Kai yra statomi nauji namai įprastai turi būti sumontuojamas specialus šilumą izoliuojantis sluoksnis tarp sienų. Tokie veiksmai ženkliai padidina bendras pastato šilumą izoliuojančias savybes. Tačiau jei taip nebuvo padaryta arba buvo naudojamos nekokybiškos medžiagos, su laiku gali atsirasti labai rimtos problemos. Kad būtų išspręsta ši problema yra reikalingi patyrę specialistai, kurie gali naudoti pačias naujausias ir geriausias technologijas. Tik tokiu būdu gali būti pasiekiamas maksimalus šilumos išsaugojimas. Atitinkamai jūs galėsite išvengti, kad jūsų namus pateks drėgmė. Tai yra labai svarbu, kadangi kondensatas niekada nedarė teigiamo poveikio jūsų namo konstrukcijai. Jei bus atliktas oro tarpų šiltinimas jums pavyks išvengti šios problemos ir daugybės kitų nemalonių defektų. Jums reikia labai atidžiai įvertinti kokia yra jūsų sienų būklė ir reikia padaryti priešlaikinį įvertinimą. Šiuo atveju jums gali labai rimtai padėti tik specialistai, kurie remonto darbus planuoja pagal dienas ir tai kaip bus paruošiama jūsų namo siena. Jei jūs plačiau pažiūrėsite į planą, tokiu atveju po gruntavimo turi būti pradėtas sienų glaistymas, jei ji yra visiškai kreiva arba turi tam tikrus įtrūkimus. Taigi tai reikia išanalizuoti kur kas plačiau. Per oro tarpus, kurie yra sienose yra prarandama labai brangi šiluma. Kai tai pripažįsta namų savininkai jie įprastai imasi tam tikrų veiksmų ir nori užpildyti šiuos tarpus. Tačiau, kai namas jau yra pastatytas pašalinti oro tarpus jau yra pakankamai sudėtinga, todėl juos reikia kažkuo užpildyti.

            Egzistuoja patys įvairiausi veiksmai kaip gali būti atliekamas oro tarpų šiltinimas. Naudojama šilumą izoliuojanti medžiaga turi sumažinti oro cirkuliaciją sienoje, kadangi tik stovintis oras gali patikimai sulaikyti šilumą. Siena turi kvėpuoti, todėl medžiaga neturi praleisti garų. Medžiaga turi sugerti minimalų garų kiekį ir neturi leisti vandeniui patekti į konstrukcijos vidų. Taip pat naudojama medžiaga neturi nusėsti ir ji turi būti ilgaamžiška. Šiuo metu yra labai daug būdų kaip gali būti užpildomi oro tarpai. Ir jie skiriasi tuo kokios medžiagos, technologijos naudojamos ir kiek tai jums kainuos. Žmogui, kuris nėra specialistas šioje srityje labai sudėtinga susiorientuoti tokioje įvairovėje ir pasirinkti optimaliausią variantą. Be to, pašalinti klaidų, kurios buvo padarytos šiltinimo metu yra praktiškai neįmanoma. Nors tai yra daroma. Labai plačiai yra žinomi keli oro tarpų apšiltinimo būdai, kai yra naudojamos birios medžiagos ir kai yra naudojama termovata. Šilumą izoliuojanti biri medžiaga tai yra tradicinis pasirinkimas. Tačiau jis gali būti naudojimas tik masyviose sienose. Be to, birios medžiagos suteikia tik dalinį efektą.

                Kai yra naudojamos birios medžiagos oras nors ir lėtai, tačiau cirkuliuoja tarp medžiagų. Be to, jos po kurio laiko vis tiek nusės, atitinkamai susidarys tuščia ertmė. Kur kas naudingesnis pasirinkimas, kai yra atliekamas oro tarpų šiltinimas tai tokios medžiagos pasirinkimas, kuris užtikrina puikų sandarumą. Ir ši medžiaga atitinka visus numatytus reikalavimus. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kai yra pasirenkama šilumą izoliuojanti medžiaga. Jei visi darbai kainuoja pakankamai pigiai tai jūs turėtų išgąsdinti. Dažniausiai yra sakoma vieno kubinio metro kaina. Prieinamos sienos vilioja daugelį žmonių, tačiau pigiai atliekami darbai tai nėra geras pasirinkimas. Juk tikriausiai jums bus priskaičiuota daugiau medžiagos nei reikia. Bet kokiu atveju paklaida gali sudaryti apie 20 procentų. Kai jūs pakliūsite į patikimų specialistų rankas oro tarpų šiltinimas bus atliekamas kokybiškai.

https://www.youtube.com/watch?v=vc8xSQs4l3w