plastikiniai langai kauneAr žinojote, kad plastikiniai langai Kaune tapo labai populiarūs pastaruoju dešimtmečiu? Lietuviai visada siekė įsigyti nebrangias prekes, kurioms netrūktų puikių privalumų. Būtent todėl plastikiniai langai ir tapo tokie populiarūs. Plastikiniai langai Kaune – geras pasirinkimas kiekvienam kauniečiui, nes jie padeda žmonėms sutaupyti pinigų.

Plastikiniai langai – tai tokie langai, kurių rėmų gamybai yra naudojamas pvc. Ši medžiaga tarnauja labai ilgai ir reikalauja neįtikėtinai mažai priežiūros. Plastikiniai langai nepūva, neišsikreipia. Užtenka tik kartais nuvalyti plastiko rėmą. Šie langai yra tinkami įvairioms klimato sąlygoms. Jie puikiai tiks net ir esant labai atšiaurioms klimato sąlygoms. Langai yra atsparūs ugniai. Kalbant apie plastikinių langų išvaizdą, galima teigti, kad jie atrodo lyg nudažyti mediniai langai. Šie langai gali būti glazūruoti, viengubo ar dvigubo, trigubo stiklo.

Plastikiniai langai Kaune padės Jums sutaupyti pinigų įvairiais būdais. Visų pirma, šie langai yra vieni nebrangiausių iš visų, tad jau nuo pat pradžios Jums nereikės daug investuoti. Priežiūra taip pat nekainuoja, nes nereikia papildomai įsigyti tokių priemonių, kaip dažai, tepalai, glaistai ir kita. Plastikiniai langai nesideformuoja, todėl, išeinant iš namų nereikia jaudintis, kad langai bus užsidarę neteisingai ir prasivers. Vieninteliai pinigai, kuriuos reikės išleisti – tai stiklų ploviklis ir langų rėmų ploviklis.

Paprastai plastikiniai langai turi labai didelį garantinį laikotarpį. Apytiksliai jis yra virš 30 metų, todėl galima teigti, kad tai yra langai visam gyvenimui vienoje vietovėje.

Tačiau vienas iš didžiausių privalumų, kurį suteikia plastikiniai langai – tai neįtikėtinas energijos vartojimas. Populiariausi langai yra viengubo arba dvigubo stiklo – jie padeda puikiai sutaupyti namų energiją. Lango rėmas yra pagamintas taip, kad nepraleistų šalčio į namus ir neišskleistų šilumos į lauką. Langai yra labai sandarūs, todėl visiškai nepraleidžia jokio oro į namus. Vasaros metu yra taip pat suteikiamas privalumas – nereikia papildomų kondicionierių, nes namuose yra palaikomas aušinimas. Taigi, priklausomai nuo sezono, Jūs sutaupote ir energijos ir kondicionavimo sistemų išlaidoms. Dvigubo stiklo langai sąskaitas padeda sutaupyti net 50-80 procentų.