Traktoriu pervezimasŪkyje yra naudojama daug žemės ūkio technikos, tokios kaip kombainai, traktoriai, kultivatoriai ir kita. Dažniausiai žemės ūkio technikos pervežimas labai suintensyvėja pavasarį, kai prasideda sejos darbai, kadangi kartais tenka techniką gabenti ilgais atstumais . Geras šeimininkas visada pasirūpins, kad technika jam būtų pristatyta iš anksto. Kadangi, tai yra pakankamai sudėtingas darbas, technika ją savarankiškai gabenant juda labai lėtai, todėl yra reikalinga specialistų pagalba, kurie žemės ūkio techniką perveža specializuotu transportu. Todėl mes savo klientams teikiame žemės ūkio technikos pervežimo paslaugas.

Jums gali būti suteiktas šios žemės ūkio technikos pervežimas:

Didžiausi sunkumai atsiranda dėl žemės ūkio technikos formų, dydžių ir naudojimo įvairovės. Ši įvairovė apsunkina pervežimą. Mes apžiūrėsime jūsų techniką ir parinksime jos pervežimui tinkamą transportą, parinksime patį optimaliausią maršrutą, paruošime visus reikalingus dokumentus ir leidimus. Taigi jūs galėsite gauti kokybiškas žemės ūkio technikos pervežimo paslaugas. Pervežant tokią techniką yra būtina atsižvelgti ne tik į jos svorį ir gabaritus, tačiau ir technikos priedų savybes.

Kodėl jums naudinga įgyvendinti pervežimus kartu su mumis:

  • Individualų santykį. Tokiam pervežimui mes naudojame savo transportą, o tiksliau tralus su žemomis platformomis. Mes bendradarbiaujame individualiai su kiekvienu klientu;
  • Kroviniui suteiksime draudimą. Todėl jūsų krovinys bus visiškai saugus;
  • Įvertinsime jūsų žemės ūkio techniką ir parinksime jos pervežimui patį tinkamiausią transportą;
  • Žemės ūkio technikos pervežimas reikalauja daugybės dokumentų sutvarkymo. Mes atsakingai sutvarkysime visus dokumentus;
  • Prieš pervežimą yra analizuojami visi kelių ruožai, kuriais bus gabenami kroviniai. Tik tada, kai maršrutas yra visiškai išstudijuojamas pradedamas vykdyti pervežimas. Tačiau, kad krovinio gabenimas vyktu sklandžiai, mes kontroliuojame technikos pervežimo procesą.

Mes stengiamės viską padaryti taip, kad jūsų žemės ūkio technikos pervežimas būtų kaip galima optimalesnis ir naudingesnis. Kiekvienu atveju-atskiras požiūris.