automobiliu nuoma kauneAutomobilių nuoma Kaune yra puiki paslauga, kuria pastaruoju metu pasinaudoja vis daugiau ir daugiau žmonių. Gyvenime atsitinka daug situacijų, kada automobilį reikia išsinuomoti iš reikalo, tačiau netrūksta ir kitokių veiklų, kurios skatina didėjančią automobilių nuomos paklausą. Susipažinkime su priežastimis, kodėl yra verta nuomotis automobilį:

  1. Gana dažna priežastis – vestuvės. Vieni jaunieji nuomojasi prabangų automobilį sau vestuvių metu, kiti su juo važiuoja į medaus mėnesį. Gana dažnai nutinka taip, kad vestuvinis svečių sąrašas yra labai ilgas ir ne visi svečiai turi transporto priemones. Tada ir prireikia automobilių nuomos paslaugos. Jaunieji turi pasirūpinti svečių nugabenimu į šventės šventimo vietą, pavyzdžiui, sodybą už miesto. Atsižvelgiant į biudžetą, vestuvėms galima nuomotis ir prabangius ir paprastesnius automobilius.
  2. Kita priežastis – paskutinis dvyliktokų skambutis. Daugelis dvyliktokų dar nevairuoja, o Lietuvoje vyrauja tradicija: paskutinio skambučio šventės metu reikia pasiimti savo klasės auklėtoją iš namų. Mokiniai dažnai yra išradingi, todėl šiam reikalui neretai nuomojasi prabangius ir įdomesnius automobilius, kartais net motociklus.
  3. Automobilių nuoma Kaune yra tinkama paslauga, jei vykstate į pirmąjį pasimatymą ir norite palikti neišdildomą įspūdį. Tačiau nepersistenkite ir nesinuomokite per daug prabangaus automobilio, jei realybėje nesate labai pasiturintis, nes taip galite apsikvailinti. Taip pat, jei esate verslininkas ir ruošiatės važiuoti į svarbų susitikimą, kurio metu yra galimybė sudaryti pelningą sandorį – irgi yra verta išsinuomoti aukštos klasės automobilį.
  4. Kelionių metu užsienyje – automobilių nuoma ir nepamainomas dalykas. Jūs sutaupysite pinigų ir laiko, nes nereikės naudotis viešuoju transportu, taksi ar į kelionę vykti su nuosavu automobiliu, kuris gali sugesti ar sunaudoti per daug kuro. Nuomojamą automobilį galite išsirinkti itin ekonomišką ir ne tik sutaupyti kurui, bet ir susidėti nemažai bagažo ir sutalpinti kelis asmenis kartu.
  5. Persikraustymo metu taip pat Jums pravers mikroautobuso arba miniveno nuoma.