siltnamiaiPasirenkant šiltnamius daržovių auginimui, visų pirma reikia atkreipti dėmesį į tai kuo jis yra padengtas. Mūsų parduodami šiltnamiai tai yra kur kas praktiškesnis sprendimas sodo sklypui. Šiltnamiai jums galės tarnauti net 15-20 metų, priklausomai nuo kokia yra medžiagos iš kurios pagamintas šiltnamis kokybė ir kokios bus naudojimo sąlygos. O juk šiltnamio plėvelė yra keičiama beveik kiekvienais metais, stikliniai šiltnamiai kainuoja brangiai ir labai dažnai sudūžta, o augalai tokiuose šiltnamiuose dega nuo saulės kaitros.

Mūsų šiltnamiai tai yra praktiškas, patogus , šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Dabar jūs galėsite pamiršti apie ta kaip kiekvieną sezoną jums tekdavo keisti šiltnamio plėvelę. Mūsų polikarbonato šiltnamiai jums tarnaus ilgus metus ir suteiks jums galimybę surinkti ne vieną derlių, o daug. Šiltnamis bus kaip jūsų vasaros darbų garantija ir žinoma jūsų daržui suteiks puikią estetinę išvaizdą. Pradžiuginkite save įsigydami naują šiltnamį. Nauji šiltnamiai užtikrins maksimalų saulės šviesos kiekio patekimą, kadangi polikarbonatiniai šiltnamiai praleidžia net 84 procentus saulės spindulių, kurie patenka į šiltnamį, kai yra išsklaidomi, tokiu būdu yra užtikrinamas išmintingesnis augalų apšvietimas. Rezultate yra gaunamas tinkamas mikroklimatas jūsų augalams.

Mūsų šiltnamiai pasižymi šiais privalumais:

  • Pasižymi dideliu patvarumo, mūsų šiltnamiai yra 200 kartų tvirtesni, nei stikliniai šiltnamiai;
  • Nedidelis svoris;
  • Kokybiška šilumos izoliacija;
  • Palyginus su šiltnamiais pagamintais iš kitų medžiagų jie pasižymi prieinamomis kainomis;
  • Atsparūs gaisrui;
  • Yra atsparūs vėjui, drėgmei ir sniegui;
  • Šiltnamiai yra permatomi;
  • Augalai bus apsaugoti nuo UV spindulių;
  • Šiuolaikinis dizainas.

Mūsų šiltnamiai tai yra patikimas ir praktiškas sprendimas, kurį įgyvendindami jūs galėsite paversti realybe net pačias drąsiausias sodininko svajones ir auginsite pačias įvairiausias daržoves. Šiltnamiai turi nesudėtingą konstrukciją, todėl juos yra paprasta sumontuoti. Jums nereikės paruošti fundamento, kadangi šiltnamį jūs galėsite montuoti tiesiogiai ant grunto, o viduje bus sukuriamas palankus augalams mikroklimatas, kurio dėka bet kuriuo metų laiku jūs galėsite džiaugtis savo išaugintais vaisiais ir daržovėmis. Mes jums siūlome geriausius šiltnamius, kurie atitinka visus aukščiausios kokybės standartus.