsi išmoksta „gyvenimo“, socialumo, gali pabendrauti su kitais vaikais. Mažėja jo socialinė atskirtis, jis mokosi bendrauti su kitais, dalintis žaislais ir kitais dalykėliais, kartu žaisti. Taip yra pasiruošiama mokyklai, kadangi vaikas yra išmokomas dienos režimo, ritmo. Tam tikru laiku yra valgoma, tam tikru laiku yra žaidžiama, einama į kiemą, miegama ir t.t. Taip vaikai yra išmokomi tvarkos ir namuose su jais tėveliams tampa žymiai paprasčiau. Iš kitos pusės, darželis nelygus darželiui. Juk į valstybinius darželius patenka visokių vaikų, ir iš pasiturinčių šeimų ir iš vargingesnių. Vaikai labai mėgsta mokytis vieni iš kitų ir mėgdžioti vienas kitą – todėl kartais tai gali tapti net ir labai dideliu minusu. Taigi, viskas priklauso tik nuo aplinkos, kurioje auga vaikas. Pirmiausia, tai jie daug ką atsineša iš savo šeimos, o kai ką ir iš darželio, nes čia vaikai praleidžia didžiąją dalį dienos. Privačiuose vaikų darželiuose kainos yra šiek tiek didesnės, tačiau ten ir priežiūra vaikų yra visiškai kitokia. Ten, visų pirma, yra mažiau vaikų, todėl visus juos prižiūrėti yra ir paprasčiau ir saugiau. Tokių darželyje nėra daug, tačiau tikrai galima atrasti kiekviename mieste, o didmiesčiuose – jų yra netgi ne vienas. Taigi, Jums belieka tik pasirinkti.