rasomieji stalaiRašomasis stalas tai kiekvienam būtinas baldas, juk reikia kažkur padėti savo nešiojamąjį kompiuterį, padėti dokumentus, ir galų gale reikia kažkur dirbti. Rašomojo stalo pirkimo procesą reikia pradėti nuo to, kad nutarsite kur jis stovės. Yra pageidautina, kad stalas stovėtu šalia lango. Jei jūsų patalpoje yra pakankamai daug vietos , tai pirkite didesnį stalą, kad galėtumėte padėti kuo daugiau dokumentų. Rašomasis stalas yra būtinas tiek vadovo kabinete, tiek ir moksleivio kambaryje, tačiau skirsis šių rašomųjų stalų gabaritų ir dizaino reikalavimai.

Mūsų siūlomi rašomieji stalai puikiai tinka, tiems kas vertina patogią darbo vietą. O spalvų ir dydžių įvairovė padės pasirinkti jums labiausiai tinkamą variantą, o mūsų profesionalūs specialistai papasakos apie kiekvieną rašomąjį stalą, pristatymo sąlygas ir jo surinkimą.

Savybės, kurias turi turėti rašomasis stalas:

  • Ergonomiškumas;
  • Tvirtumas;
  • Jis turi būti ekologiškai saugus;
  • Ilgalaikiškas.

Mūsų baldų salone galite pasirinkti pačius įvairiausius, šiuolaikiškiausius ir stilingiausius rašomųjų stalų modelius. Rašomieji stalai gali būti pačių įvairiausių spalvų, dydžių ir formato. Nedidelėms biuro patalpoms yra siūlomi kompaktiški rašomųjų stalų modeliai.

Visi mūsų siūlomi rašomieji stalai atitinka tarptautinius standartus, yra kokybiški. Įsigyti bet kokio modelio rašomąjį stalą galite mūsų baldų salone kur visą reikalingą informaciją jums suteiks kvalifikuoti mūsų įmonės vadybininkai.