LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: tvoros

Tvoros, kurios yra skirtos jūsų teritorijos apsaugai

Pagrindinė bet kokios tvoros funkcija yra teritorijos apsauga. Pasirenkant medžiagas iš kurių bus pagaminta tvora yra būtina nutarti, ar tvora bus visiškai uždara ar per tvorą bus galima pamatyti jūsų sklypą. Kad ir kokia tvorą jūs bepasirinktumėte, kad ir iš kokių medžiagų ji būtu pagaminta, tačiau tvoros tinklai atliks visus reikalingus darbus:tvoros

  • Pagaminsime vertikalių strypų tvoras;
  • Standartines segmentines tvoras;
  • Naujo tipo segmentines tvoras;
  • Metalines tvoralenčių tvoras;
  • Tinklines tvoras;
  • Vartus;
  • Vartelius.

Jei tik jūs norėsite galėsite pasirinkti pageidaujamą tvoros dizainą. Tvora tai yra svarbi jūsų namų vizitinė kortelė, tai yra ne tik jūsų finansinės padėties ženklas, tačiau ir parodo jūsų statusą. Todėl tvora turi būti tvirta ir ilgaamžiška. Tai gali būti labai naudinga investicija į jūsų namų saugumą ir grožį. Tvoros tinklai jums siūlo tokias tvoras, kurių unikalumu galėsite džiaugtis ne tik jūs, bet ir jūsų vaikai, svečiai ir anūkai. Mes jums suteiksime galimybę įgyvendinti, bet kokias jūsų svajones. Galėsite pasirinkti dizainą ir spalvą. Mūsų tvorų privalumai tai, kad jos yra maksimaliai patikimos ir tvirtos. Žinoma konkuruoti su plytinėmis tvoromis yra pakankamai sudėtinga. Tačiau tvoros tinklai siūlo tvoras, kurios turi savų privalumų, pavyzdžiui, tokias tvoras yra labai paprasta prižiūrėti ir jos yra labai lengvai montuojamos, todėl tai yra puikus variantas žmonėms, kuriems jų laikas yra brangus. Continue reading

Segmentinių metalinių tvorų montavimas

segmentinių tvorų montavimas

Šiandien labai populiarios segmentinės tvoros. Jomis tveriamos ne tik gamybinės, pramoninės teritorijos, bet ir nuosavi sklypai, kvartalai, sporto aikštelės, aikštynai, pėsčiųjų takai – panaudojimo galimybės iš tiesų yra beribės. Segmentinių tvorų galima įsigyti parduotuvėse, prekybos centruose, kurie prekiauja buitinėmis prekėmis ir statybos reikmenimis, specializuotose prekybos vietose ir pas įmones bei tiekėjus, kurie prekiauja tvoromis. Tačiau o kaip tokių tvorų montavimas, ar neįgudęs žmogus gali pats sumontuoti tvorų segmentus?

Pirma, ką reikės padaryti – tai prie jau paruoštų ir į žemę įkastų stulpų pritvirtinti tvoros segmentus. Segmentus galima tvirtinti net keliais būdais: su specialiomis apkabomis, su apkabomis, skirtomis apvaliems stulpeliams, su fiksatoriais, kabliais ir kitomis pagalbinėmis detalėmis. Beje, prekybininkai dėl segmentų tvirtinimo dažnai suteikia rekomendacijų, jos būna atspausdintos ir pateikiamos kaip tvoros montavimo instrukcija.

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia imkite tvirtus medinius kuoliukus ir jais pažymėkite, kur eis tvoros linija – nutieskite virvę. Atžymėti reikėtų sklypo kampus, numatyti, kur bus įkastas kiekvienas stulpas. Rekomenduojamas atstumas tarp stulpų – apie 2,5-2,6 metro. Pažymėkite vietas, kur turėtų būti kiekvienas stulpas. Tuomet galite pradėti kasti duobes, kuriose bus įtvirtinami tvoros stulpai. Duobės gylį reikėtų parinkti atsižvelgiant į žemės tipą jūsų sklype: molingai dirvai galioja vieni reikalavimai, smėlio – kiek kiti, nes reikia kasti gilesnes duobes ir taip toliau. Tačiau standartiškai stulpams įkasti kasamos apie 20 cm pločio ir 50-70 cm gylio duobės. Tuomet ant stulpų dažais ar kreida pažymėkite liniją, kuri leis orientuotis, ar stulpas reikiamame aukštyje.

Tačiau kaip pasirinkti tinkamus stulpelius? Jų ilgis labai svarbus, kadangi per mažai įkasti stulpai gali būti iškilnojami pašalo ir visas tvorų montavimas nueis šuniui ant uodegos. Aritmetika čia gana paprasta: tvoros stulpai turi būti mažiausia 50 centimetrų aukštesni negu tvora. Taigi jei perkate 1,5 m aukščio tvoros tinklą ar segmentus, stulpai turi būti ne žemesni nei 2-jų metrų aukščio. Kai jau iškastos duobės, galite imtis tolesnių veiksmų – stulpelį statykite į duobę ir stebėkite, ar jis stovi tiesiai, ar kreida/dažais nubrėžta linija atsiduria ties žeme. Tik tuomet duobę užpilkite betonu ir apdailinkite.

Kaip montuoti segmentines tvoras paprasčiausia?

Segmentines tvoras ypač paprasta tvirtinti su specialiais montavimo kabliais: čia nebūtinas preciziškas tikslumas. Tvoros segmentą reikia kabinti bei pritvirtinti prie stulpo, tuomet kitoje pusėje kablį reikėtų sutvirtinti veržle. Visa segmento struktūra pritaikyta būtent tokiam montavimui, todėl ir pats tokių tvorų montavimas tampa greitas ir nesudėtingas. Beje, pabaigoje reikia vieną su kitu sutvirtinti ir tvoros segmentus, kad tvora taptų tvirtesnė ir stabilesnė. Štai ir viskas – galite džiaugtis ilgaamže tvora ir būti ramūs, nes jūsų aplinka tapo saugesnė.

Straipsnį parengė: http://www.tvorostinklai.lt/

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑