Lietuviai jau ne vienerius metus migruoja į Norvegija, nes tai – nuostabi šalis, tiesa, turinti savitų keistumų. Pavyzdžiui, toje šalyje gali elgetauti tik tos šalies piliečiai. Lietuvius greičiausiai į Norvegiją vilioje geri atlyginimai. Tie, kas moka taupiai gyventi, tikrai ten gyvena gerai. Darbai anaiptol nelengvi, todėl nereikia galvoti, kad ten pinigais lyja ar kad juos tinklais traukia iš vandens vietoje žuvų. Kaip žinote, Norvegijoje žvejyba itin populiari. Lietuviai iš kroviniaiLietuvos beabejonė palaiko ryšius su Norvegijos lietuviais, o tai padaryti padeda internetas bei siuntiniai į Norvegiją. Internetu galima bedrauti žodžiu, susiskambinus per skype ar kitą programą, kad ir viber. Galimi ir vaizdo skambučiai, tad nemokamai bendrauti su esančiais užsienyje tikrai įmanoma. Tačiau kartais žodžių negana ir noris padovanoti ką nors daugiau nei savo šypseną. Todėl siuntiniai į Norvegiją kartas nuo karto gabenami. Įmonės reisuoja tuo maršrutu turbūt bent kartą per savaitę, o gyventojas tuo susidomi galbūt kartą per pusmetį (tai tik spėjimas). Kas savaitę artimiesiems siuntinių tikrai nesiunčiame, džiaugiamės, jei „pagauname“ juos skambučiu ir galime pasikalbėti.

Kadangi siuntiniai į Norvegiją iš mūsų rankų keliauja ne taip ir dažnai, tai stengiamės, kad jie būtų ypatingi ir siunčiame kažką, kas tikrai adresatus nudžiugintų, ko jiems tuo metu trūksta, o gal tai, ko jie visiškai nesitiki gauti. Laimei, lietuviai humoro jausmo dar neprarado ir siuntiniai į Nrovergiją kartais keliauja su šmaikščiu turiniu. Pavyzdžiui, pačių kurtus marškinėlius siunčiame, kurių Norvegijos parduotuvėje mūsų draugai niekaip nerastų, nes pagaminome juos patys, tiksliau, piešinį ant jų, kuris nenusiplauna. Taigi, linkėjimus galima perduoti ir mažais siuntiniais, nebūtinai turime gabenti didelius krovinius.

Siuntiniai į Norvegiją keliauja įvairiais keliais, kol pasiekia Trolių taką. Ne ne, juokaujame, Trolių taku lengvieji automobiliai nevažinėja, o ir lietuviško kraujo turintys asmenys ten tikrai negyvena. Trolių takas – Norvegijos lankytina vieta. Jei lankysite draugus toje šalyje, paprašykite ekskursijos į tą vietą. Draugai mielai tai jums suorganizuos. Na, o kurjeriai siuntinius pristato ten, kur gavėjas gyvena arba į ten, kur nurodo siuntėjas. Dar vienas smagus dalykas tas, kad Norvegijoje baudos už greičio viršijimą yra itin didelės, o vairuoti išgėrus alkoholio Norvegijoje iš viso tikra kvailystė, nes galima papulti į dar blogesnę situaciją, ne tik baudą susimokęti, bet ir 30 parų atsėdėti kalėjime bei netekti vairuotojo pažymėjimo. Kodėl tai jums pasakojame? Todėl, kad norime informuoti, og jūsų siuntiniai į Norvegiją ir joje keliauja itin saugiai. Vairuotojai nerizikuotų savo darbo metu prisidaryti bėdos.

O ar žinojote, kad Norvegijoje, šiaurinėje šalyje, kur pakankamai šalta, blogo oro nebūna? Vietiniai gyventojai taip ir sako, kad nėra blogo oro, o yra tik netinkamai apsirengę žmonės. Todėl iš Lietuvos siuntiniai į Norvegiją  turėtų būti pergabenami prieš tai pasidomėjus orų prognoze tos šalies orams.

Dar vienas faktas, kurį turite žinoti yra tas, kad Norvegijoje labai brangūs degalai transportui dėl gamtos saugojimo. Norvegai tuo didžiuojasi, o lietuviai kurjeriai iš Lietuvos yra ypač suinteresuoti nepasiklysti, kad nebūtų be reikalo išeikvota papildomas kiekis brangių degalų. Vadinasi, jie suinteresuoti tiksliai žinoti kaip nuvykti iki adresato ir niekur neklaidžioti, bet dirbti susikoncentravus į darbus be jokių trumpų ar ilgų ekskursijų siekiant pažinti nuostabią šalį. Be to, Norvegija turistams iš tiesų brangi, ten gerai gyvena tik vietiniai gyventojai. Tačiau tai turbūt jau žinote iš savo draugų, gyvenančių Norvegijoje.