Kad būtų gerai apšildytas stogas ir ateityje turėtumėte kokybišką pastatą, kuris išsaugos šilumą, tokiu atveju į šį procesą reikia atsižvelgti labai rimtai. Reikia tinkamai pasirinkti šilumą izoliuojančią medžiagą. Kai bus pasirinkta pati tinkamiausia medžiaga stogo šiltinimui konkrečioje situacijoje yra būtina atlikti kokybišką montavimą. Daugelis medžiagų yra labai paprastai savarankiškai montuojamos. Kartais reikia, kad proceso metu būtų naudojama speciali įranga. Šilumos pralaidumas, jei stogas yra mansardinis, tokiu atveju pasirinkta šilumą izoliuojanti medžiaga turi turėti nedidelį šilumos pralaidumą. Jei yra šiltinamos šaltos mansardos, tokiu atveju izoliuojančios medžiagos aukštis ir storis nėra principinis. Apimtis gali būti nuo 11 iki 350 kilogramų. Kuo didesnis bus svoris tuo sunkiau bus apšildyti jūsų stogą. Todėl reikia, kad būtų tinkamai apskaičiuojama atraminė konstrukcija. Medžiaga turi sugebėti išsaugoti savo formą. Tai yra labai svarbi šios medžiagos savybė, jos turi būti labai stabilios. Be to, medžiaga turi praleisti garus. Kai kurios medžiagos, pavyzdžiui, stiklo ir akmens vata garus praleidžia labai lengvai. Ant šių medžiagų yra padengiamos specialios vandenį atstumiančios medžiagos. Putos yra užpildomos oru ir inertinėmis dujomis, priklausomai nuo konkrečios rūšies gali būti pralaidžios arba priešingai. Kai yra kalbama apie tai kokia yra stogo šiltinimo kaina galima pasakyti, kad ji priklauso nuo jūsų stogo ploto ir nuo to kokio sudėtingumo darbai turės būti atliekami.

            Kai jūs nuspręsite, kad jums yra reikalingas stogo šiltinimas jums reikia pagalvoti kiek kainuos įsigyti šilumą izoliuojančią medžiagą. Reikia atkreipti dėmesį, kad kai kurios medžiagos reikalauja pirkimo arba specialios įrangos nuomos. Stogo šiltinimo kaina, jei ji bus užsakyta pas specialistus bus aukšta, kadangi tai yra didelė darbų apimtis, kurie turi būti padaryti labai gerai. Tačiau daugelis šilumą izoliuojančių medžiagų yra geros tuo, kad jos gali būti montuojamos ir savarankiškai, tačiau to tikrai negalima pasakyti apie visas medžiagas. Taip pat gali būti atliekami ir stogo hidro izoliacijos darbai, kaip ir šiltinimas. Darbų kaina gali būti ir pakankamai patraukli priklausomai nuo to kokios savybės yra derinamos tarpusavyje. Stogas gali apsaugoti statinį ne tik nuo atmosferos kritulių, tačiau taip pat turi būti suteikiama apsauga ir nuo vėjo, bei šalčio. Būtent todėl stogo šiltinimas yra vienas iš svarbiausių statybos etapų. Ši darbų rūšis, kai yra naudojamos specialios medžiagos turi užtikrinti šilumą jūsų namuose. Medžiagos yra pasirenkamos individualiai kiekvienam statiniui. Labai svarbūs yra ir kiti etapai, pavyzdžiui, medžiagos konstrukcijos ypatumai, ar pastatas turi mansardą, na ir žinoma kokios medžiagos yra naudojamos statant namą.

            Taip pat turi būti individualiai pasirenkama šilumą izoliuojanti medžiaga ir būdas kaip bus montuojama medžiaga. Gali būti tinkamai sumontuotas šiltinimo medžiagos sluoksnis. Stogo šiltinimas taip pat gali būti atliekamas iš vidaus. Stogo šiltinimo kaina priklauso nuo to koks montavimo būdas yra naudojamas ir koks skirtumas yra tarp šių būdų. Šilumą izoliuojančios medžiagos rūšis taip pat galite padaryti įtaką galutinei stogo šiltinimo kainai. Tuo labiau, kad darbus atlieka tikri specialistai, kurie gali pasiūlyti kokybiškai atliktus darbus ir lojalias kainas. Šilumą izoliuojančios medžiagos montavimas tai yra tokia užduotis, kuri gali iš meistro reikalauti labai aukšto profesionalumo lygio, reikia žinoti visas darbų ypatybes naudojant kiekvieną medžiagą. Ir viskas turi būti daroma ekspertiniu lygiu. Kai bus atlikti šiltinimo darbai jūs galėsite būti tikri, kad stogo konstrukcija jums tarnaus ilgą laiką. Visi šiltinimo dabai bus atlikti per optimalų laiką, o tai yra svarbu kiekvienam klientui.

https://www.youtube.com/watch?v=0fjiztow4BI