roletaiDabar, kai saulės spinduliai vis dažniau kaitina, o pro namų langus pakliūna vis daugiau kaitresnės saulės spindulių, dažnas mūsų pagalvoja apie langų uždangas, kurios, esant tokiam pageidavimui, nepraleistų nei vieno saulės spindulio. Būna ir taip, jog norisi užsitverti uždanga, rodos, nuo viso pasaulio ir nusisukus veidu į sieną, nieko netrukdomam numigti saldaus pietų miego. Tuomet bene geriausia ir praktiškiausia išeitis – roletai. Tai tvirta ir vientisa uždanga, nepraleidžianti nei vieno nepageidaujamo saulės spindulio. Tai padės Jums mėgautis ramiu poilsiu. Be abejo, tinkami roletai yra labai lengvai reguliuojami ir kai saulės spinduliais visgi norėsis pasidžiaugti, jie gali būti kompaktiškai suvyniojami. Tik kilstelėkite juos į viršų.

Kaune roletus galite išsirinkti žaliuzių parduotuvėse, kur rasite ne tik roletų, bet ir vidaus bei lauko žaliuzių. Tačiau, kokie roletų pranašumai? Ar parduotuvėje labai lengvai rasti būtent tokių, kokių norite? Čia derėtų stabtelėti ir išsiaiškinti, kokie Jūsų pageidavimai.

Vienas pagrindinių pasiūlymų, prieš pradedant rinktis roletus savo būstui: derėtų nuspręsti, ar norite į akis nekrentančių, neįmantrių, naudojamų tik pagal pagrindinę funkciją roletų – tuomet išsirinkti pastelinės spalvos ar baltos spalvos roletus yra visiškai lengva. Tačiau jei esate kiek pretenzingesnis, tuomet roletus derinsite ir prie bendro namų interjero, jie taps neatsiejama ir ryškia interjero detale. Parduotuvėse galite išvysti roletus, suskirstytus pagal tematiką, tinkančius vaikų kambariui – šie yra ryškiaspalviai, margi ir žaismingi. Kiti roletai – solidesni, tačiau, jei mėgstate ryškias interjero detales, be jokių abejonių, jog rasite ir sau patinkančius ryškius ar kitaip įmantrius roletus.

Kalbant apie atskiras roletų rūšis, jie skirstomi į: skirtus plastikiniams langams, diena-naktis roletus, nuo karščio, klasikiniai, lauko-fasado, foto-roletai bei kiti.. Foto-roletus išsirinksite tuomet, kai norėsite savo namus padaryti kuo unikalesnius. Tik rinkitės – pasirinkimų gausa žaliuzių parduotuvėje Kaune – milžiniška.

Kaune atliekama ir roletų montavimo paslauga plastikiniams langams visiškai nemokamai, tad taip galite sutaupyti ir pinigų. Ar savo brangaus laiko.

Roletai – tai praktiškų klientų pasirinkimas, maža to, kaina, išsirinkus patikimą ir gerą žaliuzių parduotuvę, turėtų visiškai negąsdinti.