LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: namai

Granulinės krosnelės – vienas ekonomiškiausių būsto šildymo sprendimų

granulinės krosnelėsDaugelis gyvenamųjų namų yra šildomi dujomis ar malkomis, tačiau vis labiau ima populiarėti ir medžio granulių pasirinkimas. Granulinės krosnelės – šiuo metu vienas iš pigiausių ir šildymą efektyviausiai užtikrinančių šildymo būdų. Tai naujausių technologijų pagrindu paremtas itin efektyvus ir ekonomiškas būsto šildymo sprendimas, kurio įrengimas kainuoja ne ką mažiau nei įprastų kieto kuro katilų montavimas.

Ar kada nors svajojote apie ekologiškai švarią ir energiją taupančią šildymo sistemą savo namuose? Na, visa tai šiandien yra įmanoma, kadangi medžio granulėmis kūrenamos krosnelės kiekvienam namo gyventojui pateikia itin puikią ir lengvai valdomą šildymo sistemą. Krosnelių savybės tik iš pirmo žvilgsnio leidžia susidaryti išvadą, jog jos tinka tik nedidelių patalpų šildymui, tačiau dėl itin efektyvaus granulių degimo proceso šilumos pakanka visam namui. Tokia krosnelė gali be jokio vargo pakeisti tradicinį centrinį namų šildymą.

Medžio granulės pasižymi dideliu tankiu, todėl degdamos išskiria daugiau šilumos. Kadangi granulinės krosnelės sudegina mažesnį kiekį medžio granulių, šio tipo kuro reikia mažiau. Tai reiškia, jog granulių sandėliavimui reikia skirti mažiau vietos nei įprastoms malkoms. Tai ypač patogu nedidelių išmatavimų gyvenamiesiems namams, kur kuro sandėliavimo klausimas yra labai svarbus ir neretai sukeliantis rūpesčių. Granulės pasižymi dideliu šilumos našumu bei mažu priežiūros reikalavimu. Tai ekonomiškas ir vienas pigiausių gyvenamųjų namų šildymo sprendimų.

Degdamos medžio granulės išskiria didelį šilumos kiekį. Jos krosnelėje dega ilgai, todėl pati krosnelė be priežiūros šilumą gali generuoti nuo 8 iki 40 valandų. Tai ypač patogu ir praktiška nuosavų namų savininkams, tokiu atveju nereikia ištisai rūpintis šilumos sistema ar skirti jai išskirtinio dėmesio. Derėtų paminėti ir tai, jog granulinės krosnelės kuro degimo metu neišskiria jokių žalingų ar kenksmingų produktų, kuriuos išskiria degantis medis ar anglis. Taip yra todėl, kad granulės yra be lako, klijų ar kitų priemaišų.

Taigi, medžio granulėmis kūrenamos krosnelės yra netgi labai ekonomiškas ir efektyvus būsto šildymo sprendimas. Jis interjerui suteikia solidžią išvaizdą, patalpai priduoda jaukumo bei malonumo jausmą, o žmogui generuoja šilumą bet šiltuoju ir šaltuoju sezono metu.

Parduodami namai naujame rajone

Parduodami namaiIr štai jūs pagaliau nutarėte įsigyti naują namą? Tai namai Kaune gali tapti jums tinkamu variantu, kuris jums padės įsigyti naują gyvenamąjį būstą, todėl neabejokite ir  pasiliaukite nauju nekilnojamojo turto projektu stadena.lt. Mes parduodame naujus namus, ramiame ir gražiame rajone.

Parduodami namai pasižymi tokiais privalumais, kurių tikrai neturės seni namai. Tai, kad naujiems namams nebus reikalingi remonto darbai, taip pat šiuolaikinių namų plotas yra didesnis. Namai Kaune yra pastatyti 7-8 arų teritorijoje. Be to,  parduodami namai bus su visais jums reikalingais patogumais, jei jūs pirktumėte seną namą jums viską tektų daryti patiems savarankiškai. Taip pat neįmanoma apibūdinti savo savijautos ir emocijų, kai yra atsikraustoma į naujus namus, kuriuose dar prieš tai niekas negyveno. Parduodami namai yra dideli, todėl jei jūs turite šeimą, tai papildoma erdvė namuose gali tapti privalumu.  Continue reading

Individualių rąstinių namų statyba

rastiniai namaiLaikas eina, tačiau mediniai namai nepraranda savo pozicijų ir  statant užmiesčio namus mediniai namai niekada nepraras savo pozicijų. Šiais laikais pastatyti medinį namą ilgai netrunka. Evoliucijos metu gamta sukūrė natūralią gyvos medžiagos struktūrą, kurios dėka mediena vis dar pirmauja ekologiškumo ir mažo šilumos pralaidumo srityje. Taip pat mediniai namai pasižymi aukštu oro pralaidumu. Į medinius namus gryno oro patenka apie 30% per parą, o tai suteikia galimybę sutaupyti lėšas ventiliacijos sistemai. Mūsų protėviai, kurie neturėjo galimybės turėti ventiliacines sistemas, taip pat pasinaudojo viena medienos savybe, tai kad ji gali atiduoti drėgmę jei yra sausas oras, o kai yra drėgnas oras , atvirkščiai mediena ją pasiima.

Kadangi rąstiniai namai yra statomi naudojant šiuolaikines technologijas, tai ženkliai įtakoja namo statybos laikotarpį, taip išauga ekonomiškumas ir žinoma sumažėja gamybos išlaidos. Namo statyba tai yra atsakingas darbas, kurie reikalauja  kantrybės, užsispyrimo ir žinoma geros vaizduotės. Patikėkite šias savybes  mūsų profesionalams, kad jūsų svajonė būtu įgyvendinta mūsų pastangomis.

Rąstiniai namai pasižymi šiais privalumais:

  • Šie namai yra laikomi kokybės etalonu;
  • Rąstiniai namai labai naudingai  skiriasi savo svoriu, todėl galima išsiversti su lengvu ir pigiu namo fundamentu;
  • Taip pat mediniame name yra lengviau palaikyti šilumos-drėgmės režimą, todėl medinis namas įšylą per 2-3 valandas;
  • Ir žinoma, rąstiniame name kur kas lengviau vyksta oro apykaita, tai yra per pačios medienos poras, kadangi mediniai namai, jei taip galima pasakyti ,,kvėpuoja“. Žvelgiant iš sveikatos pusės tai yra labai svarbu.

Continue reading

Operatyvi rąstinio namo gamyba jūsų svajonę pavers realybe

rastinio namo gamybaPagrindinė mūsų įmonės veikla yra rąstinių namų gamyba, jų statyba ir apdailos darbai. Jei jūs pradedate jaustis nepatogiai tarp keturių buto sienų? Tokiu atveju jums yra reikalinga rąstinio namo gamyba pagal puikų projektą.

Jei jūs pasirinksite rąstinio namą pati gamta bus jūsų sveikatos sargas. Rąstinis namas bus ekologiškas, patogus ir tvirtas, taigi atitinkamai ir tarnaus jis jums ilgai. Daugelį rąstinio namo privalumų yra neįmanoma nepastebėti. Kai nutarsite, kad jums yra reikalingas rąstinis namas jūs priimsite puikų sprendimą ir pagaliau pradėsite stengtis dėl savo ir savo šeimos sveikatos. Kiekvieną dieną jūs galėsite būti miško pasakoje, kuri skleis savo gyvybę. Kiekvienas rąstas jūsų namuose skleis gamtos energiją, harmoniją ir tvirtumą. Pati gamta rūpinasi mūsų gerove ir pasidalins savo jėgomis.

Jei norite kiekvieną dieną gyventi pasakoje, tai tikrai gali tapti realybe. Norite tokios pasakos? Mes galime tai įgyvendinti. Tvirtas namas visada sukelia pasitikėjimą ir patikimumo jausmą. Rąstiniai namai, bet kokiu oru padės išsaugoti jaukumą ir šilumą. Pastatyti rąstinį namą ir jūsų svajonę paversti realybe gali mūsų specialistai. Jei kreipsitės į mus jūs automatiškai atsikratysite daugybės rūpesčių kaip galima jūsų svajonę paversti realybe. Mes branginame kiekvieną klientą . Continue reading

Butai Vilnius ir gyvenamieji rajonai

butai vilniujeJei dar nežinote kokiame rajone norite gyventi, šis straipsnis kaip tik Jums. Straipsnyje trumpai aptarsime ir paminėsime pliusus rajonų, kuriuose naujų butai Vilnius pasiūla didžiausia.

Šeškinė – Vilniaus rajonas, pasižymintis puikiomis gyvenimui sąlygomis. Rajone įsikūrusi viena didžiausių poliklinikų Vilniuje, didelė turgavietė, prekybos centras ,, Akropolis ‘‘ ir daug mažesnių įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Visgi, rajone gamtos neperdauginusiai, tačiau tai atperka gan nedidelės butų kainos.

Pilaitė – Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas, gausus gamtos bei itin tvarkingos aplinkos. Tituluojamas mažiausiai užterštu Vilniaus rajonu. Sveikatingumu besirūpinantys žmonės neras švaresnio rajono įsigyti butai Vilnius nei Pilaitėje.

Pašilaičiai yra miesto šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu su miesto centru. Rajonas turi pakankamai švietimo įstaigų, geri pėsčiųjų takai, graži aplinka ir tvarkingi daugiabučiai.
Bene pats didžiausias Vilniaus rajonas – Žirmūnai. Rajonas įsikūręs netoli Neries kranto, todėl gausus gamtos. Žirmūnai turi nemažai parduotuvių, itin geras susisiekimas su Vilniaus centru.

Lazdynai – vienas didžiausių ir seniausių Vilniaus rajonų. Rajonas gausus gamtos, nemažai švietimo įstaigų ir parduotuvių.

Karoliniškės ganėtinai senas Vilniaus rajonas, gausus ugdymo įstaigų, turi savo polikliniką, daugybę parduotuvių, puikų susisiekimą. Nemažai gamtos, vaikų žaidimo aikštelių, butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis.
Žvėrynas yra vienas iš seniausių Vilniaus rajonų. Tai daugiausiai gamtos turintis Vilniaus rajonas. Puikus susisiekimas su miesto centru ir visu Vilniumi. Šiuo metu Žvėrynas skaitomas vienu iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, todėl butų kainos bene didžiausios visame Vilniuje.

Naujininkai – rajonas įsikūręs pietinėje Vilniaus dalyje su puikiai išvystyta infrastruktūra. Naujininkus nuo senamiesčio ir naujamiesčio skiria geležinkelis, rajonas turi savo polikliniką, seniūniją, daug ugdymo įstaigų, geras susisiekimas su miesto centru. Butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis

Naujamiestis – rajonas esantis Vilniaus miesto centre, į vakarus nuo geležinkelio stoties. Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų, turintis apie 30 tūkst. gyventojų. Šiuo metu naujamiestis sparčiai besivystantis rajonas, kuriame steigiasi įvairiausi verslo centrai, atsiranda naujos laisvalaikio praleidimo vietos. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek ir savo transportu, senamiestis ar centras greitai pasiekiami pėsčiomis.

Antakalnis vienas seniausių Vilniaus rajonų, dažnai laikomas prestižiniu. Pasižymi gražia gamta, gydymo įstaigomis, itin gausiu viešuoju transportu, švietimo įstaigomis. Šiuo metu Antakalnyje gyvena apie 50 000 tūkst. gyventojų, nauji namai ir butai pasižymi išskirtine tvarka palyginus su kitais šio rajono pastatais.

Baltupiai – nedidelis ir gana naujas Vilniaus rajonas. Tai šiaurinis miesto rajonas, turintis nemažai švietimo įstaigų. Baltupiai pasižymi gana tvarkinga aplinka ir tvarkinga pastatų išvaizda.

Fabijoniškės puikiu susisiekimu pasižymintis Vilniaus rajonas, esantis miesto šiaurėje. Rajonas gausus parduotuvių, gyvenamųjų namų, švietimo įstaigų. Nemažai gamtos, butų kainos vidutinės.

Justiniškes – nedidelis rajonas, esantis Vilniaus šiaurės vakaruose. Gyventojų nemažai, tačiau tiek parduotuvių tiek ir švietimo įstaigų užtenka.

Taigi, kaip matote, rajonų, kuriuose galėtumėte įsigyti naują butai Vilnius daugybė, kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. Todėl galima nesunkiai išsirinkti butą pagal kiekvieno poreikius.

Ar geriamas vanduo virsta prabanga?

Rodos, niekada apie tai nepagalvojame: jei užsinorime atsigerti, čiumpame stiklinę, pakišame ją po kranu ir paleidžiame šaltą gaivaus vandens srovę. Beje, tokia savaime aiški prabanga nuo pat įsikūrimo būste yra suteikiama tik miestų gyventojams, kurie vandenį perka iš valstybės. Ši pasirūpina, kad vanduo praeitų visus apdorojimo procesus, švarinimo filtrus ir, galiausiai, atitiktų geriamo vandens standartus. O kaip apsirūpinti švariu, geriamu vandeniu tiems, kurie pasirenka apsigyventi toliau nuo miestų ir, tuo pačiu, toliau nuo centralizuotų vandentiekio centrų? Tokiu atveju tenka pasirūpinti geriamu vandeniu patiems. Laimei, dabartinės technologijos leidžia tai padaryti kiekvienam.

Jei esate gamtos žmogus ir mėgstate būti jos apsuptyje, niekas negali jūsų už tai teisti. Tačiau statant būstą toliau nuo miesto patogumų reikia iš anksto pagalvoti apie tai, kaip aprūpinsite save ir šeimos narius geriamu vandeniu. Ieškoti tekančio šaltinio būtų šiek tiek per ekstremalu, tačiau nuo seno žmonės naudoja šulinius.

vandens siurbliaiŠuliniai jau gilioje senovėje buvo naudojami kaip patikimi geriamo vandens šaltiniai. Prisiminkite – kuo giliau randamas vanduo, tuo jis švaresnis. Žemė, molis, gruntas, smėlis yra natūralūs filtrai, kuriuos perėjęs vanduo atsikrato visų kenksmingų medžiagų ir nešvarumų. Šuliniai paprastai kasami 15-20 metrų gylio. Toks gylis pakankamas, kad būtų galima drąsiai gerti jame rastą vandenį. Tačiau kaip jį pasiekti? Naudoti kibirą ir virvę XXI amžiuje jau kažkaip ir nebetinka, todėl būtent tam buvo išrasti vandens siurbliai. Juos tereikia panardinti į šulinį ir sujungti su pastato vandentiekio sistema. Siurblys trauks vandenį iš šulinio ir tieks tiesiai į namus.

Labai panašūs vandens siurbliai naudojami ir arteziniuose gręžiniuose. Šie atlieka tą pačią funkciją, kaip ir šuliniai, tik yra daug siauresni ir gilesni. Artezinio gręžinio gylis gali siekti nuo 80 iki 150 metrų. Tokiame gylyje vanduo dar tyresnis ir švaresnis, todėl jam net nereikia vandens švarinimo filtrų, kurių kartais, vis dėlto, dar gali prireikti šulinių vandeniui.

Investicija į šulinį ar artezinį gręžinį kartais gali siekti ir 20 000 litų, priklausomai nuo to, ar kartu bus perkami vandens siurbliai ir filtrai. Taigi, kalbant tiesmukai – geriamas vanduo šiandien tikrai tampa prabanga.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑