termo medienaTermo mediena – tai dideliu karščiu ir garais apdorota pušies (pasižymi tankumu, tvirtumu, sakingumu, mažai skyla), eglės (sandaroje neturi balanos, todėl pasižymi minimalios drėgmės įgeriamumo savybėmis), uosio, beržo ar drebulės, maumedžio (tvirtesnis, atsparesnis už pušį ir eglę) mediena, tinkama naudoti lauko ir vidaus sąlygomis. Tokia mediena naudojama terasoms, pastatų fasadams, stogams, tvoroms, pavėsinėms, suolams, balkonams, pirtims, kubilams, masyvo grindims, langams, durims, baldams. Termo mediena pasižymi atsparumu puvėsiui bei vandeniui, erdviniu stabilumu. Termiškai apdorotos terasų lentos ne tik ilgaamžės, bet ir  turi nelygų paviršių, kad joms sušlapus žmogus neslidinėtų. Jos puikiai atlaiko atšiaurias gamtos sąlygas be papildomo apsauginio apdorojimo. Terasų montavimui galima naudoti  matomus arba paslėptus tvirtinimo elementus, o tai leidžia susikurti kiekvienam išskirtinį terasų stilių. Paslėpti tvirtinimai gali būti iš nerūdijančio plieno arba specialūs, kurie leidžia medienai vėdintis ir nesuteikia sąlygų kauptis drėgmei. Taip pat labai svarbu, kad giluminiu būdu būtų impregnuoti ir žemėje esantys terasos stulpai bei sijos, nes nuo to priklauso statinio tvirtumas. Nuo smulkių įtrūkimų apsaugos bei atitolins puvimą apdorojimas aliejiniais dažais arba bespalve apsaugine alyva medienai.

Terasos taip pat gali būti montuojamos lentomis, pagamintomis iš medžio plastiko kompozito (30 proc. aukšto spaudimo polietileno (HDPE), 60 proc. bambuko medžio dulkių ir 10 proc. cheminių priedų (dažų, klijų, stabilizatorių)). WPC terasinės lentos puikiai tinka įrengiant lauko terasas, balkonus, lieptus, pavėsines. Dėl didelio atsparumo atmosferos poveikiui jos puikiai tinka lauko grindinio naudojimui. Natūrali medžio išvaizda ir ilgaamžiškumas yra puikiai suderintas WPC gaminiuose. WPC terasų lentos yra saugios naudoti dėl unikalios formos, paslėptų tvirtinimo elementų, atsparumo puvimui, medžiui būdingų atplaišų nebuvimo. Šios lentos pasižymi visais medžio masyvo ir plastiko privalumais: lengvu montavimu ir priežiūra; tvirta ir neskylanti medžiaga; atspari vandeniui ir kenkėjams; ekologiška, nes 100 proc. perdirbama; neslidi net tuomet, kai šlapia.

Medžiagos terasoms turi būti komplektuojamos atsižvelgiant į saugumo reikalavimus (kad nebūtų slidu, kad būtų tvirta), eksploatacines sąlygas bei estetinį vaizdą. Norint, kad terasos būtų ilgaamžės, mediena privalo turėti „apsaugą iš vidaus“, būti impregnuota giluminiu būdu. Jei naudojamos tik paviršinės priemonės, jos greit išplaunamos ir išorinis aplinkos poveikis pradeda ardyti pačią terasų medieną. Po impregnavimo giluminiu būdu terasos lentos gali būti dažomos ar alyvuojamos.