LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: Vilnius

Butai Vilnius ir gyvenamieji rajonai

butai vilniujeJei dar nežinote kokiame rajone norite gyventi, šis straipsnis kaip tik Jums. Straipsnyje trumpai aptarsime ir paminėsime pliusus rajonų, kuriuose naujų butai Vilnius pasiūla didžiausia.

Šeškinė – Vilniaus rajonas, pasižymintis puikiomis gyvenimui sąlygomis. Rajone įsikūrusi viena didžiausių poliklinikų Vilniuje, didelė turgavietė, prekybos centras ,, Akropolis ‘‘ ir daug mažesnių įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Visgi, rajone gamtos neperdauginusiai, tačiau tai atperka gan nedidelės butų kainos.

Pilaitė – Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas, gausus gamtos bei itin tvarkingos aplinkos. Tituluojamas mažiausiai užterštu Vilniaus rajonu. Sveikatingumu besirūpinantys žmonės neras švaresnio rajono įsigyti butai Vilnius nei Pilaitėje.

Pašilaičiai yra miesto šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu su miesto centru. Rajonas turi pakankamai švietimo įstaigų, geri pėsčiųjų takai, graži aplinka ir tvarkingi daugiabučiai.
Bene pats didžiausias Vilniaus rajonas – Žirmūnai. Rajonas įsikūręs netoli Neries kranto, todėl gausus gamtos. Žirmūnai turi nemažai parduotuvių, itin geras susisiekimas su Vilniaus centru.

Lazdynai – vienas didžiausių ir seniausių Vilniaus rajonų. Rajonas gausus gamtos, nemažai švietimo įstaigų ir parduotuvių.

Karoliniškės ganėtinai senas Vilniaus rajonas, gausus ugdymo įstaigų, turi savo polikliniką, daugybę parduotuvių, puikų susisiekimą. Nemažai gamtos, vaikų žaidimo aikštelių, butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis.
Žvėrynas yra vienas iš seniausių Vilniaus rajonų. Tai daugiausiai gamtos turintis Vilniaus rajonas. Puikus susisiekimas su miesto centru ir visu Vilniumi. Šiuo metu Žvėrynas skaitomas vienu iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, todėl butų kainos bene didžiausios visame Vilniuje.

Naujininkai – rajonas įsikūręs pietinėje Vilniaus dalyje su puikiai išvystyta infrastruktūra. Naujininkus nuo senamiesčio ir naujamiesčio skiria geležinkelis, rajonas turi savo polikliniką, seniūniją, daug ugdymo įstaigų, geras susisiekimas su miesto centru. Butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis

Naujamiestis – rajonas esantis Vilniaus miesto centre, į vakarus nuo geležinkelio stoties. Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų, turintis apie 30 tūkst. gyventojų. Šiuo metu naujamiestis sparčiai besivystantis rajonas, kuriame steigiasi įvairiausi verslo centrai, atsiranda naujos laisvalaikio praleidimo vietos. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek ir savo transportu, senamiestis ar centras greitai pasiekiami pėsčiomis.

Antakalnis vienas seniausių Vilniaus rajonų, dažnai laikomas prestižiniu. Pasižymi gražia gamta, gydymo įstaigomis, itin gausiu viešuoju transportu, švietimo įstaigomis. Šiuo metu Antakalnyje gyvena apie 50 000 tūkst. gyventojų, nauji namai ir butai pasižymi išskirtine tvarka palyginus su kitais šio rajono pastatais.

Baltupiai – nedidelis ir gana naujas Vilniaus rajonas. Tai šiaurinis miesto rajonas, turintis nemažai švietimo įstaigų. Baltupiai pasižymi gana tvarkinga aplinka ir tvarkinga pastatų išvaizda.

Fabijoniškės puikiu susisiekimu pasižymintis Vilniaus rajonas, esantis miesto šiaurėje. Rajonas gausus parduotuvių, gyvenamųjų namų, švietimo įstaigų. Nemažai gamtos, butų kainos vidutinės.

Justiniškes – nedidelis rajonas, esantis Vilniaus šiaurės vakaruose. Gyventojų nemažai, tačiau tiek parduotuvių tiek ir švietimo įstaigų užtenka.

Taigi, kaip matote, rajonų, kuriuose galėtumėte įsigyti naują butai Vilnius daugybė, kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. Todėl galima nesunkiai išsirinkti butą pagal kiekvieno poreikius.

Odontologijos klinikos: kaip išsirinkti geriausią?

odontologijos klinika VilniujeGal ir keistai skambantis klausimas. Juk ne kokį daiktą renkamės. Rodos, parašai Google‘ėje „Odontologijos klinika Vilniuje“, perverti kelis puslapius, susirandi, kur patogiausia, ir eini ten visada. Tačiau neseniai supratau, kad rinktis odontologą reikia taip pat atsargiai ir atidžiai, kaip renkantis siuvėją ar kirpėją.

Pirmas dalykas, kurį turite įsidėmėti, yra tai, kad odontologas – draugas gyvenimui. Dantis reikia tikrinti reguliariai, o ne laukti, kada iškils problema. Geriau jos išvengti ir užkirsti jai kelią iš anksto, nei po to taisyti padarinius. Dėl šios priežasties jūsų odontologas turi būti beveik kaip draugas. Na, jei ne draugas, tai bent kaip žmogus turi būti mielas. Daug kas turi didelę odontologų baimę, todėl turėti specialistą, kuriuo išmoksite pasitikėti, yra labai svarbu.

Antra, turite būti įsitikinę odontologo profesionalumu ir kompetencija. Geriausia yra išgirsti realių nuomonių ir vertinimų iš pažįstamų žmonių – giminių ar draugų. Čia, beje, gana geras atspirties taškas, pradedant naujo odontologo paieškas. Jei pažįstate žmonių, kurie užtikrintai gali rekomenduoti jums patikimą gydytoją, tuomet pasikliaukite jais. Jei pamatysite, kad odontologas atitinka ankščiau minėtą kriterijų – tuomet jūsų paieškos baigtos. Jei ne – skaitykite toliau.

Trečias svarbus kriterijus – klinikos žinomumas. Pavyzdžiui. Odontologijos klinika Vilniuje nėra retas reiškinys. Jų galima rasti ant kiekvieno kampo, ir toli gražu ne kiekviena yra tinkama. Odontologija – populiari specialybė. Ir kiekvieno studento svajonė yra turėti savo privačią kliniką. Būkite atsargūs ir neskubėkite: pasidomėkite, ar klinika turi savo internetinį puslapį. Ar kur nors reklamuojasi. Ar internete galima rasti atsiliepimų apie ją. Jei klinika nesirūpina rinkodara, didelis šansas, kad ji nesirūpina ir savo pacientais.

Galiausiai, tiesiog pasitikėkite savo instinktais. Jei odontologijos klinika Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste priverčia jūsų plaukus šiauštis – bėkite iš ten. Tai nebūtinai reiškia, kad klinika bloga, tačiau jums ji tiesiog netinka, ir jūs jausitės blogai kiekvieną kartą ten lankantis. O lankytis teks, nes skaudančio danties, vis dėlto, ilgai ignoruoti nepavyks.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑