LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: interjeras

Markizės – namų ramybės oazės dalis

markizėsIndividualių namų didžiausi privalumai esą tie, kad įmanoma kuo uoliausiai pasimėgauti individualiu privatumu, o taip pat ir pasimėgauti didesniu vietovės plotu, kuriame galima tinkamai įsirengus ir papoilsiauti, ir papramogauti. Teigiant kitais žodžiais, turime omenyje tai, kad nors gyvenamųjų namų turimas plotas ir yra ribojamas, lyginant su daugiabučiais visvien tai yra niekas kitas, kaip tik didžiulis privalumas, kadangi erdvės bet kuriuo atveju yra ženkliai daugiau, nei, kad būtų galima įsivaizduoti, nei, kad būtų galima pamanyti.

Aišku, reikėtų pastebėti, kad individualūs namai taip pat reikalauja ir didesnių finansinių išlaidų, tačiau viskas visvien remiasi į individualius žmogaus norus, bei bendrosios gyvenimo kokybės kelimą, tiesa? Teigiant kitais žodžiais, kaip ir norėtume paviešinti tą informaciją, kad asmenims galima pasinaudoti ir tokiomis paslaugomis, ar tai produktais, kaip markizės – sukuria nieką kitą, kaip tik savotišką oazę, kurioje būtų galima pramogauti, pailsėti tik atšilus orams. Aišku, daugelis iškelia mūsų krašto problemą, kad orai yra ganėtinai nepastovūs, kad šiltasis laikotarpis trunka ganėtinai neilgai, tačiau žvelgiant bendruoju mastu, visvien būtų galima pamanyti, kad markizės yra tinkamas sprendimas tiems, kurie namuose turi turėti neįprastą, išskirtinę aplinką, teikiančią papildomų, teigiamų emocijų.

Norėtume, kaip ir pastebėti tai, kad šiandienos turinyje niekas kitas, kaip tik markizės ir yra labiausiai akcentuojamos – nors tai įžvelgti ir nėra sunku, vis dėlto reikėtų pastebėti, kad asmenims tai yra tikslinė galimybė susikurti, ką nors neįprasto, o rinkoje tikrai, kad nėra daug produktų, kurie leistų įgyvendinti šiuos privalumus. Realiai, tai ir yra didžiausias šios paslaugos pliusas, kuriuo tikrai, kad viliamės, jog žmonės bus linkę pasinaudoti, kad asmenims tai sudarys daugybę teigiamų emocijų – kaip ir manome, nieko daugiau nereikia, kaip tik asmeninės iniciatyvos, ir pakelti bendrąją gyvenimo kokybę tikrai, kad galima, o be to ir nesunkiai. Taigi, ko jūs vis dar laukiate, mielieji?

Granulinės krosnelės – vienas ekonomiškiausių būsto šildymo sprendimų

granulinės krosnelėsDaugelis gyvenamųjų namų yra šildomi dujomis ar malkomis, tačiau vis labiau ima populiarėti ir medžio granulių pasirinkimas. Granulinės krosnelės – šiuo metu vienas iš pigiausių ir šildymą efektyviausiai užtikrinančių šildymo būdų. Tai naujausių technologijų pagrindu paremtas itin efektyvus ir ekonomiškas būsto šildymo sprendimas, kurio įrengimas kainuoja ne ką mažiau nei įprastų kieto kuro katilų montavimas.

Ar kada nors svajojote apie ekologiškai švarią ir energiją taupančią šildymo sistemą savo namuose? Na, visa tai šiandien yra įmanoma, kadangi medžio granulėmis kūrenamos krosnelės kiekvienam namo gyventojui pateikia itin puikią ir lengvai valdomą šildymo sistemą. Krosnelių savybės tik iš pirmo žvilgsnio leidžia susidaryti išvadą, jog jos tinka tik nedidelių patalpų šildymui, tačiau dėl itin efektyvaus granulių degimo proceso šilumos pakanka visam namui. Tokia krosnelė gali be jokio vargo pakeisti tradicinį centrinį namų šildymą.

Medžio granulės pasižymi dideliu tankiu, todėl degdamos išskiria daugiau šilumos. Kadangi granulinės krosnelės sudegina mažesnį kiekį medžio granulių, šio tipo kuro reikia mažiau. Tai reiškia, jog granulių sandėliavimui reikia skirti mažiau vietos nei įprastoms malkoms. Tai ypač patogu nedidelių išmatavimų gyvenamiesiems namams, kur kuro sandėliavimo klausimas yra labai svarbus ir neretai sukeliantis rūpesčių. Granulės pasižymi dideliu šilumos našumu bei mažu priežiūros reikalavimu. Tai ekonomiškas ir vienas pigiausių gyvenamųjų namų šildymo sprendimų.

Degdamos medžio granulės išskiria didelį šilumos kiekį. Jos krosnelėje dega ilgai, todėl pati krosnelė be priežiūros šilumą gali generuoti nuo 8 iki 40 valandų. Tai ypač patogu ir praktiška nuosavų namų savininkams, tokiu atveju nereikia ištisai rūpintis šilumos sistema ar skirti jai išskirtinio dėmesio. Derėtų paminėti ir tai, jog granulinės krosnelės kuro degimo metu neišskiria jokių žalingų ar kenksmingų produktų, kuriuos išskiria degantis medis ar anglis. Taip yra todėl, kad granulės yra be lako, klijų ar kitų priemaišų.

Taigi, medžio granulėmis kūrenamos krosnelės yra netgi labai ekonomiškas ir efektyvus būsto šildymo sprendimas. Jis interjerui suteikia solidžią išvaizdą, patalpai priduoda jaukumo bei malonumo jausmą, o žmogui generuoja šilumą bet šiltuoju ir šaltuoju sezono metu.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑