plastikiniu langu reguliavimasPlastikiniai langai mūsų namams garantuoja šilumą, tylą ir ramybę. Plastikiniai langai ne tik apsaugo nuo triukšmo ir suteikia šilumos, tačiau juos yra paprasta prižiūrėti, kadangi jų nereikia laikas nuo laiko dažyti. Tačiau deja, kaip ir bet kokia kita konstrukcija jie gali sulužti, tokiu atveju mūsų įmonė vykdo plastikinių langų remonto ir plastikinių langų reguliavimo darbus ir ateis jums į pagalbą. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai atlieka tiek profilaktišką plastikinių langų remontą, tiek ir skubų remontą ir bet kokių plastikinių langų reguliavimą ir padėsime jums, kad jūsų langai jums tarnautu kaip galima ilgiau.

Plastikiniai langai tarnauja nuo 25-50 metų, tačiau plastikinių langų remontas ir plastikinių langų reguliavimas, tai yra vienos iš populiariasių paslaugų dėl ko yra kviečiami meistrai. O tokių gedimų priežastys gali būti įvairios:

  • Įskilo arba sudužo stiklo paketas. Nors plastikinių langų stiklo paketas yra pakankamai tvirtas, tačiau stiprus smūgis gali sukelti labai didelę žalą. Todėl mes galime pakeisti, bet kokios rūšies stiklo paketą;
  • Langas blogai užsidaro arba atsidaro. Net geriausiai furnitūrai yra reikalinga priežiūra. Ją reikia reguliariai valyti arba sutepti mechanizmą. Kadangi mažai šeimyninkų tai daro reguliariai, todėl langai sugenda ir sutrinka jų darbas. Todėl mes suteikiame langų reguliavimo darbus;
  • Pro langą pučia skersvėjis, rėmai blogai įmontuoti į lango angą. Mūsų darbuotojai padės nustatyti teisingą lango padėtį.

Mes norime atkreipti jūsų dėmesį, kad plastikinių langų konstrukcija yra pakankamai sudėtinga, todėl jų montavimą, reguliavimą ir remontą geriau patikėti profesionalams, kadangi tai jums padės išvengti daugelio problemų ir užtikrins patikimą jūsų langų darbą. Patikėkite plastikinių langų remontą ir plastikinių langų reguliavimą mūsų įmonei ir jie jums tarnaus dar ne vienerius metus. Mes tuo pasirūpinsime.