Parduodami namaiIr štai jūs pagaliau nutarėte įsigyti naują namą? Tai namai Kaune gali tapti jums tinkamu variantu, kuris jums padės įsigyti naują gyvenamąjį būstą, todėl neabejokite ir  pasiliaukite nauju nekilnojamojo turto projektu stadena.lt. Mes parduodame naujus namus, ramiame ir gražiame rajone.

Parduodami namai pasižymi tokiais privalumais, kurių tikrai neturės seni namai. Tai, kad naujiems namams nebus reikalingi remonto darbai, taip pat šiuolaikinių namų plotas yra didesnis. Namai Kaune yra pastatyti 7-8 arų teritorijoje. Be to,  parduodami namai bus su visais jums reikalingais patogumais, jei jūs pirktumėte seną namą jums viską tektų daryti patiems savarankiškai. Taip pat neįmanoma apibūdinti savo savijautos ir emocijų, kai yra atsikraustoma į naujus namus, kuriuose dar prieš tai niekas negyveno. Parduodami namai yra dideli, todėl jei jūs turite šeimą, tai papildoma erdvė namuose gali tapti privalumu. 

Namai Kaune pasižymi patogiu kambarių išdėstymu, langai įstiklinti naudojant šiuolaikinius stiklo paketus, statant namus buvo naudojamos šiuolaikinės namų šiltinimo technologijos, todėl  šiuose namuose jums bus patogu gyventi. Jūs galėsite įsigyti, tiek namus su pilna apdaila, namus su daline apdaila ir namus be apdailos. Visa tai jau priklausys tik nuo jūsų norų, kadangi jūs žinote ar jums yra geriau pačiam daryti apdailą, ar geriau taupyti savo laiką ir pasirinkti tokį namą, kuriame jau yra atlikta apdaila. Čia jums suteikiama pasirinkimo laisvė.

Žinoma, tai dar nėra visi privalumai, kuriais pasižymi mūsų parduodami namai. Kadangi namai Kaune yra puikiame rajone, kuris pasižymi gera infrastruktūra, šalia  yra prekybos centrai, darželiai ir mokyklos. Geras susisiekimas su miesto centru. Kvartale, kuriame jums yra suteikiama galimybė gyventi yra jauku yra numatytas tvenkinys su suoliukais kur jūs galėsite jaukiai pasisėdėti. Taip pat yra pasirūpinta jūsų saugumu, kadangi yra įrengta automatinė užtvara įvažiuojant į gyvenamų namų kvartalą, yra suplanuoti stumdomi vartai.  Jūs galite įsigyti dviaukščius namus, naujame privačių namų rajone, kur yra visos komunikacijos  ir viskas ko gali prireikti, kad jūs galėtumėte gyventi jaukiai ir patogiai.