LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: nuoma

Automobilių nuoma įvairioms progoms

Šių dienų visuomenėje automobilių nuomos paslauga sunkiai galėtų ką nors nustebinti. Juk tai įprasta ir visiškai priimtina keliavimo priemonės alternatyva. Automobilių nuoma pateikia itin puikų transporto pasirinkimą pačioms įvairiausioms progoms, tad pramoginės kelionės, verslo išvykos, šventės ar ypatingi renginiai nepraeis be patikimo ir puikiai tam tinkančio automobilio.automobilių nuoma

Kai planuojamos kelionės transporto rasti niekur nepavyksta, tinkamą išeitį visuomet gali pasiūlyti nuomos centras. Čia automobilių gausa ir jų įvairovė kiekvienam vairuotojui leis išsirinkti labiausiai patinkantį ir geriausiai kelionei tinkantį transportą. Į sutarties kainą įskaičiuotas draudimas ir techninė pagalba kelyje tik dar labiau užtikrins saugią kelionę, tad jaudintis neliks dėl ko, teliks mėgautis malonia ir atpalaiduojančia kelione už aukštos klasės automobilio vairo.

Transporto paieška itin aktuali ir verslo išvykų metu, kai į šią kelionę leistis savo transportu nesiryžtama. Tokioje situacijoje auto nuoma Klaipėdoje ar kitame mieste gali būti daugiau nei naudinga, kadangi Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais automobilio priežiūros niuansais. Pilnas bakas ir tvarkingai kelionei paruoštas automobilis yra visos būtinos sąlygos nerūpestingai verslo išvykai. Nuomos paslauga pasiekiama 24 val. per parą, tad pasirūpinti transportu bus galima net ir pačiu patogiausiu laiku.

Nederėtų pamiršti ir švenčių, kurių metu transportas yra tiesiog būtinas. Ypatingam renginiui ar progai svarbu pasirūpinti prabangios klasės automobiliu, suteikiančiu ne vien važiavimo malonumą, bet ir siekiamą prabangą. Su akį traukiančia transporto priemone padarysite įspūdį ne vien svečiams, bet ir visiems aplinkiniams. Toks malonumas pagyvina šventinę nuotaiką ir leidžia pasijausti ypatingai. O kad nereikėtų vienam iš šventės dalyvių vairuoti, nuomos centre papildomai galima užsisakyti ir kvalifikuotą vairuotoją, kuris pasirūpins sklandžia kelione iš taško A į tašką B.

Tenka sutikti, jog nuosava transporto priemonė ne visuomet tinka įvairioms progoms. Kartais reikia ieškoti kitokio transporto, kurį leidžia pasiūlyti automobilių nuoma. Ne vienas auto centras gali suteikti ilgai ieškotą automobilio išeitį, tad pasinaudoti šia keliavimo alternatyva aktualu ir dažnai būtina. Už viską sumokėti galima iš anksto, o mokestis bus taikomas tik už suteiktas paslaugas. Taip nepermokėsite ir sąskaitoje neišvysite nenumatytų įkainių.

Vestuvės ir limuzinų nuoma – du vienas nuo kito neatsiejami reiškiniai

Taip jau nutiko, kad daugeliui balti it gulbės limuzinai asocijuojasi su gražiausia dviejų žmonių gyvenimo švente – vestuvėmis. Tačiau tik nuo jūsų priklauso, ką rinksitės – ar savo šventės metu pasinaudosite limuzinų nuoma,  ar į bažnyčią arba civilinės metrikacijos rūmus atvyksite karieta, ar senovišku automobiliu, kuris, tikėtina, galėjo tuoktis atvežti dar mūsų senelius? O gal nerūpestingai važiuosite dviračiu ir jums nė motais, ką žmonės pasakys? Bet kokiu atveju – šventė jūsų, ir jūs esate jos režisieriai bei pagrindiniai aktoriai.

limuzinu nuoma vestuvems

Transporto pasirinkimas labai priklauso nuo vestuvių stiliaus, dydžio, nuo vietos, kurioje švęsite, nuo jūsų pomėgių, judviejų išradingumo ir fantazijos. Kai kurie būsimieji jaunavedžiai, nors garsiai apie tai nekalba, galvoje jau turi susidėlioję tobulų vestuvių modelį, ir tik jie vieni žino, koks transportas atsiranda sąraše kaip numeris 1. Bet kokiu atveju, turite pilną teisę realizuoti savo mintis ir visus slapčiausius lūkesčius – kas žino, gal antros tokios progos daugiau nebebus?..

Koks transportas pats populiariausiais?

Norint pamatyti, kokios „mados“ vyrauja vestuvių transporto rinkoje, pakanka šiltą vasaros dieną nuvykti kad ir prie Kauno rotušės: čia pamatysite ne vieną išrikiuotą automobilių virtinę. Tendencijos jau kelis metus nelabai kinta: populiariausi – limuzinai ir lengvieji prabangių markių automobiliai. Ne vienas neatsispiria ir pasinaudoja įprastų automobilių arba limuzinų nuoma. Vis labiau mėgstami senoviniai – retro – stiliaus automobiliai: jais atvyksta tik jaunieji. Žinoma, smagu, kai visa palyda atvyksta vienodais automobiliais, tačiau galimybės tai ne visuomet leidžia (surasti 5 vienodas geros būklės „Volgas“ šiandien galėtų atrodyti neįmanoma misija). Taigi jei manote, kad svajonės įvykdyti nepavyks, pasirinkite kokį nors kitą variantą ir neeikvokite savo brangaus laiko bei energijos.

Nuomos sutartis yra būtina

Žodinis susitarimas teisme neturi jokios galios, tad jeigu norite kažkokių garantijų, visuomet rašykitės sutartis. Sutartyje, įskaitant abiejų šalių rekvizitus, turėtų būti numatomi ir šie punktai:

  1. Automobilis, jo markė bei modelis, pagaminimo metai, transporto priemonės spalva, vietų skaičius salone ir papildomos paslaugos, kurios įskaičiuotos į bendrą nuomos kainą ir kt.
  2. Tiksli data ir laikas, kuriam bus nuomojamas limuzinas, vietos, kuriose planuojama sustoti dieną, kurią nuomojamas limuzinas, bei adresai, kuriais limuzinas turės vykti (jaunųjų namų, bažnyčios ar civilinės metrikacijos biuro, šventės vietos ir kt.).
  3. Vairuotojo kontaktiniai duomenys, įskaitant ir vardą bei pavardę, telefono numerį.
  4. Taip pat galima numatyti vairuotojo aprangą (ar jis turėtų būti pasipuošęs kostiumu, ar uniforma, ar kitais drabužiais).
  5. Kiek atsieis limuzinų nuoma su jau įskaičiuotais papildomais mokesčiais, kuriuos sudaro kuras, automobilio draudimas ir pan. Taip pat sutartyje aiškiai turi būti įvardinta, kiek kainuos kiekviena papildoma važinėjimo limuzinu valanda.
  6. Sutartyje turi būti numatyta kompensacijos suma abiem šalims, jei dėl kurios nors vienos iš jų būtų nutraukta sutartis.
  7. Kompensacijos sumos turėtų būti numatomos ir tuo atveju, jei sutarties sąlygos nevykdomos dėl automobilių nuoma užsiimančios įmonės kaltės, pavyzdžiui, limuzinas atvyksta vėliau negu buvo sutarta, atvyksta kitoks, ne užakytasis automobilis.

Susitikę primą kartą su kompanija, kuri teikia limuzinų nuomos paslaugas, išsiaiškinkite esminius dalykus, kurie jums yra svarbūs. Nebijokite pasirodyti įnoringas klientas ir dėstykite savo poziciją, nes limuzinų nuoma tam ir veikia, kad patenkintų pačių išrankiausių ir žinančių, ko nori, klientų lūkesčius bei prisidėtų prie tobulos šventės kūrimo.

Straipsnį parengė: www.limuzinuimperija.lt

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑