vidaus durysVidaus durys tai yra svarbi namų interjero detalė, kuri turi būti ne tik graži, tačiau ir funkcionali. Vidaus durys gali būti tokios, kurios transformuojasi ir atveriamos. Vidaus durys paprastai yra gaminamos iš plastiko arba medienos.

Plastikinės durys dažniausiai yra gražios ir lengvos. Jų nereikia dažyti, jos yra ilgaamžiškos, tik nepakankamai tvirtos ir ne taip gerai apsaugo patalpas nuo išorinio triukšmo. Jei jūs norite, kad į jūsų patalpas patektu daugiau šviesos, tokiu atveju vidaus durys gali būti gaminamos su stiklu. Kad jums nereikėtų riboti savo namų interjero standartinėmis durimis, mes jums galime pagaminti įvairiausių dydžių ir formų vidaus duris, kurios atitiks jūsų poreikius.

Atsižvelgiant į tai kokioje patalpoje bus montuojamos jūsų durys jūs galite pasirinkti pačias įvairiausias durų rūšis. Vidaus durys bet kokiu atveju turi būti praktiškos, patogios, jos turi derėti prie jūsų namų stiliaus ir geriausiai, kad jos jį atitiktu geriausiu būdu ir iš bendro interjero ryškiai neišsiskirtu. Tam, kad jūs teisingai pasirinktumėte vidaus duris yra būtina peržvelgti apteiktą durų katalogą. Kiekvienas duris reikia atidžiai apžiūrėti, atkreipti dėmesį net į pačias menkiausias detales, kad ateityje nekiltu rūpesčių. Jei jums reikia labai gerai izoliuoti erdvę, tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra metalinės durys, kadangi šios durys gerai izoliuoja garsą.

Jei jūs norite, kad jūsų vidaus durys taptų tikra interjero puošmena, tokiu atveju medinės durys bus idealus pasirinkimas. Tokios durys bus patogios, ilgaamžiškos ir tvirtos, atitiks jūsų namų stilių. Mūsų parduodamos durys turi šiuos privalumus:

  • Tai stilingas dizainas, jūs be vargo galėsite pasirinkti patį tinkamiausią vidaus durų variantą;
  • Durys yra patikimos, tvirtos ir ilgaamžiškos. Jos galės būti naudojamos įvairiose patalpose;
  • Saugios, tokių durų pagalba jūs galėsite jaustis tarsi už akmeninės sienos, kadangi vidaus durys pasižymi patikima konstrukcija;
  • Funkcionalios, jos sukuria jaukią atmosferą;
  • Vidaus durys yra gaminamos naudojant šiuolaikiškas technologijas ir patikimą įrangą;
  • Kiekvienos durys visiškai atitinka keliamus reikalavimus ir normas.

Jei jums yra reikalingos patikimos ir stilingos vidaus durys, tokiu atveju jums verta susimąstyti apie mūsų gaminamas duris.