LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: kaunas

Parduodami namai naujame rajone

Parduodami namaiIr štai jūs pagaliau nutarėte įsigyti naują namą? Tai namai Kaune gali tapti jums tinkamu variantu, kuris jums padės įsigyti naują gyvenamąjį būstą, todėl neabejokite ir  pasiliaukite nauju nekilnojamojo turto projektu stadena.lt. Mes parduodame naujus namus, ramiame ir gražiame rajone.

Parduodami namai pasižymi tokiais privalumais, kurių tikrai neturės seni namai. Tai, kad naujiems namams nebus reikalingi remonto darbai, taip pat šiuolaikinių namų plotas yra didesnis. Namai Kaune yra pastatyti 7-8 arų teritorijoje. Be to,  parduodami namai bus su visais jums reikalingais patogumais, jei jūs pirktumėte seną namą jums viską tektų daryti patiems savarankiškai. Taip pat neįmanoma apibūdinti savo savijautos ir emocijų, kai yra atsikraustoma į naujus namus, kuriuose dar prieš tai niekas negyveno. Parduodami namai yra dideli, todėl jei jūs turite šeimą, tai papildoma erdvė namuose gali tapti privalumu.  Continue reading

Nauji butai Šilainiuose – saugu, jauku ir ekonomiška!

Parduodami nauji butai KauneParduodami nauji butai Kaune kuriami atsakingai, galvojant apie būsimo gyventojo norą turėti jaukų, ekonomišką ir šiltą būstą. Vienoje ramiausių ir gražiausių Šilainių vietų, kur gausu mokyklų, darželių, parduotuvių, Jūs gyvensite be rūpesčių dėl susisiekimo. Nauji butai Šilainiuose , automobiliu miesto centras pasiekiamas vos per 7 min. Gyventojai lengvai ir greitai gali susisiekti su bet kuria miesto vieta, viešasis transportas iš Šilainių kursuoja kone į visas Kauno vietas. Kultūringi kaimynai, erdvi parkavimo aikštelė, mažos šildymo sąskaitos, geri butų išplanavimai ir daugelis kitų privalumų – visa tai rasite parduodamuose naujuose butuose Kaune.

Būkite saugūs ir ramūs, gyvendami naujuose butuose Šilainiuose, nes čia:

 • Rakinami požeminės aikštelės vartai bei įėjimo durys;
 • Butuose įrengtos video telefonspynės;
 • Pirmo aukšto butai – saugiame aukšte;
 • Uždaras kiemas su nuotolinio valdymo užraktu;
 • Specialios vaikų žaidimo ir krepšinio aikštelės.

Continue reading

Medinių virtuvės baldų privalumai

Virtuvės baldai namuose yra vieni svarbiausių, todėl juos pasirinkti reikia gerai apgalvojus. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas baldų interjerui. Juk virtuvėje mes kasdien ruošiame valgį, valgome kartu su visa šeima ir šnekučiuojamės. Virtuvės baldai Kaune gali pasiūlyti Jums plačią baldų medžiagų pasirinkimo įvairovę ir spalvas. O jei dar pasirinksite medinius baldus, Jūsų virtuvė atrodys elegantiškai. Taip pat ji taps funkcionalia, ilgaamžiška, bei labai jaukia.virtuves baldai

Mediena yra labai lanksti medžiaga, todėl ji gali būti naudojama, gaminant baldus bet kurioje patalpoje, nesvarbu, ar virtuvėje, ar valgomajame, ar svetainėje. Tokie baldai bus tikrai geras Jūsų sprendimas, nes jie yra ilgaamžiški ir natūralių spalvų. Iš medienos galite užsisakyti ne tik spinteles, bet ir stalus bei kėdes.

Kalbant apie medinių virtuvės baldų privalumus, yra verta paminėti, kad:

 1. Medienos tekstūra virtuvės baldams suteikia unikalią šiuolaikišką išvaizdą. Net ir be jokio papildomo projektavimo ir apdirbimo, mediena atrodo puikiai.
 2. Jei pasirinksite medinį valgomojo stalą, galėsite džiaugtis jo ilgai išliekančiu geru stoviu. Tai tradicinis pasirinkimas, tiesiai iš gamtos.
 3. Jei planuojate ilgai nekeisti išvaizdos virtuvėje, rinkitės tik medinius baldus, nes jie Jums tarnaus daugybę metų. Virtuvės baldai gali būti sukuriami pagal Jūsų poreikius, bet kokio dydžio ir dizaino. Taip pat visada yra galimybė nusipirki jau pagamintus modelius.
 4. Virtuvės spintelės yra gaminamos iš tokių medžio rūšių: ąžuolas, uosis, bukas, beržas, klevas, kaštonas ir kiti. Dizainą labiausiai galite pabrėžti pasirinkę įdomios išvaizdos stalčių rankenėles arba specialius išraižymus ant pačių baldų. Norėdami turėti dar gražesnę baldų išvaizdą, galite prašyti, kad mediniai baldai būti puošiami plastiko ar stiklo laminatu.
 5. Vienas didžiausių privalumų, kurį gali sutekti mediniai virtuvės baldai – tai lankstus stiliaus pasirinkimas. Mediena yra idealiai tinkama tiek gaminant tradicinį dizainą, tiek šiuolaikinį. Spalvą taip pat galima palikti natūralią arba nudažyti kitaip.
 6. Mediniai baldai suteikia žavesio ir natūralios aplinkos jaukumą, kurioje mes gaminame maistą, mėgaujamės gėrimais. Virtuviniai stalai ir kėdės gali būti pritaikyti įvairiam kasdieniniam naudojimui – ne tik sėdėjimui, bet ir patogiam svečių priėmimui.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑