LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: siltinimas

Termoputa užtikrins, jog jūsų sienų šiltinimas įgyvendintas be jokių nemalonių rūpesčių!

siltinimasŽmonės yra linkę manyti, jog dauguma procesų pasaulyje įvyksta pakankamai elementariai, kol neįsigilina į realias smulkmenas, detales, kaip kas ką veikia ir kokie esą galimi to padariniai – kitaip teigiant, net ir tokie pasiūlymai, kaip pavyzdžiui sienų šiltinimas, daugumai asmenų galėtų pasirodyti, kaip itin natūraliai suvokiamas darbas, prie kurio prižengti, vienas – du padarai ir norimas rezultatas yra pastebimas. Vis dėlto, plačiau įsigilinus kyla daugybė klausimų, pradedant nuo to, kokias medžiagas reikėtų naudoti, kurios gi būtų efektyviausios ir suteiktų didžiausią naudą, baigiant aiškinimais, kodėl gi sienų šiltinimas gali sukelti ir neigiamus padarinius, kokie jie?

Vis dėlto, mes manome, kad mokslas, žinių siekimas esą toks dalykas, kuriam nebūtina specialaus prisėdimo, jeigu būtų galima taip pasakyti, kadangi pakankamai nemažą dalį bagažo galima susikrauti ir natūraliai – tarkime, tos pačios paslaugos sienų šiltinimas atžvilgiu, būtų galima pastebėti tai, kad pakankamai retas pilietis galimai prisėstų prie informacijos šaltinių vien tam, kad specifiškai pasidomėtų apie paslaugą, tačiau jeigu pažvelgtume iš tos pusės, kad asmens individualiam namui yra reikalingi šie padariniai, situacija kaipmat keičiasi, kadangi ne vien tik atsiranda impulsyvūs žmonių motyvai, leisiantys pasiekti norimus rezultatus greičiau, tačiau taip pat ir mokymosi principas bus tuo paremtas.

Kalbant apie patį sienų šiltinimą, būtų galima pastebėti tai, kad vis daugiau piliečių akcentuoja sienų apšiltinimą termoputomis. Tiesą sakant, anot specialistų, o taip pat ir tų asmenų, kurie galimai jau naudojosi šiuo pasiūlymu, yra manoma, kad toks sienų šiltinimas yra ne vien tik efektyviausias, kadangi gali būti įkurdintas itin paprastai ir itin greitai, tačiau taip pat yra teigiama, kad iš piliečių reikalingos medžiagos pareikalaus mažiausiai finansinių išteklių – praktiškai ne neabejojame, kad žmonėms tokia informacija yra aktuali, jau nekalbant apie tuos, kurie specifiškai ieškojo informacijos apie šį pasiūlymą.

Tikimės, kad sienų šiltinimas nebebus naujiena ir jums – na, bent jau žinosite, koks esą efektyviausias ir pigiausias sprendimas.

Faktai apie ekovatą

ekovataKai ateina metas apšiltinti savuosius namus, visada imame svarstyti, kokį šiltinimo metodą pasirinkti. Šiltinimas ekovata – naujas būdas, kuris sparčiai populiarėja Lietuvoje. Vis daugiau ir daugiau individualių namų savininkų ir daugiabučių gyventojų renkasi ekovatą, kaip geriausią savo namų šiltinimo sprendimą.

Ekovata – tai celiuliozės pluoštas, pagamintas iš perdirbto popieriaus. Iš tiesų šis būdas jau yra labai senas, tačiau kaip šiltinimo technologija imtas naudoti tik apie 1970 metus Jav ir kitose išsivysčiusiose valstybėse. Paprastai tariant, celiuliozė gali būti pagaminta iš bet kokio korinio šaltinio (pavyzdžiui, pjuvenų), tačiau dažniausiai yra gaminama iš laikraščių, kartono, biuro popierių ir kita.

Daugelis, ko gero, pagalvojote, kad ši medžiaga visiškai netinka namų šiltinimui, nes yra degi. Taip, tai tiesa, bet verta žinoti tai, kad ekovata yra dengiama specialiais boratais (pirmos klasės ugnies antipirenais).

Ekovata gali būti įdiegiama daugeliu būdų, tačiau dažniausias pasirinkimas yra įpurškimo metodas. Šis metodas užpildo visas tuščias namų sienų ar kitų vietų (stogo, grindų…) ertmes. Continue reading

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑