rastinio namo gamybaPagrindinė mūsų įmonės veikla yra rąstinių namų gamyba, jų statyba ir apdailos darbai. Jei jūs pradedate jaustis nepatogiai tarp keturių buto sienų? Tokiu atveju jums yra reikalinga rąstinio namo gamyba pagal puikų projektą.

Jei jūs pasirinksite rąstinio namą pati gamta bus jūsų sveikatos sargas. Rąstinis namas bus ekologiškas, patogus ir tvirtas, taigi atitinkamai ir tarnaus jis jums ilgai. Daugelį rąstinio namo privalumų yra neįmanoma nepastebėti. Kai nutarsite, kad jums yra reikalingas rąstinis namas jūs priimsite puikų sprendimą ir pagaliau pradėsite stengtis dėl savo ir savo šeimos sveikatos. Kiekvieną dieną jūs galėsite būti miško pasakoje, kuri skleis savo gyvybę. Kiekvienas rąstas jūsų namuose skleis gamtos energiją, harmoniją ir tvirtumą. Pati gamta rūpinasi mūsų gerove ir pasidalins savo jėgomis.

Jei norite kiekvieną dieną gyventi pasakoje, tai tikrai gali tapti realybe. Norite tokios pasakos? Mes galime tai įgyvendinti. Tvirtas namas visada sukelia pasitikėjimą ir patikimumo jausmą. Rąstiniai namai, bet kokiu oru padės išsaugoti jaukumą ir šilumą. Pastatyti rąstinį namą ir jūsų svajonę paversti realybe gali mūsų specialistai. Jei kreipsitės į mus jūs automatiškai atsikratysite daugybės rūpesčių kaip galima jūsų svajonę paversti realybe. Mes branginame kiekvieną klientą .

Rąstinio namo gamyba:

  • Pas mus jūs galite užsakyti rąstinio namo gamybą ir mes jį suprojektuosime. Dirbdami kartu su architektu sudarysime rąstinio namo projektą, aptarsime inžinerinius sprendimus. Jei klientui patinka sudarytas projektas mes pasirašome sutartį;
  • Paruošime ir parinksime medieną;
  • Specialiose kamerose išdžiovinsime medieną. Tokia mediena atlaikys 2 kartus didesnę apkrovą;
  • Bus atliekamas rąstų apdirbimas;
  • Surinksime jūsų namą ant pamatų;
  • Atliksime namo apdailą ir jį nudažysime;
  • Jei klientas pageidaus mes įrengsime rąstinio namo vidų pagal dizainerio ir užsakovo pasiūlymus;
  • Įteiksime jums svajonių namo raktus.

Rąstinis namas garantuoja puikų klimatą jūsų namuose, natūralų grožį ir patogumą, minimalų šilumos praradimą, o svarbiausią jūsų ir jūsų šeimos sveikatą. Kreipkitės į mus ir jūs gausite savo miško pasaką ir galėsite dalintis gyvenimu su gamta.