LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: butai

Nauji butai Šilainiuose – saugu, jauku ir ekonomiška!

Parduodami nauji butai KauneParduodami nauji butai Kaune kuriami atsakingai, galvojant apie būsimo gyventojo norą turėti jaukų, ekonomišką ir šiltą būstą. Vienoje ramiausių ir gražiausių Šilainių vietų, kur gausu mokyklų, darželių, parduotuvių, Jūs gyvensite be rūpesčių dėl susisiekimo. Nauji butai Šilainiuose , automobiliu miesto centras pasiekiamas vos per 7 min. Gyventojai lengvai ir greitai gali susisiekti su bet kuria miesto vieta, viešasis transportas iš Šilainių kursuoja kone į visas Kauno vietas. Kultūringi kaimynai, erdvi parkavimo aikštelė, mažos šildymo sąskaitos, geri butų išplanavimai ir daugelis kitų privalumų – visa tai rasite parduodamuose naujuose butuose Kaune.

Būkite saugūs ir ramūs, gyvendami naujuose butuose Šilainiuose, nes čia:

  • Rakinami požeminės aikštelės vartai bei įėjimo durys;
  • Butuose įrengtos video telefonspynės;
  • Pirmo aukšto butai – saugiame aukšte;
  • Uždaras kiemas su nuotolinio valdymo užraktu;
  • Specialios vaikų žaidimo ir krepšinio aikštelės.

Continue reading

Butai Vilnius ir gyvenamieji rajonai

butai vilniujeJei dar nežinote kokiame rajone norite gyventi, šis straipsnis kaip tik Jums. Straipsnyje trumpai aptarsime ir paminėsime pliusus rajonų, kuriuose naujų butai Vilnius pasiūla didžiausia.

Šeškinė – Vilniaus rajonas, pasižymintis puikiomis gyvenimui sąlygomis. Rajone įsikūrusi viena didžiausių poliklinikų Vilniuje, didelė turgavietė, prekybos centras ,, Akropolis ‘‘ ir daug mažesnių įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Visgi, rajone gamtos neperdauginusiai, tačiau tai atperka gan nedidelės butų kainos.

Pilaitė – Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas, gausus gamtos bei itin tvarkingos aplinkos. Tituluojamas mažiausiai užterštu Vilniaus rajonu. Sveikatingumu besirūpinantys žmonės neras švaresnio rajono įsigyti butai Vilnius nei Pilaitėje.

Pašilaičiai yra miesto šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu su miesto centru. Rajonas turi pakankamai švietimo įstaigų, geri pėsčiųjų takai, graži aplinka ir tvarkingi daugiabučiai.
Bene pats didžiausias Vilniaus rajonas – Žirmūnai. Rajonas įsikūręs netoli Neries kranto, todėl gausus gamtos. Žirmūnai turi nemažai parduotuvių, itin geras susisiekimas su Vilniaus centru.

Lazdynai – vienas didžiausių ir seniausių Vilniaus rajonų. Rajonas gausus gamtos, nemažai švietimo įstaigų ir parduotuvių.

Karoliniškės ganėtinai senas Vilniaus rajonas, gausus ugdymo įstaigų, turi savo polikliniką, daugybę parduotuvių, puikų susisiekimą. Nemažai gamtos, vaikų žaidimo aikštelių, butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis.
Žvėrynas yra vienas iš seniausių Vilniaus rajonų. Tai daugiausiai gamtos turintis Vilniaus rajonas. Puikus susisiekimas su miesto centru ir visu Vilniumi. Šiuo metu Žvėrynas skaitomas vienu iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, todėl butų kainos bene didžiausios visame Vilniuje.

Naujininkai – rajonas įsikūręs pietinėje Vilniaus dalyje su puikiai išvystyta infrastruktūra. Naujininkus nuo senamiesčio ir naujamiesčio skiria geležinkelis, rajonas turi savo polikliniką, seniūniją, daug ugdymo įstaigų, geras susisiekimas su miesto centru. Butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis

Naujamiestis – rajonas esantis Vilniaus miesto centre, į vakarus nuo geležinkelio stoties. Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų, turintis apie 30 tūkst. gyventojų. Šiuo metu naujamiestis sparčiai besivystantis rajonas, kuriame steigiasi įvairiausi verslo centrai, atsiranda naujos laisvalaikio praleidimo vietos. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek ir savo transportu, senamiestis ar centras greitai pasiekiami pėsčiomis.

Antakalnis vienas seniausių Vilniaus rajonų, dažnai laikomas prestižiniu. Pasižymi gražia gamta, gydymo įstaigomis, itin gausiu viešuoju transportu, švietimo įstaigomis. Šiuo metu Antakalnyje gyvena apie 50 000 tūkst. gyventojų, nauji namai ir butai pasižymi išskirtine tvarka palyginus su kitais šio rajono pastatais.

Baltupiai – nedidelis ir gana naujas Vilniaus rajonas. Tai šiaurinis miesto rajonas, turintis nemažai švietimo įstaigų. Baltupiai pasižymi gana tvarkinga aplinka ir tvarkinga pastatų išvaizda.

Fabijoniškės puikiu susisiekimu pasižymintis Vilniaus rajonas, esantis miesto šiaurėje. Rajonas gausus parduotuvių, gyvenamųjų namų, švietimo įstaigų. Nemažai gamtos, butų kainos vidutinės.

Justiniškes – nedidelis rajonas, esantis Vilniaus šiaurės vakaruose. Gyventojų nemažai, tačiau tiek parduotuvių tiek ir švietimo įstaigų užtenka.

Taigi, kaip matote, rajonų, kuriuose galėtumėte įsigyti naują butai Vilnius daugybė, kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. Todėl galima nesunkiai išsirinkti butą pagal kiekvieno poreikius.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑