virtuves baldaiĮmonės ,,Furnitus“ virtuvės baldai tai yra puikus sprendimas. Jūs galėsite pasirinkti tą baldų variantą, kuris visiškai atitiks jūsų idealios virtuvės įvaizdį. Juk virtuvė tai ne tik vieta kur yra gaminamas maistas, tačiau tai ir mūsų meno vieta, kur viskas turi sukurti pakilią nuotaiką ir įkvėpti jus kurti naujus kulinarinius šedevrus. Mes jums nemokamai suprojektuosime virtuvės baldus, jums bus suteikta interjero dizaino konsultacija, pagal projektas bus pagaminti baldai, taip pat mūsų darbuotojai juos sumontuos. Mes taip pat galime atvykti į jūsų namus suteikti konsultaciją, jums patogiu laiku.

Mes stengiamės nustebinti savo klientus naujomis idėjomis, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Juk virtuvė turi būti ne tikm erdvi, tačiau namų gyventojams turi suteikti patogumo ir malonumo jausmą. ,,Furnitus“ baldai suteiks jums galimybę įsigyti jūsų svajonių baldus, o galimybė užsisakyti virtuvės baldus pagal individualų projektą tai yra kiekvienos moters svajonė. Mes gaminame, projektuojame ir parduodame tokius virtuvės baldus, kurie yra funkcionalūs, tvirti, todėl jums tarnaus dar ilgus metus. Mūsų virtuvės baldai yra gaminami iš dažytos medžio dulkių plokštės, kuri yra praktiška ir taip pat iš natūralios medienos, tokie baldai yra brangesnis, tačiau ekologiški ir atrodo labai stilingai. Turint tokius baldus jums gaminti maistą bus tikras malonumas.

Jei jums bus reikalinga konsultacija mūsų specialistai visada gali jums padėti , o mūsų patyrę dizaineriai padės jums nepasiklysti spalvų ir medžiagų įvairovėje ir jums pasiūlys daugiau įdomių idėjų. Galėsite pasirinkti jums patinkančias spalvas, modelius, faktūras ir daug kitų dalykų. Mes galime lengvai įvykdyti net nestandartinius užsakymus. Virtuvės baldai Kaune ir visoje Lietuvoje už kuriuos jums tikrai nereikės mokėti du kartus. ,,Furnitus“ ir jūsų svajonė virs realybe.