uab pardavimasNorite įsigyti nuosavą įmonę nepatirdami jokių sunkumų? Arba norite parduoti savo įmonę, kadangi reikalai sekasi ne taip gerai kaip norėtumėte ir aplinkybės priverčia ištarti žodžius ,,parduodu savo įmonę“ ? Tokiu atveju jums prireiks mūsų įmonės pagalbos.

Kadangi, bet kokios įmonės pardavimas ar tai būtų UAB pardavimas, ar AB, ar Individualios įmonės pardavimas reikalauja tam tikrų žinių, sugebėjimų ir atitinkamai tam reikia skirti nemažai laiko, todėl racionaliausia būtų kreiptis į profesionalus, kurie užsiima įmonių pardavimu. Nesvarbu ar tai UAB pardavimas ar kokios kitos įmonės pardavimas, mes jums garantuojame, kad viską atliksime kokybiškai. Ir tokiu atveju, bet kokios įmonės pardavimas jums taps daug saugesnis.

Įmonių pardavimas susideda iš daugelio dalių:

  • Atsakingo sprendimo priėmimas;
  • Įmonės įvertinimo. Prieš parduodant, bet kokią įmonę yra būtina įvertinti jos vertę;
  • Pasiruošimas pardavimui. Ši procedūra yra būtina norint paruošti įmonę tam, kad ji būtų patrauklesnė ir buvęs įmonės savininkas gautu tokią kainą, kurios tikisi;
  • Pirkėjo paieška;
  • Derybos su potencialiu įmonės pirkėju;
  • Taip pat teisinių paslaugų suteikimas. Tai yra įvairių reikalingų dokumentų pasirašymas, pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas.

Jei jūs norite parduoti savo įmonę jums visų pirma reikia teisingai įvertintinti savo parduodamą įmonę atsižvelgiant į rinkos tendencijas, išmintingai nustatyti kainą, rasti pirkėją, kuriam būtų tinkamos jūsų siūlomos kainos ir žinoma operatyviai veikti.

Nutarti parduoti savo įmonę nėra sudėtinga, sunkiausia yra padaryti taip, kad įmonės pardavimas netaptu jūsų bėdų priežastimi. Pasirinkite mūsų įmonių pardavimo paslaugas ir mes jums užsiimsime UAB pardavimu ar, bet kokios kitos teisinės formos įmonės pardavimu, jūsų įmonės pardavimas bus įgyvendintas kokybiškai ir patikimai. Verta paminėti, kad mūsų įmonė yra viena iš nedaugelio, kurios siūlo įmonės pirkimo ir pardavimo paslaugas ir taip pat papildomų paslaugų komplektą. Jei kreipsitės į mus mes jums padėsime išvengti daugelio problemų, kurios susijos su įmonės pardavimu. Parduoti arba įsigyti įmonę su mūsų pagalba yra labai paprasta.