Siuntiniai į Norvegiją yra siunčiami ypač dažnai. Lygiai taip pat, kaip ir visi siuntiniai į skirtingas pasaulio šalis.  Tiesiog siuntiniai į Norvegiją praverčia tik tiems, kurie gyvena toje šalyje. Neretai vieni giminaičiai kitų prašo ką nors atsiųsti jiems į Norvegiją. Galbūt jie pasiilgsta kažko lietuviško. Taip pat kai kurias prekes Lietuvoje juk galima įsigyti žymiai pigiau, nei Norvegijoje, todėl išsiuntus pinigų, Jūsų artimieji gali Jus Lietuvoje laisvai apipirkti. Tai gali būti bet kokios Jums reikalingos prekės, pavyzdžiui, batai, drabužiai, žvejybinė apranga ir reikmenys. Nepriklausomai nuo siuntinio dydžio – siuntiniai į Norvegiją gali būti vežami tikrai įvairūs. Jie gali būti ir sunkūs ir lengvi ir neįprastų formų. Tereikia tik žinoti, kai reikia tinkamai juos supakuoti.

Žinoma, kokie nors stambesni kroviniai (pavyzdžiui, baldai) yra transportuojami jau su kitomis transporto siuntiniaipriemonėmis ir šiek tiek sudėtingiau. Apie tokius krovinius, kaip negabaritiniai, mes jau net ir nekalbame, kadangi jų transportavimui galioja visiškai kitokios sąlygos. Taigi, kaip jau supratote siuntiniai yra nelygūs siuntiniams, todėl ir pervežimo kaina gali labai skirtis, atsižvelgiant į visus krovinio matmenis. Smulkesnieji kroviniai turi būti specialiai pakuojami. Dar ir ne kiekvienas žino, kaip reikia tinkamai supakuoti savo krovinius, todėl dažniausiai ieško įvairios informacijos internete. Deja, ten ne visada galima rasti tikrai vertingos informacijos, tačiau pasiieškoti patarimų niekada nepakenks. Didesnieji kroviniai jau yra pakuojami dažniausiai pačios pervežimo įmonės. Jie ne tai, kad pakuojami, o jau greičiau specialiai sutvirtinami prie vežamosios transporto priemonės. Visu tuo pasirūpina ir paprastai būna atsakingi kiti žmonės, o ne Jūs. Tačiau, jei norite vežti mažesnius siuntinius, Jums jau teks patiems pasirūpinti tinkamu pakavimu, kadangi, nei transporto priemonės, nei vežantieji vairuotojai, nei apskritai visa pervežimo bendrovė nebus atsakinga už tai, jei kroviniui kažkas nutiks. Juk logiška, kad, jei Jūs vežate kokius nors dūžtančius daiktus į Norvegiją – turite supakuoti taip, kad jie kelyje nedužtų. Juk vairuotojai neturi kada peržiūrėti visų prekių ir jomis atskirai pasirūpinti. Kalbant apie smulkių krovinių pervežimą – tai jau yra tik Jūsų pačių atsakomybė.

Paprastai mažais kroviniais yra laikomi tie, kurių muitinė vertė yra mažesnė, nei visų kitų. O tai dažniausiai ir būna tokie krovinukai ir siuntinukai, kurie daug nesveria. Juk siuntinių svoris – tai yra jų pagrindinis kriterijus, kuris nulemia pervežimo kainą.

Visi siuntinukai tai yra ne tik prekės, ar daiktai, kuriuos siunčiate savo giminaičiams, tačiau tai gali būti ir su tam tikru verslu susiję daiktai. Pavyzdžiui, galbūt Jūs prekiaujate kokiais nors drabužiais? Pavyzdžiui, pažįstu vieną merginą, kuri atsisiunčia drabužius iš užsienio nebrangiai,  o čia juos pardavinėja brangiau. Taip ir yra vykdomas verslas. Toji draugė parduodamus drabužius suteikia galimybę atsiimti savo biure, Kaune. Tačiau, jei kažkas pirko drabužius kiek tolėliau nuo Kauno – jie pirkėjoms būna išsiunčiami. Kadangi drabužiai nėra dūžtantys, ar kaip kitaip pasižeidžiantys – tai jie gali būti ir pakuojami paprasčiau. Juos galima netgi pakuoti į popierius. O štai jau rimtesnius siuntinukus paprastai reikia dėti į dėžes, sandariai apklijuoti lipnia juosta. Dūžtančius daiktus geriausiai yra apvynioti dideliu kiekiu popieriaus, arba dėti į specialias putplasčio pakuotes. Nors siuntinių pervežėjai ir nėra atsakingi už Jūsų krovinius, tačiau jie gali visada Jums patarti, kaip geriausiai reikėtų pervežti vienokius, ar kitokius siuntinius. Beje, skirtingos bendrovės gali turėti ir skirtingas sąlygas.