negabaritiniu kroviniu pervezimas klaipedaTraktorių pervežimas – viena iš negabaritinių krovinių pervežimo Klaipėdoje siūlančios įmonės paslaugų. Negabaritiniu kroviniu vadinama paletė arba krovinys, viršijantis standartinio krovinio gabaritinius išmatavimus, arba svorio/tūrio santykį. Tai yra krovinys, kurio išmatavimai viršija daugiau nei 30 proc. standartinio krovinio išmatavimų. Negabaritinių krovinių gabenimas reikalauja specialių transportavimo sąlygų. Lietuvoje, Europos, NVS ir Baltijos šalių teritorijoje šia veikla užsiimančios įmonės gabena traktorius, ekskavatorius, greiderius, buldozerius, kombainus, kranus, krautuvus, pramonės šakose naudojamus mechanizmus, įvairias talpas ir kt., ką sudėtinga nuvežti įprastu transportu.

Per pastaruosius dešimt metų Lietuvos žemdirbiai nupirko 13,9 tūkst. naujų traktorių. Beveik pusę jų sudaro Baltarusijoje pagaminti „Belarus MTZ“. Iš Vakaruose gaminamų kol kas populiariausi „John Deer“, „Case“, suomiški „Valtra“ ir „New Holland“. Vis daugiau ūkininkų įsigyja naujoviškų traktorių ir kombainų, tačiau  Lietuvos ūkiuose vyrauja vakarietiška, naudota žemės ūkio technika. Mūsų šalies ūkininkai dažnai ieško kelerius metus panaudotos technikos pas savo kolegas vokiečius ar prancūzus. Prieš 3–4 metus 80 proc. ūkininkų techniką pirkdavo pasinaudodami ES parama ir tik 20 proc. – iš savo kapitalo. Dabar 60–70 proc. ūkininkų techniką perka tik iš savo lėšų arba pasiskolina iš bankų, tad ir rūpintis jų pargabenimu tenka patiems.

Sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių pervežimo metu ypatingai svarbu laikytis saugumo reikalavimų. Žemės ūkio technika ir spec. technika pervežama specialiai tam skirtomis platformomis ir standartinėmis puspriekabėmis. Traktoriai, ekskavatoriai, krautuvai, agrotechnika ir kita specializuota technika, kuri neviršija gabaritinio krovinio matmenų, telpa į standartinę puspriekabę. Didžiagabaritinė, sunkioji technika transportuojama sustiprintomis ir pažemintomis platformomis.

Aukščiausios kvalifikacijos logistikos specialistai, bendraujantys lietuvių, anglų, rusų kalbomis, pasirūpins kokybišku ir operatyviu negabaritinių krovinių gabenimu bei užtikrins saugų jų pristatymą. Pagal poreikį darbuotojai sutvarko ir krovinio transportavimui reikalingus leidimus. Pagrindinės traktorių pervežimo, kitos žemės ūkio ir spec. technikos transportavimo kryptys, kuriomis negabaritinių krovinių pervežimo Klaipėdoje įmonė veža krovinius: Lietuva, Italija, Ispanija, Airija, Anglija, Belgija, Olandija, Vokietija, Čekija, Danija, Norvegija, Švedija, Rusija, Baltarusija, Kazachstanas. Pasirinkite tik tas negabaritinių krovinių pervežimą Klaipėdoje siūlančias įmones, kurios taip pat teikia krovinio draudimo, muitinės registravimo, apsaugos bei palydos paslaugas bei prisiima vienareikšmę atsakomybę ir garantijas už saugų negabaritinių krovinių gabenimą.