keltuvų atsarginės dalysKeltuvas – techninis prietaisas sunkumams kelti, be kurio sunkiai verstųsi statybos, slidinėjimo ar kita veikla užsiimantys žmonės bei kompanijos. Statybose naudojami keltuvai skirstomi į žirklinius, teleskopinius, teleskopinius – alkūninius ir priekabos tipo keltuvus. Jie tarpusavyje skiriasi eksploatacijos galimybėmis, keliamąja galia ir kitomis techninėmis savybėmis. Vieni jų – puikūs pagalbininkai daug jėgos reikalaujančiuose lauko darbuose, kiti – nepakeičiami dėl lengvo transportavimo, o dar kiti –  itin naudingi, kuomet reikia pasiekti aukštai esančius objektus ir pan.

Įmonė „Aivena“ užsiima naujos ir naudotos statybinės technikos nuoma bei prekyba. Naudoti žirkliniai, teleskopiniai ir priekabos tipo keltuvai – viena pagrindinių kompanijos asortimento dalių. Šioje vietoje svarbu suprasti, jog nepaisant to, kad „Aivena“ užtikrina aukščiausią savo produkcijos kokybę, keltuvai yra naudoti. Vieni  jų skaičiuoja jau antrąjį savo naudojimo dešimtmetį. Todėl, prieš įsigijant keltuvą svarbu susipažinti ne tik su techninėmis keltuvo charakteristikomis, tačiau ir išsiaiškinti kokių keltuvų atsarginės dalys mūsų rinkoje yra pasiūliausios. Tai priklauso nuo to, kokios įmonės keltuvai yra perkamiausi.

„Haulotte“ keltuvai – vienai populiariausių rinkoje. Dėl to, ir šių keltuvų atsarginės detalės – vienos paklausiausių. „Aivena“ taip pat siūlo platų žirklinių ir teleskopinių „Haulotte“ keltuvų asortimentą. Itin manevringi ir aukšti teleskopiniai „Haulotte“ keltuvai pasižymi bene sudėtingiausia konstrukcija.  Pagrindinės tokio tipo keltuvų dalys: apatinė dalis, teleskopinis stiebas ir platforma. Kitos dalys: atraminis ratas, besisukantis pagrindas, atsvara, atsvaros reguliavimo cilindras, apatinis valdymo pultas, atsvaros valdymo mechanizmas, stumoklis, stumoklio valdymo mechanizmas, strėlės atrama, strėlę keliantis cilindras, besisukantis pagrindas, strėlės cilindras, ribotuvas, šeši ( ar daugiau) strėlės segmentai, lygio nustatymo cilindras, pakylos valdymo pultas ir kiti.

Didelį svorį galinčių pakelti žirklinių „Haulotte“ keltuvų pagrindinės dalys: apatinė dalis, žirklinis keltuvo pakelimo įrenginys ir platforma. Kitos dalys: rėmas, variklio rėmo apdaila, ratai, kuro bakas, šiluminis variklis/siurblys, dešinysis langas, kairysis langas, galinio variklio ašis, variklio pagrindinė ašis, cilindrų kontrolės mechanizmas, smūgių detektorius, greičio matuoklis, žirklinio mechanizmo apsauginė dalis, kilnojama atsvara, motoras, smūgių jutimo įrenginys, variklis ir kiti.

„Aivena“ asortimente taip pat galima rasti ir „Genie“ kompanijos žirklinius ir teleskopinius keltuvus. Šios įmonės keltuvų atsarginės dalys – taip pat pakankamai paklausios. Todėl, neturėtų kilti problemų ieškant reikiamų „Genie“ atsarginių dalių.

Reikia turėti omenyje ir tai, jog rekomenduojama rinktis originalias keltuvų atsargines dalis, nes originalios keltuvų atsarginės dalys užtikrins sklandesnį ir ilgesnį prietaiso naudojimą darbą.

Jei domina pastolių arba keltuvų nuomos paslaugos, visada galite kreiptis į UAB Aivena – tai patikimas jūsų verslo partneris.