Taigi pradžioje reikėtų išsiaiškinti kas gi yra tos trinkelės, kurios yra klojamos. Na ir žinoma reikėtų išsiaiškinti kokie reikalavimai yra keliami šiems darbams. Visos trinkelės yra gaminamos specialiu vibro liejimo būdu, kai kiekvieno etapo metu yra siekiama išgauti kaip galima geresnę kokybę. Kokybiškos trinkelės turi tam tikras savybes. Tai vienodo dydžiai ir geometriškos formos, labai didelis tvirtumas, visiškas medžiagos saugumas ir ilgas tarnavimo laikas. Kokybiškas trinkelių klojimas tai yra pakankamai paprastas technologinis procesas, kuris yra sudarytas iš kelių etapų ir niuansų, kurių žinojimas tikrus meistrus ir skiria nuo diletantų. Kai yra kruopščiai laikomasi trinkelių klojimo technologijos, kai yra laikomasi visų saugumo reikalavimų tada visi darbai yra kokybiški. Darbai turi būti atliekami naudojant tik profesionalią įrangą, kuri leidžia visus darbus atlikti maksimaliai tiksliai. Profesionalūs ir pakankamai patirties turintys darbuotojai labai atsakingai žiūri į savo darbą. Kaip turi būti pasirenkamos trinkelės? Juk tai ar trinkelės atrodys patraukliai priklauso nuo to koks bus jūsų pasirinkimas ir kokios medžiagos yra būtinos. Betoninės trinkelės yra ne ką mažiau patikimos nei granito trinkelės, kurios yra naudojamos kelkraščiams ir važiavimo zonoms. Reikia nutarti kokia bus trinkelių forma, dydis ir spalva. Tinkamos spalvos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių faktorių, kai yra kalbama apie estetinį paviršiaus suvokimą, kuris turi puikiai įsipaišyti į pastatyto objekto išvaizdą.

https://www.youtube.com/watch?v=STjsPBb7r3I

Reikiamas efektas yra pasiekiamas suderinant vietovės ir trinkelių spalvinius variantus. Optimali spalvinė schema yra pasirenkama priklausomai nuo dizaino ir spalvinių kombinacijų. Šiuo atveju jums padės specialistai ir pakankamai patirties turintys darbuotojai. Platus spalvinių variantų pasirinkimas leidžia išspręsti įvairias spalvinių schemų optimizavimo užduotis. Jei jūs norite pasiekti tobulybės tokiu atveju reikia peržiūrėti jau kelis padarytus variantus ir peržiūrėti kaip trinkelės atrodo dienos šviesoje, atsižvelgiant į artimiausiai esantį landšaftą, bendrą išvaizdą ir aplinkos spalvas. Galima padėti tik vieną trinkelę ir jūs jau žinosite ar ji tiks prie jūsų aplinkos spalvų. Tinkamas spalvinės schemos pasirinkimas tai yra raktas, kuris veda link tinkamo sprendimo ir gali padėti įrengti teritoriją, kuri yra šalia jūsų namo. Šiuo metu yra dažnai naudojamos raudonos, pilkos, geltonos spalvos trinkelės. Kai yra atliekamas trinkelių klojimas šis darbas turi ne vieną privalumą prieš asfalto liejimą. Trinkelės yra labai lengvai išmontuojamos, kai yra atliekami remonto darbai ir priešingai jos gali būti labai lengvai  sumontuojamos atgal. Ant tokio paviršiaus nesikaups jokios balos, kadangi vanduo susigeria į tarpus. Taip pat trinkelės mažiau įkaista, nei asfaltas ir neišskiria jokių nuodingų ir pavojingų medžiagų. Galėsite pasirinkti įvairios kokybės trinkeles, kurios turės įvairius piešinius. Trinkelės yra geresnės, nei asfaltas, kadangi jos yra atsparios šalčiui, jos puikiai sugeria drėgmę, yra ilgaamžiškos, bei atsparios smūgiams.

Kaip gali būti apskaičiuojama trinkelių klojimo kaina? Trinkelių klojimas ir šių darbų kaina priklauso nuo dirvos ir pagrindo paruošimo, nuo to kokio dydžio yra plotas, kokia yra darbų sąmata, na ir žinoma kokia yra pačių medžiagų kaina. Pageidaujamas trinkelių piešinys yra kuriamas montavimo schema. Individualiai yra pasirenkama trinkelių spalva. Kai yra pasirenkamos trinkelės yra atsižvelgiama į tai koks yra  architektūros stilius, koks landšaftas ir ar trinkelės gerai įsipaišys į teritoriją. Kiekvienam užsakovui yra sudaromas individualus dizaino projektas. Visi skaičiavimai yra atliekami vadovaujantis koks yra ploto dydis, kokia yra jo geometrinė forma, kokios yra montavimo schemos, daugiau informacijos puslapyje.