LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Tag: advokatai

Kiek kainuoja teisinės paslaugos Vilniuje?

teisines paslaugos vuilniujeTeisinės paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste tikrai nėra viena pigiausių paslaugų. Deja, dažniausiai prisireikus teisininko ar advokato, pasirinkimo kaip ir nėra. Todėl nemažai žmonių, kurie neturi pakankamai galimybių leisti sau itin daug kainuojančius teisininkus, svarsto ir ieško galimybių, leidžiančių pasisamdyti pigesnes paslauga suteikiantį teisininką.

 

Kokių kainų tikėtis?

Tai klausimas, kuris svarbus kiekvienam pirmą kartą susiduriančiam su teisinėmis paslaugomis. Jei iki šiol neteko naudotis advokato ar teisininko paslaugomis, specialisto kainoraštis Jums gali būti staigmena. Žinoma, skirtinguose miestuose ir kontorose kainos gali skirtis, o kartais net labai smarkiai. Dažniausiai kainos priklauso nuo situacijos ir paslaugų poreikio. Tačiau net paprasta konsultacija pas vieną advokatą gali kainuoti 10-20 eurų, pas kitą net pirmos konsultacijos kaina jau sieks 100 litų. Todėl jei Jums tikrai svarbu kaina, naudinga šiek tiek pasidomėti specialistų kainininku.

 

Kur bus pigiausiai?

Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra tačiau faktas, kad pigiau kainuoja tos teisinės paslaugos Vilniuje ar kitame mieste, kurios neatima daug laiko iš specialisto. Nesudėtingi atvejai, kai pakanka klientui tiesiog patarti, paaiškinti situaciją ar parengti nesudėtingą dokumentą, tuomet ir kaina mažesnė. Tuo tarpu jei klientas kreipiasi dėl bylinėjimosi, jo atstovavimo teisme ir bylos analizės, advokato paslaugos nebus pigios.

 

Ar galima tikėtis kažko nemokamai?

Kai sužinome, jog mums bus reikalingos
ar kitame mieste, dažniausiai pradedame skaičiuoti, kiek atlyginimų šiam reikalui reikės atseikėti. Ir iš tiesų, teisinės paslaugos gali kartais kaip reikalas priversti papurtyti kišenes. Tačiau tai dar nereiškia, kad visi teisininkai ir advokatai yra sukčiai ar norintys išplėšti kuo daugiau pinigų. Iš tiesų, net ir mūsų šalyje, kur dažnas nori pasipelnyti iš kito, iš tiesų yra sąžiningų profesionalų, kurie gali padėti ir nemokamai. Jei Jūsų situacija tokia, kad kaip tik šiuo metu itin striuka su pinigais, pasiteiraukite, yra nemažai advokatų, kurie situacijos analizę ar pirmą konsultaciją suteiks nemokamai. O jei situacija tikrai rimta ir advokatas pasitaikė žmogiškas, tikrai realu, kad ir teisme atstovauti Jus sutiks mainais už bulves iš kaimo ar tiesiog nuoširdžią padėką.

 

Advokatų kontoros Vilniuje – profesionalios ir kompetentingos

advokatų kontoros VilniujeAdvokatai – žmonės, ginantys klientų interesus teismuose, konsultuojantys ir teikiantys su teisine sistema susijusias paslaugas.

Advokatai dirba vieni, individualiai, įsteigę savo kabinetus, arba kartu su kitais advokatais- advokatų kontorose. Advokatų kontorose dirbantys advokatai dažniausiai specializuojasi ties viena sritimi, tačiau kartais apima ir kelias.

Ties kokiomis sritimis dirba advokatai?

Advokatai specializuojasi kiekvienas atskirai kažkokioje teisės sferoje:

  • Administracinėje teisėje;
  • Baudžiamojoje teisėje;
  • Migracijos teisėje;
  • Šeimos teisėje;
  • Paveldėjimo teisėje;
  • Medicinos teisėje;
  • Ir kita.

Taip pat advokatai padeda žmonės, ką tik įsikūrusiems savo įmones, arba norintiems įsikurti. Jie neleidžia pasimesti teisinėje sistemoje ir padeda susigaudyti įvairiose situacijose bei sprendžia iškilusias problemas

Advokatai dirba visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: sostinėje, Kaune, Traukuose, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose. Kuo jos skiriasi? Advokatų kontoros Vilniuje dažniausiai būna didelės, kadangi šiame mieste, konkurencija – „žvėriška“. Taip pat advokatų kontoros Vilniuje pasižymi itin aukštu kompetentingumu, profesionalumu, kurio kartais galima pasigesti kituose miestuose. Juk sostinėje dirbantys advokatai nori išlaikyti savo darbo vietą, todėl stengiasi būtų kuo profesionalesni bei nori kuo geriau atlikti savo pareigas.

Advokatai konsultuoja įvairiausiais būdais: telefonu, elektroniniu paštu, laiškais. Kokį konsultavimo būda pasirinkti – kiekvieno specialisto asmeninis reikalas, jis renkasi tai, kas yra patogu jo klientui arba pačiam jam.

Advokatų konsultacijos ir paslaugos kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo to, kokios kompetencijos yra advokatas, ar jo vardas yra žinomas teisinėje srityje, taip pat nuo to, kokią kvalifikaciją turi advokatas. Tačiau, ne visada kas pigiau, vadinasi geriau. Kartais yra daug naudingiau sumokėti didesnius pinigus ir gauti už juos kokybiškas paslaugas.

Teisininko konsultacijos internetu

teisininko konsultacijosTeisininkai – žmonės, baigę teisės studijas, įgiję atitinkamą kvalifikaciją ir dirbantys darbą teisės srityje. Profesionalūs teisininkai gali dirbti vieni individualiai arba įsikūrusiose teisininkų kontorose.

Teisininkų kontorose dirba daug teisininkų, kurie specializuojasi skirtingose srityse. Kiekvienas teisininkas yra tam tikros teisės profesionalas, išmanantis visas teisines peripetijas ir žinantis visus įstatymus. Faktas yra tas, kad advokatų kontorose dirba tik profesionalūs savo srities specialistai, perėję tam tikras rimtas atrankas, kurios garantuoja jo profesionalumą bei kvalifikaciją.

Teisininkai teikia teisines paslaugas paprastiems žmonėms, gina žmonių interesus teismuose, taip pat konsultuoja tam tikrais gyvenimo klausimais. Teisininko konsultacijos gali vykti netgi keliais būdais: internetu, susitikus privačiai arba viešoje erdvėje, taip pat telefonu, elektroniniu paštu ar netgi skype. Teisininko konsultacijos yra individualus kiekvieno teisininko reikalas, todėl tik jis pats sprendžia kokiu būdu konsultuos klientą.

Teisininko konsultacijos internetu yra vienas iš būdų, kurį renkasi dauguma žmonių. Dažnas advokatas arba advokatų kontora yra suteikusi žmonėms galimybę internetu užpildyti atitinkamą formą: joje užduoti rūpimus klausimus ir iš karto sulaukti teisininko atsakymų.

Pagrindinės savybės, kurias privalo turėti kiekvienas teisininkas

  1. Teisininkas privalo išmanyti žmonių psichologiją. Teisininko darbas yra dirbti su įvairaus amžiaus bei socialinio statuso žmonėmis, todėl net ir netikėčiausiose bei sunkiose situacijose teisininkas turi mokėti nuraminti žmogų, komunikuoti su juo.
  2. Noras tobulėti. Kiekvienas, nenorintis tobulėti žmogus, gyvenime susiduria su daugiau sunkumų. Teisinė sistema nuolatos auga, įstatymai keičiasi, todėl teisininkas privalo nuolatos domėtis naujovėmis, dalyvauti įvairiuose seminaruose, lankyti kursus.
  3. Etiškumas. Teisininkas privalo nuolatos elgtis etiškai net ir su tais žmonėmis, kurie jį provokuoja. Šis punktas turi labai artimą sąsają su pirmuoju punktu.

Teisininko profesija nors sunki, tačiau pelninga ir garbinga. Būtent dėl šios priežasties teisininko konsultacijos yra brangios, tačiau kainos ir kokybės santykis – garantuotas.

Būsto nuomos sutarties sudarymas – pataria advokatai

advokataiBūsto nuoma reikalauja teisinių žinių ir praktinės patirties, todėl prieš uždėdami parašą ant sutarties lapo, įsitikinkite, kad minėtoji sutartis atitinka numatytus standartus ir ateityje netaps nemalonių staigmenų priežastimi. Advokatai pažymi, kad gyvenamųjų patalpų nuomos sutartimi būsto nuomotojas įsipareigoja leisti nuomininkui laikinai naudotis ir valdyti nuomojamas patalpas už sutartą mokestį, o nuomininkas savo ruožtu įsipareigoja šias patalpas naudoti pagal numatytą paskirtį ir laiku mokėti nuomos mokestį.

Svarbiausi akcentai

Nuomos sutartis gali būti sudaroma tik abiems šalims susitartus ir priėmus bendrą sprendimą. Paprastai sutartį sudaro viena iš šalių, todėl advokatai primygtinai rekomenduoja visų pirma atidžiai perskaityti jums pateiktą nuomos sutartį ir įsitikinti, kad sutartyje nurodyti visi būtini nuomos elementai ir jus tenkina dokumente išvardytos sąlygos. Nors daugelis sąlygų gali būti keičiamos ir pildomos, remiantis individualiu susitarimu, dalis jų privalo atitikti teisiškai apibrėžtas normas, t. y. sutartyje turi būti nurodytas išnuomojamų patalpų adresas, patalpų ir kambarių skaičius, nuomojamo būsto plotas, drauge su patalpomis nuomojama inžinerinė ir techninė įranga. Šiose sutartyje turi būti apibrėžtas nuomos mokestis, atsiskaitymo tvarka ir terminai.

Nepamirškite, kad nuomotojas, pasirašydamas nuomos sutartį, nuomininkui turi perduoti gyvenamojo statinio savininkų bendrijos nuostatų kopiją arba kito dokumento, kuriame apibrėžti bendro naudojimo patalpų priežiūros darbai, kopiją. Pabrėžiama, kad minėtųjų dokumentų kopija yra būtina nuomos sutarties dalis, todėl jos privalu reikalauti.

Papildomos sąlygos

Sutartyje gali būti nurodytos ir kitos pageidaujamos sąlygos, tačiau jos negali pažeisti nuomininko ar nuomotojo teisių, pvz., jei nuomininkas sulaužo buitinę techniką, jis turi atlyginti padarytus nuostolius, tačiau jam negali būti priteisiama papildoma bauda. Advokatai rekomenduoja sutartyje nurodyti kuo išsamesnius kontaktinius duomenis, kad įvykus konfliktui, ginčas būtų išspręstas kiek įmanoma greičiau ir sklandžiau.

Sutarties sudarymas

Gyvenamųjų patalpų nuomos sutartis (sudaroma tarp fizinių asmenų) gali būti patvirtinama žodžiu. Tokiu atveju kalbama apie tarpusavio susitarimą dėl nuomos sąlygų. Sutartis, įteisinta žodžiu, negali būti terminuota. Jei sutarties terminas numatomas, sutartis privalo būti pasirašyta. Minėtasis dokumentas neprivalo būti tvirtinamas notarine forma, t. y. sutartis galios, jei ją pasirašys abi šalys.

Teisininkų pagalba

Jei norite išvengti nemalonių staigmenų ir sudaryti išsamią nuomos sutartį, jums bus reikalinga profesionalių teisininkų pagalba. Ilgametę darbo patirtį turintys teisininkai ne tik padės parengti gyvenamųjų patalpų nuomos sutartį, bet ir atsakys į visus jūsų klausimus, padės priimti racionaliai apgalvotus sprendimus.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑