Sienų šiltinimas tai yra tokia paslauga, kuri neleidžia, kad iš namų būtų prarandama šiluma, o tai gali ženkliai sumažinti finansines išlaidas. Tai be jokių abejonių yra pats svarbiausias privalumas, tačiau yra labai daug įvairiausių veiksmų, kurie gali būti daromi bute arba privačiuose namuose. Idealus bus būtent sienų šiltinimas iš išorės, kadangi tai padeda pašalinti rasos tašką į izoliuojančios medžiagos pusę. Taip pat šis darbas padeda apsaugoti konstrukciją nuo temperatūros svyravimų, nuo tiesioginių saulės spindulių ir per didelės drėgmės sankaupos. Tačiau kai kuriais atvejais šiltinimas gali būti atliekamas ir patalpos viduje. Pavyzdžiui, kai tai buvo suplanuota statant namą arba pats namo fasadas yra istorinė vertybė. Žinoma,butas gali būti apšildomas iš vidaus, tačiau šiam tikslui reikia surasti protingą specialistą, kuris jums papasakos apie visas sienų šiltinimo subtilybes. Kai šiltinimas bus atliktas namų viduje tai gali ženkliai sumažinti finansines išlaidas kurios bus investuojamos šiltinimui arba pakelti temperatūrą jūsų bute. Tokie darbai ženkliai padidins patogumą jūsų namuose. Kai yra atliekamas sienų šiltinimas iš vidaus dažniausiai tai nutinka remonto metu. Žmonės tokiu būdu labai smarkiai suklysta, kadangi šiltinimas iš vidaus tai yra paskutinis variantas, kurį reikia rinktis. Pagrindinė problema, kai yra atliekamas šiltinimas tai kondensato kaupimasis ant sienos. Turi būti pašalinamas rasos taškas, kadangi priešingu atveju jūsų namuose bus labai daug drėgmės.

            Rasos taškas tai yra tokia temperatūra, kuriai esant vandens garai pasiekia reikiamą konsistenciją. Šiais laikais vis daugiau žmonių susimąsto apie tai, kad turi būti apšildyti jų namai, kad būtų išspręsta energijos taupymo ir kuro taupymo problema. Teisingai ir kokybiškai apšildytas namas žiemą sugebės ilgai išsaugoti šilumą, o vasarą jūsų namuose bus vėsu. Tokių veiksmų dėka jūsų namuose niekada nebus šalta, tačiau visada bus jauku. Pilnai pašalinti šilumos praradimą jums tikrai nepavyks, tačiau padaryti taip, kad šis kiekis sumažėtų jums tikrai pavyks. Pagrindinė užduotis, kurią turi atlikti sienų šiltinimas tai jis turi sukurti optimalią ir patogią atmosferą, kuri bus skirta norint organizuoti patogų gyvenimą. Sienų šiltinimas tai yra ilgas ir pakankamai varginantis procesas, kadangi namo sienos užimą didžiąją dalį pastato. Išorinis sienų šiltinimas yra kur kas populiaresnis, nei sienų šiltinimas iš vidaus. Šis procesas vyksta su specialių šiltinimo medžiagų pagalba. Gali būti naudojamos tokios medžiagos kaip mineralinė vata, stiklo vata, tačiau vienas iš tinkamiausių pasirinkimų yra ekovata. Yra labai svarbu, kad medžiagos būtų ne tik kokybiškos, tačiau ir praktiškos. Ekovata negali padaryti jokios žalos žmogui ir aplinkai, kadangi jos sudėtyje nėra jokių kenksmingų komponentų.

            Sienų šiltinimas, kai yra naudojama ekovata tai yra puikus sprendimas, kai reikia užpildyti net sunkiai pasiekiamus tarpus, kadangi reikia sudaryti vientisą ir patikimą plėvelę. Šių darbų kaina bus palanki kiekvienam klientui, kuriam yra reikalingi tokie darbai. Be to, šiltinimas naudojant ekovatą bus geresnis pasirinkimas. Izoliuojančios medžiagos, kurios padės apšildyti namo sienas tai yra labai svarbus faktorius, kadangi nuo to priklauso ar jūsų namuose bus šilta. Sienų šiltinimas padės sumažinti 20 procentų prarandamo šilumos kiekio. Ypatingai aktualus klausimas yra medinių namų sienų apšiltinimas, kadangi tokį namą labiau paveikia šaltis. Todėl šio namo šiltinimas turi būti atliekamas labai atsakingai, turi būti apšildytos ne tik sienos, tačiau ir visi kiti medinių, plytinių namų paviršiai. Daugiau informacijos: http://www.ekovata.net/visos-paslaugos/siltinimas-ekovata/

https://www.facebook.com/ekovatanet-386285554764927/

https://www.youtube.com/watch?v=PkkFxNEEr14