LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: kreditas internetu

Dovanos už sms kreditą

sms kreditasKartais sms kreditas gali leisti nupirkti tokias dovanas, kokias labiausiai norite padovanoti brangiems žmonėms. Turėkite omenyje, kad dovanoms galima taupyti iš anksto, bet kartais šventės užklumpa netikėtai. Jūs juk nebūtinai žinote iš anksto, kad jūsų draugai, klasiokai ar giminės planuoja tuoktis, o dar gal ir naujagimį turėti. Būtent tokioms šventėms sms kreditas visa para kartais gali būti suteikiamas žmonėms, norintiems nupirkti kažką dovanų. Kokio dydžio pas jus atsiras sms kreditas? Atsiliepima apie dovaną pasakyti galės tie, ką pasveikinsite. Nebūtinai brangesnė dovana lygu geresnė dovana. Kartais ir pigesnis, bet gerai apgalvotas daiktas, gali labai pradžiuginti. O kartais norimai dovanai tiesiog būtinas sms kreditas ir jo pinigai. Tad štai jums keletas dovanų idėjų, kurias įgyvendinti padėtų sms kreditas visa para.

Linksma kelionė

Kartais net ir trumpa kelionė gali labai paįvairinti kasdienybę. Įvairiuose kuponų puslapiuose tikrai galite rasti tokių nuostabių akcijų, kur sms kreditas atsiliepima suteiktų apie tą kelionę tikrai gerą. Už porą šimtų eurų galima leisti porai atostogauti netolimuose kurortuose Lenkijoje, Latvijoje, kruizinėje kelionėje. Už dvigubai daugiau – galima dviem nuvykti ir į Paryžių, į Gruziją, Italiją ar kitą gražią vietą. Jeigu žinote, kad smagi kelionė būtų geriausia dovana jūsų mylimai porai, tai būtinai jai suteikite šį malonumą ir padovanokite tokį gerą dalyką. Linksma kelionė nuteikia pozityviai, išblaško mintis, suteikia labai daug gerų prisiminimų.

Poilsis viešbutyje ar kurorte

Kartais sms kreditas gali leisti nupirkti ir kitokią malonią dovaną. Pavyzdžiui, poilsiauti viešbutyje gali būti taip pat nepaprasta pramoga. Net jeigu turite puikius jaukius ir stilingus namus. Tačiau viešbutis, esantis kurorte, kur nors tarp pušų, kiekvienam yra didelis malonumas. Tuo labiau, jeigu jame yra baseinas, erdvė, kurioje galima gauti masažą ir kitus panašius dalykus. Tai labai malonus dalykas, todėl kiekvienas gali pasijausti tikrai gerai, patekęs į gražų ir gerą viešbutį.

Prabangi vakarienė

Jeigu norite šio to pigesnio, tai tiks ir sms kreditas nuo 18 metu bei jaukus poilsis restorane prie stalo. Užsakykite staliuką dviem egzotiškame, o gal vegetariškame restorane. O gal tiesiog sushi restorane, kurią labai mėgsta ta pora, kurią sveikinate. Pamatykite, kaip nušvis iš džiaugsmo jų veidas, gavus tokį kuponą dovanų. Net jeigu dėl to jums bus reikalingi greitieji kreditai. Pasigaminti namuose gali kainuoti penkis ar net dešimt kartų mažiau. Tačiau restorane tu moki ne už produktus. Moki už tą malonumą būti aptarnautu, būti tuo, aplink kurį šokinėja padavėjai, būti laimingu ir įvertintu žmogumi, kuriam viską, kas skanu, atneša restorano darbuotojai. Tad padarykite tokią malonę savo draugams ir jie visada prisimins, kad jūs šitaip gražiai juos pasveikinote.

Nauji daiktai buičiai

Pasirašydami sutartį matysite, koks yra sms kredito grazinimas. Pagal tai, kiek galite skolintis, galite rinkti ir dovaną. Už nedidelę sumą jaunai porai ar vaiko besilaukiančiai mamytei galite padovanoti šį tą, ko jai dabar labai truks buityje. Tarkime, tai gali būti naujas gražus puodų rinkinys, kuriame galės linksmai kunkuliuoti visa skani sriuba ir skani vakarienė ar tai pietūs visai šeimai. Taip pat gal jiems reikia padovanoti naują mažylio lovytę, o gal – patalynės komplektą. Pastaroji dovana yra tokia, kuri visada pradžiugina žmones, kuri visada visiems tinka. Juk patalynės mūsų šaltuose kraštuose visada visiems reikia.

Greitieji kreditai siūlo lanksčias sąlygas klientams

greitieji kreditaiGreitieji kreditai – tai yra nedidelio dydžio piniginės paskolos – visuomenėje žinoma ir plačiai naudojama paslauga. Pastarųjų naudotojai – įvairaus amžiaus ir skirtingų poreikių turintieji asmenys: tai gali būti tiek studentas, kuriam žūtbūt reikia pinigų bilietui į muzikos festivalį, tiek ir pensininkas, pritrūkęs lėšų tokių būtinų poreikių kaip maistas ar vaistai tenkinimui. Diskusijų šia tema pilna visose visuomenės informavimo priemonėse – spaudoje, televizijoje bei internete. Tie, kurie suvokia šių įsipareigojimų svarbą, nuodugniai išanalizuoja visą prieinamą informaciją – taip elgtis ir derėtų. Deja, yra asmenų, neadekvačiai vertinančių greituosius kreditus – tai toli gražu nėra pinigai, lyg niekur iš nieko nubyrantys iš dangaus.

Greitieji kreditai, lyginant su jų atsiradimo pradžia, gerokai pasikeitė. Nesunku prisiminti, jog kreditoriai,  besinaudojantys situacija, kai rinkoje nebuvo daug tos pačios paslaugos teikėjų, elgėsi šiek tiek savanaudiškai ir savo klientus neretai skriausdavo, pavyzdžiui – nesuvokiamo dydžio įmokomis. Šiandien galime džiaugtis, jog ši sritis, veikiama išaugusių konkurencijos mastų bei griežtos Lietuvos banko kontrolės, tapo kur kas palankesnė eiliniam klientui. Džiuginančios permainos:

  • Palankesnės paskolos sąlygos.

Minėtas Lietuvos bankas reguliuoja, jog palūkanos už pasiimtą paskolą neperžengtų sveiko proto ribų. Negailėkite laiko ir pasidomėkite, galbūt kažkuri kredito bendrovė kaip tik šiuo metu siūlo palankią akciją, susijusią su palūkanų dydžiu. Taip pat šiandien populiarios „akcijos – atrakcijos“, kai pirmasis kreditas yra nemokamas (reikia grąžinti tik tiek, kiek buvo pasiskolinta), kai, atidavus paskolą, klientui kaip dovana duodama tam tikro dydžio suma ir panašiai.

  • Lankstus paskolos prieinamumas.

Greitieji kreditai gali būti išduodami pasinaudojus keletu „kanalų“ – pasirinktos kredito bendrovės būstinėje, per tarpininkus (Perlas terminaluose, Pay Post‘uose), internetinėje svetainėje, pasinaudojus savo internetine bankininkyste. Skirtingi būdai – daugiau galimybių greitųjų kreditų paskola pasinaudoti įvairiems žmonėms.

  • Individuali paskolos kontrolė.

Gyvenimas nestovi vietoje – tas pats galioja ir finansiniams klausimams. Tarkime, šiandien Jūs pasiskolinote 100 litų. Po savaitės gali paaiškėti, jog:

a)      Reikia daugiau pinigų. Patogu, jog galima padidinti paskolos sumą.

b)      Nėra galimybės laiku sumokėti paskolą – pasinaudokite paskolos grąžinimo termino pratęsimu. Tai kur kas geriau, nei sėdėti ir galvoti, jog niekas nepastebės vėluojančio mokėjimo – taip tik susiteršite savo kredito istoriją. Tokiu atveju klientas turi sumokėti palūkanas, o likusi įmokos suma nukeliama į sekantį mėnesį.

c)      Atsirado atliekamų pinigų? Neišvaistykite jų veltui – grąžinkite pasiimtą paskolas anksčiau laiko. Taip įmanoma gerokai sutaupyti.

Labai patogu, jog atlikti minėtus koregavimus galima net niekur neišėjus iš namų (aišku, jei klientas pageidauja – galima ir tokia galimybė) – tereikia prisijunti prie savo paskyros kredito teikėjo internetinėje svetainėje.

Gėdinga ne skolintis, bet skolintis neįsigilinus į šį procesą – laikykitės tokio požiūrio ir greitieji kreditai  bus Jums tikrai draugiški.

Greitas kreditas su atidejimu: kokie jo pliusai ir minusai?

greitas kreditas su atidejimuKartais, dėl pačių įvairiausių priežasčių greitas kreditas su atidejimu gali tapti vienintele realia išeitimi, padedančia tokio tipo paslaugą užsisakiusiems asmenims per patį trumpiausią, įmanomą laikotarpį išspręsti savo problemas, susijusias su be galo skirtingais pinigų sąskaitoje trūkumais. O juk kai kurie iš šių žmonių dar tikrai nėra išbandę visų privalumų, kuriuos ir galėtų suteikti greitas kreditas su atidejimu, nes tiesiog nežino, kokiu būdu jiems asmeniškai tai padaryti būtų naudingiausia. Tarkime, kai kurie iš tokių piliečių baiminasi, jog jų pasirinktas konkretus kreditas paprasčiausiai niekada neteikia atitinkamo pobūdžio paslaugos tiems asmenims, kurie yra jį gavę ar tiesiog planuoja artimiausioje ateityje pateikti pageidaujamą užsakymą dėl jo. Tuo tarpu greitas kreditas su atidejimu, neretai yra tiksliai, net iki pačių menkiausių detalių apibūdinamas tų šių paslaugų teikėjų, kurios atitinkamoje srityje darbuojasi jau pakankamai ilgai, kad galėtų save pavadinti tikrais profesionalais. Todėl, jei yra pageidaujama tokio tipo paslauga su atidejimu, dažniausiai galima net neabejoti, jog šis galiojantis veiksnys iš anksto būsimam klientui tokių įmonių turėtų būti aiškiai pabrėžiamas ir užsakovas tikrai žinotų savo galimybes, iškilus tam tikrų finansinių sunkumų, šiek tiek nutolinti galutinį savo atsiskaitymo laikotarpį.

Visgi, niekada nevertėtų pamiršti, jog kreditas tiesiog privalo būti paimamas atsakingai ir bet kokios sąlygos turėtų būti atidžiai peržvelgiamos. Juk tai padarius, joks greitas sprendimas užsisakyti tam tikrą papildomą sumą į savo asmeninę sąskaitą tikrai neturėtų nuvilti, o šis faktas paprastai vaidina itin didelį vaidmenį visiems piliečiams, norintiems džiaugtis stabiliu savo pajamų bei išlaidų balansu. Pavyzdžiui, kai kuriuos žmones išskirtinai sudomina, jog tokia paslauga kaip greitas kreditas telefonu galėtų būti suteikiamas per išskirtinai neilgą laiką. Jiems kartais iškyla klausimas, ar naudojantis tokia galimybe netenka susidurti su tam tikromis, netikėtomis situacijomis, kurias būtų sudėtinga skubiai išspręsti. Tačiau visuomet tokiais atvejais nevertėtų pamiršti, jog beveik visus neaiškumus yra įmanoma pakankamai nesunkiai perprasti dėl konsultanto pagalbos, tarkime, ar pasirinkus konkretų pasiūlymą, jo vykdymas būtų iš tiesų toks greitas, kaip ir yra tikimąsi. Juo labiau, kad šiais laikais gali būti iki smulkmenų apibūdinamas greitas kreditas internetu, kas tikrai ne vienam asmeniui – ir jaunesniam, ir vyresnio amžiaus dažnai būna itin patogu kiekvieną dieną. O peržvelgus reikalingą informaciją ir nusprendus, kad reikėtų tam tikros papildomos pinigų sumos, dažnai kai kurių paslaugų teikėjų greitas kreditas, pirmas nemokamai, gali būti suteikiamas be jokių neaiškumų. Žinoma, dažniausiai vėliau, panorėjus pasiskolinti trečią ar ketvirtą kartą būna taikomos kitokios sąlygos, todėl jas vertėtų peržvelgti dar kartą, tačiau atlikti skolinimosi procesą neretai būna paprasčiau, nes, tarkime, būna prieinamas greitas kreditas be registracijos mokescio.

Taigi, jei yra reikalingas greitas kreditas su atidejimu, visada yra naudinga pasidomėti jų tiekėjų nurodomomis sąlygomis ir galbūt netgi pasitarti su specialistu, kuris galėtų tiksliai išaiškinti net pačias menkiausias galiojančias detales. O juk tokie padėjėjai, nuolat dirbantys atitinkamo pobūdžio srityje galėtų kuo puikiausiai pateikti informaciją, ar, tarkime, galimo gavėjo planuojama užsakyti paslauga iš tiesų galėtų būti su atidejimu, laiko termino atžvilgiu. Taip pat, iškilus pageidavimui, ar galėtų būti suteikiamas greitas kreditas be uzstato, kuris kai kuriais atvejais tampa paprasčiausiai būtinas vien tik dėl to, kad būsimas užsakovas tam tikru metu negali sau leisti užstatyti net ir ganėtinai nedidelės sumos. Tokiu būdu, išsiaiškinus visas sąlygas, kurios galėtų būti jiems suteikiamos, neretai pavyksta susirasti būtent tokį pasiūlymą, kuris pasirodytų esantis pats tinkamiausias ir toks greitas kreditas su atidejimu tikriausiai dar ne vienerius metus džiugintų savo suteikiama pagalba.

Greitos paskolos: blogis ar gėris?

greitos paskolosŽinoma, aš tikiu, kad gyvenimas nėra sudarytas vien iš baltos ir juodos spalvų. Kiekviename blogyje yra šiek tiek gėrio, o kiekviename gėryje – krislelis blogio. Tačiau vis vien kažkas dominuoja, taigi, kokios gi iš tikrųjų yra greitos paskolos – labiau geros ar labiau blogos?

Visų pirmiausia, aptarkime, kas gi yra greitos paskolos. Tai – paskolų rūšis, kurios pagrindinės savybės yra šios:

  • Nedidelės skolos sumos (100 – 2500 litų)
  • Trumpas grąžinimo laikotarpis (1 mėn. – 1 metai)
  • Didelės palūkanos (iki 10 proc.)
  • Paprastas paskolos gavimo procesas

Taigi, toks paskolų tipas labiausiai tinka tuomet, kai norime greitai gauti pinigų kažkokiems savo poreikiams patenkinti – nusipirkti geidžiamą prekę ar tiesiog susimokėti už nuomą. Dažniausiai greitos paskolos imamos ketinant jas pilnai grąžinti vienu mokėjimu (pavyzdžiui, po savaitės gavus atlyginimą iš darbo) su visomis palūkanomis.

Taigi, rodos, labai patogus dalykas. Žinoma, 10 proc. palūkanos gal kiek ir gąsdina, bet kartais mums tiesiog prireikia didesnės sumos pinigų ištikus bėdai arba paprasčiausiai neturint kantrybės sulaukti atlyginimo. Kredito gavimo proceas, kaip minėta, labai paprastas. Tereikia užsiregistruoti internetu, patvirtinti savo banko duomenis, įvesti savo šeimos pajamas, išlaidas ir finansinius įsipareigojimus kitoms bendrovėms ar bankams… Ir viskas!

Tačiau yra tamsioji pusė. Dažnai tokiais kreditais susigundo žmonės, kurie nepagalvoja apie ateitį ir iš tiesų net neįsivaizduoja, kaip grąžins skolą. Tai tie patys žmonės, kurie taip pat skolinasi iš draugų, giminių, pažįstamų. Neatsakingas skolinimasis gali privesti prie baudžiamųjų bylų, kurios visam laikui gali palikti žymę reputacijoje, ir kreditingumo sužlugdymo. Kiekviena kredito bendrovė atidžiai seka kiekvieną paskolą ir, jei kredito grąžinimas uždelsiamas, perduoda visą šią informaciją į bendrą duomenų bazę, kurią gali matyti kitos kreditų bendrovės, kreditų unijos ir bankai. Jei „susimausite“ su paskolos grąžinimu, didelė tikimybė, jog ateityje negalėsite pretenduoti į rimtesnius ir didesnius kreditus, tokius kaip vartojamosios, būsto ar verslo paskolos, kurių gali labai prireikti.

Greitos paskolos – tikrai patogi paslauga, tačiau su šia privilegija reikia elgtis atsargiai. Visuomet rimtai įvertinkite savo galimybes laiku grąžinti paskolą ir palūkanas.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑