LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: virtuve

Praktiniai patarimai, kaip išsirinkti virtuvės baldus

virtuvės baldaiInternete galima prisižiūrėti įspūdingų virtuvės interjero pavyzdžių, prisiskaityti pamokymų, kaip susikurti svajonių virtuvę, tačiau dažnai trūkta išties praktiškų patarimų, kaip išsirinkti virtuvės baldus, kurie ne tik džiugintų akį, bet ir būtų funkcionalūs bei derėtų net ir miniatiūriniame bute. Taigi, norėtume šią klaidą ištaisyti, todėl pateikiame kelis išties naudingus patarimus, kurie pravers, renkantis naujus virtuvės baldus.

 • Svajonių virtuvės baldai turėtų šeimininką „kvieti“ praleisti daugiau laiko virtuvėje, todėl, renkantis naujus baldus, juos reiktų derinti prie to šeimos nario, kuris daugiausiai laiko praleidžia virtuvėje. Tai reiškia, kad virtuvės baldai turi būti suprojektuoti, atsižvelgiant į  jo ūgį bei maisto gaminimo įpročius.
 • Jei ruošdami maistą dažnai naudojate mėsmalę, smulkintuvą ar virtuvinį kombainą, kur laikote visus šiuos daiktus? Gal juos tenka slėpti tamsiame kambarėlyje? Jei taip, naujieji virtuvės baldai turi būti suprojektuoti taip, kad visi reikalingiausi maisto ruošimo prietaisai būtų po ranka, kitaip tariant, maisto ruošimo zonoje.
 • Turbūt internete ar baldų kataloge esate ne kartą matę neįtikėtino dizaino virtuvės baldų ir norėtumėte kažko panašaus ir savo namuose. Stop!Neskubėkite stačia galva pasinerti į futuristinės virtuvės baldų projektavimo darbus. Virtuvės baldai – ilgalaikė ir nepigi investicija, todėl jie namuose yra keičiami rečiausiai. Atminkite, kad virtuvės baldai turi derėti prie jūsų gyvenimo būdo, interjero stiliaus, todėl gerai pagalvokite ar tikrai norite virtuvės baldų, kurie primintų Salvadoro Dali paveikslus.
 • Apžiūrėkite savo dabartinę virtuvę, atkreipkite dėmesį į tai, ko nenaudojate. Galbūt kabo kelios tuščios virtuvinės spintelės, kurios tik nenaudingai užima erdvę? Virtuvės baldai turi būti ergonomiški, suprojektuoti taip, kad maksimaliai ir funkcionaliai išnaudotų patalpos erdvę ir palengvintų darbą virtuvėje.
 • Renkantis naujus virtuvės baldus, visada kyla spalvų pasirinkimo dilema: kaip suderinti jau turimą buitinę techniką ir būsimus virtuvės baldus? Tokiu atveju reiktų pagalvoti apie galimybę įmontuoti buitinę techniką į baldus arba rinktis neutralias spalvas – baltą, karamelės, smėlio ir pan. Be to, reiktų nepamiršti, kad virtuvės baldų spalva turi atitikti jūsų gyvenimo būdą, pavyzdžiui, jei nesate pedantas ar švaros maniakas, gal blizgūs, juodos spalvos virtuvės baldai nėra geriausias pasirinkimas?

Ir galiausiai būtina atminti, kad, mintyse susikūrus būsimos virtuvės vaizdą, reikia kreiptis į profesionalius baldų projektuotojus ir montuotojus, o ne keliauti i baldų saloną.  Geri virtuvės baldai – tie, kurie yra specialiai pritaikyti jūsų virtuvės patalpai.

Kaip išleisti mažiau norint pajungti viryklę Vilniuje?

Dujinės viryklės pajungimas VilniujeDujinės viryklės pajungimas Vilniuje yra ganėtinai brangus, todėl žmonės neretai yra priversti ieškoti būdų už šią paslaugą sumokėti mažiau. Jų tikrai yra – būtent apie juos šiandien ir kalbėsime.

Rinkitės mažesnio populiarumo įmonės

Norint, kad viryklės pajungimas Vilniuje kainuotų mažiau, pirmiausia reikėtų vengti tų įmonių, kurios išsiskiria išties dideliu populiarumu. Taip, populiariausias įmones rinktis visada lengviausia, kadangi jų populiarumas automatiškai garantuoja ir aukštą jų teikiamų paslaugų kokybę. Bet nevalia pamiršti tuo, jog šalia aukšto populiarumo ir kokybės visuomet sutiksite ir aukštas kainas, tad jei norite jų vengti, reikėtų nesirinkti ir populiariausių šios srities įmonių. Tai nereiškia, jog jums teks aukoti paslaugų kokybę – kokybiškas paslaugas šioje srityje Vilniuje teikia ir praktiškai visos likusios, mažesnio populiarumo įmonės. Viskas ko reikia – tai kiek didesnis savo laiko bei pastangų indėlis analizuojant įmones, kas garantuos, jog už nedidelę kainą jums bus suteikiamos aukščiausios kokybės paslaugos.

Rinkitės arčiau jūsų esančias įmones

Vilnius yra išties labai didelis miestas, todėl nepaisant to kurioje miesto dalyje gyvenate, vis vien atsiras įmonių, kurios bus įsikūrusios išties toli nuo jūsų. Norite nuoširdaus patarimo? Nesirinkite šių įmonių kad ir kaip patraukliai atrodytų jų susikurtas įvaizdis. Taip yra dėl finansinio kriterijaus, kadangi norint naudotis tolėliau esančių įmonių paslaugomis jums automatiškai teks ir daugiau į tai investuoti. Taip, įmonių darbuotojai gali apsilankyti pas jus nepriklausomai nuo to kur gyvenate, bet iškilus papildomiems sunkumams gali tekti viryklę vežti į įmonės būstinę, ko pasekoje jums gali tekti susidurti ir su papildomomis išlaidomis transportui, tad jei norite išvengti tokių išlaidų perspektyvos – rinkitės artimesnes jūsų namams įmones.

Atlikite šiuos darbus patys

Jei finansinis aspektas šiuo atveju jums yra toks svarbus, jog dėl jo galėtumėte paaukoti praktiškai viską, galite rinktis drastiškiausią variantą – pastangas atlikti šiuos darbus savo jėgomis. Taip, viryklės pajungimas yra ganėtinai nelengvas darbas, kurio atlikimui reikia išties plataus teorinio bagažo bei praktinių įgūdžių. Vis dėlto, jei sutaupymo perspektyva jums reiškia viską, galite pasirinkti riziką. Nors šiuo atveju pastaroji gali būti ir išvengta, kadangi nors viryklės pajungimas ir yra išties pakankamai nelengvas darbas, jis taip pat nėra ir neįmanomas, todėl pasikausčius bent pradiniu teoriniu ir praktiniu bagažu, jums ši taupymo avantiūra gali ir pavykti.

Belieka konstatuoti tai, jog galimybių išleisti mažiau, norint pajungti viryklę Vilniuje, tikrai yra. Viskas ko reikia – tai analizuoti esamą situaciją ir taikytis prie jos, kas suteiks jums galimybę garantuoti ne tik gausimų paslaugų kokybę, bet ir minimalias išlaidas.

Medinių virtuvės baldų privalumai

Virtuvės baldai namuose yra vieni svarbiausių, todėl juos pasirinkti reikia gerai apgalvojus. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas baldų interjerui. Juk virtuvėje mes kasdien ruošiame valgį, valgome kartu su visa šeima ir šnekučiuojamės. Virtuvės baldai Kaune gali pasiūlyti Jums plačią baldų medžiagų pasirinkimo įvairovę ir spalvas. O jei dar pasirinksite medinius baldus, Jūsų virtuvė atrodys elegantiškai. Taip pat ji taps funkcionalia, ilgaamžiška, bei labai jaukia.virtuves baldai

Mediena yra labai lanksti medžiaga, todėl ji gali būti naudojama, gaminant baldus bet kurioje patalpoje, nesvarbu, ar virtuvėje, ar valgomajame, ar svetainėje. Tokie baldai bus tikrai geras Jūsų sprendimas, nes jie yra ilgaamžiški ir natūralių spalvų. Iš medienos galite užsisakyti ne tik spinteles, bet ir stalus bei kėdes.

Kalbant apie medinių virtuvės baldų privalumus, yra verta paminėti, kad:

 1. Medienos tekstūra virtuvės baldams suteikia unikalią šiuolaikišką išvaizdą. Net ir be jokio papildomo projektavimo ir apdirbimo, mediena atrodo puikiai.
 2. Jei pasirinksite medinį valgomojo stalą, galėsite džiaugtis jo ilgai išliekančiu geru stoviu. Tai tradicinis pasirinkimas, tiesiai iš gamtos.
 3. Jei planuojate ilgai nekeisti išvaizdos virtuvėje, rinkitės tik medinius baldus, nes jie Jums tarnaus daugybę metų. Virtuvės baldai gali būti sukuriami pagal Jūsų poreikius, bet kokio dydžio ir dizaino. Taip pat visada yra galimybė nusipirki jau pagamintus modelius.
 4. Virtuvės spintelės yra gaminamos iš tokių medžio rūšių: ąžuolas, uosis, bukas, beržas, klevas, kaštonas ir kiti. Dizainą labiausiai galite pabrėžti pasirinkę įdomios išvaizdos stalčių rankenėles arba specialius išraižymus ant pačių baldų. Norėdami turėti dar gražesnę baldų išvaizdą, galite prašyti, kad mediniai baldai būti puošiami plastiko ar stiklo laminatu.
 5. Vienas didžiausių privalumų, kurį gali sutekti mediniai virtuvės baldai – tai lankstus stiliaus pasirinkimas. Mediena yra idealiai tinkama tiek gaminant tradicinį dizainą, tiek šiuolaikinį. Spalvą taip pat galima palikti natūralią arba nudažyti kitaip.
 6. Mediniai baldai suteikia žavesio ir natūralios aplinkos jaukumą, kurioje mes gaminame maistą, mėgaujamės gėrimais. Virtuviniai stalai ir kėdės gali būti pritaikyti įvairiam kasdieniniam naudojimui – ne tik sėdėjimui, bet ir patogiam svečių priėmimui.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑