Įmonių steigimas, įmonės steigimas

Įmonės steigimas šiais laikais, tai yra pakankamai paplitęs reikalas. Tačiau tam, kad įmonė būtų įsteigta pagal visus reikalavimus prireiks įdėti nemažai darbo. Norite veikti savarankiškai? Mes jums galime padėti suteikti teisines konsultacijas susijusias su įmonės steigimu, taip pat galime suteikti konsultaciją dėl įmonės veiklos srities ir paruošime visus reikalingus dokumentus. Mes steigiame įvairių juridinių formų įmones visoje Lietuvoje.

Steigiant naują įmonę reikia sutvarkyti daugybę dokumentų aplankyti daugybę institucijų, todėl yra būtina profesionalų pagalba. Juk jums reikės paruošti daugybę įmonės steigimo dokumentų, tokių kaip steigimo aktai, steigimo sutartys, įmonės įstatai ir nuostatai, steigėjų sprendimai ir daugybę kitų dokumentų. Tačiau mes esame pasiruoše nuo jūsų pečių pašalinti šią naštą, kad jums netektu gaišti savo brangaus laiko, juk įmonės steigimas reikalauja daug įdirbio ir atsiranda daug naujų reikalų, kurių anksčiau nebuvo, todėl jei pasirinksite bendradarbiavimą su mumis, mes jums padėsime įsteigti naują įmonę, o jūs galėsite jaustis laisviau.

Mes savo klientams teikiame šias paslaugas:

  • Konsultuojame kokios juridinės formos įmonę jums geriau steigti;
  • Paruošiame visus įmonės steigimui reikalingus dokumentus;
  • Atstovaujame jums atliekant kitus įmonės steigimo veiksmus, tai yra lankantis pas notarą, įmonių registrų centre ir taip toliau;
  • Suteikiame visą reikalingą informaciją įmonės steigimo dokumentų rengimo klausimais.

imoniu steigimasĮmonių steigimas, dokumentų paruošimas, juridinės įmonės formos pasirinkimo konsultacijos. Visas šias paslaugas mes esame pasiruošę jums suteikti.

Daugelio įmonių steigimas susideda iš šių etapų:

  • Yra rezervuojamas įmonės pavadinimas registrų centre;
  • Jei tik klientas pageidauja mes jam galime suteikti įmonės registracijos adresą;
  • Atidarome įmonės einamąją banko sąskaitą;
  • Paruošiame įmonės steigimo dokumentus, kuriuos reikės pateikti notarui;
  • Galime pagaminti įmonės antspaudą;
  • Atiduodame savo klientams visus teisėtai paruoštus įmonės dokumentus.

Taigi kaip jau pastebėjote įmonių steigimas tai yra pakankamai nemažai laiko ir vargo reikalaujanti procedūra. Kaip tai padaryti greitai ir be jokio vargo? Kaip jau supratote savarankiškai susitvarkyti su tokia užduotimi yra sudėtinga ir tai iš jūsų pareikalaus nemažai nervų. Todėl yra prasminga kreiptis į mūsų įmonę, kad galėtumėte sutaupyti savo laiką ir žinotumėte, jog viskas bus atlikta kokybiškai.