nauji butai kaune su pilna apdailaJūs norite turėti jaukų, ekonomišką ir šiltą butą viename iš geriausių Kauno rajonų? Mes jums galime padėti įgyvendinti šią svajonę. Jūs galite įsigyti greitai sau butą, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus.

Parduodami butai Šilainiuose pasižymi ypatingai mažais šildymo kaštais, juose yra integruota ,,Protingo namo“ sistema, puiki garso izoliacija, kurios dėka galėsite džiaugtis ramybe grįžę namo po dienos darbų. Taip pat jums suteikiama galimybė įsirengti ir suprojektuoti butą pačiam. Manau kiekvieną gali nudžiuginti ir tai, kad Šilainiuose yra puikus susisiekimas, netoliese yra darželiai, mokyklos, ligoninė ir prekybos centrai. Jūsų saugumui yra įrengta užtvara su nuotoliniu valdymu ir automobilių aikštelė, o jūsų vaikai galės džiaugtis puikia, šiuolaikiškai įrengta žaidimų aikštele.

Jūsų pasirinkimui taip pat yra siūlomi nauji butai su pilna apdaila:

  • Yra išvedžiota elektros instaliacija;
  • Įrengtos lubos;
  • Yra sumontuota visa santechnikos įranga;
  • Yra išklota grindų danga:laminatas, parketas, kiliminė danga;
  • Sudėtos palangės;
  • Nuglaistytos ir sutvarkytos sienos.

Parduodami butai Šilainiuose, tai yra puikus pasirinkimas žmogui, kuris myli Kauną ir nori su savo šeima gyventi patogiai ir jaukiai. Mes padėsime jums pasirinkti patį tinkamiausią variantą priklausomai nuo to kokiame bute jūs norite gyventi. Jūs galėsite įsigyti naują butą,o tai jums suteiks galimybę gyventi puikiame naujame Kauno rajone ir jūs tokiu sprendimu tikrai nepasigailėsite, kadangi galėsite gyventi naujame bute, kuris dar jums tarnaus ilgą laiką ir jums nereikės vargintis dėl remonto tikrai dar ne vienerius metus. Parduodami nauji butai Šilainiuose yra įrengti gyventojų patogumui, atsižvelgiant į visus jų norus.