termo aprangaUž langų karaliaujant žiemai, ieškome šiltų rūbų. Kokybiška apranga padeda išvengti peršalimo ligų ir mėgautis maksimaliu komfortu. Juk taip smagu išeiti pasivaikščioti apsnigtais takais ar žaisti su vaikais sniego pusnyse. Šilti rūbai bus reikalingi ir tuo atveju, jei aktyviai sportuojate. Šiuo metų laiku geriausias sprendimas – profesionali termo apranga, nevaržanti judesių ir apsauganti nuo prakaitavimo rūpesčių.

Jei norite jaustis šiltai ir patogiai, svarbiausia – pagalvoti apie šiltus apatinius, maloniai priglundančius prie kūno ir neleidžiančius sušalti. Jei siekiate maksimalaus komforto, jums bus reikalingi kokybiški termo apatiniai, efektyviai šalinantys drėgmę (drėgmė perduodama viršutiniams drabužių sluoksniams). Termo rūbai turi maloniai priglusti prie kūno, tačiau negali varžyti jūsų judesių. Be to, termo apranga tinka net ir jautriai bei alergiškai odai – specialus audinys neleidžia daugintis mikroorganizmams ir užtikrina maksimalų komfortą. Ilgą laiką buvo manoma, kad šilti apatiniai turi būti gaminami iš medvilnės ar vilnos, tačiau negalima paneigti šios aprangos trūkumų – pirmiausia, tokie drabužiai greitai peršlampa nuo prakaito, todėl netinka aktyviai sportuojantiems žmonėms, be to, paprastai jie nemaloniai graužia ir dirgina kūną. Tuo tarpu kokybiški termo drabužiai ne tik išgarina kūno drėgmę, bet ir padeda palaikyti pastovią kūno temperatūrą.

Jei norite nesušalti speigingomis žiemos dienomis, negalite apsiriboti termo apatiniais. Jums bus reikalingi ir kokybiški antrojo sluoksnio drabužiai, pvz., megztiniai. Tai itin svarbu tuo atveju, jei lauke ketinate praleisti daugiau laiko. Viduriniojo sluoksnio termo apranga šalina perteklinę drėgmę, maloniai šildo kūną ir padeda palaikyti optimalią temperatūrą. Be to, termo rūbai yra lengvi ir patogūs, todėl su jais nesijausite suvaržyti ir apsunkę. Paskutinis etapas – viršutiniojo sluoksnio termo apranga, kuri saugo nuo itin nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., vėjo, sniego ar lietaus. Su tokia apranga jausitės laisvai ir patogiai, nesvarbu, ar išsiruošėte žiemos pasivaikščiojimams, ar domitės kalnų slidinėjimu.

Ilgą laiką buvo manoma, kad termo rūbai skirti tik specialiųjų poreikių tenkinimui, pvz., sportininkams, tačiau pastaraisiais metais įvertintas termo aprangos universalumas. Tiesa, labai svarbu įsigyti idealiai jums tinkančius drabužius. Jei niekada anksčiau nepirkote termo rūbų, turėtumėte pasitarti su šios aprangos pardavėjais ar konsultantais, kurie įvertins jūsų pomėgius ir tikslus, kad padėtų išsirinkti idealiai jums tinkančią aprangą. Nepamirškite, kad labai svarbu rinktis jūsų dydį atitinkančius drabužius, kadangi su mažais ar laisvais drabužiais jausitės ne tik nepatogiai, bet ir negalėsite įvertinti visų termo aprangos privalumų. Visais atvejais rekomenduojama rinktis žinomų gamintojų aprangą, išsiskiriančia patvarumu, tvirtumu ir lengva priežiūra.