Visos didžiosios įmonės anksčiau ar vėliau susiduria su įvairių paslaugų poreikiu. Vienas jų – negabaritinių krovinių pervežimas Klaipėda. Klaipėdos miestas – tai uostamiestis, kuriame nuolat vyksta įvairūs importo ir eksporto darbai. Neveltui šiame mieste yra labai išvystytas ir krovinių pervežimas.

Negabaritinių krovinių pervežimas Klaipėda – tai paslauga, kuri užsiima būtent negabaritiniais kroviniais. Šie kroviniai yra nestandartiniai, paprastai jei viršija leistino svorio, dydžio, aukščio, ilgio ir panašiai, ribas, todėl turi būti apiforminami, kaip negabaritiniai. Jau viena pats žodis „negabaritiniai“ pasako, kad tokie kroviniai netelpa į jokius leistinus gabaritus. Paprastai tokie kroviniai tikrai nėra gabenami iš vieno Lietuvos miestelio į kitą. Dažniau kelionės vyksta į užsienį, todėl ir prisireikia Klaipėdos jūrų uosto terminalo. Klaipėda gali pasigirti jog turi puikias laivų platformas, kurios yra kaip tik pritaikytos negabaritinių krovinių gabenimui.sunkvežimiai

Prie negabaritinių krovinių sąrašo drąsiai galima pridėti tokius krovinius, kaip lėktuvai, laivai ir jų dalys, cisternos, įvairūs dideli konteineriai, Iš esmės tai gali būti bet kokie dideli kroviniai, jei tik jų gabaritai išsikiša iš už vežančios transporto priemonės daugiau nei 100 centimetrų. Jau ir taip negabaritiniai kroviniai yra gabenami su specialiais sunkvežimiais, ar ant jų primontuotomis platformomis. Tik dėka šių specialių platformų – galima saugiau pervežti tokius krovinius net ir į kitas valstybes.

Paprastai negabaritiniai kroviniai yra kuruojami su valstybės žinia, nes tikrai retas individualus asmuo turi kokius nors lėktuvus. Žinoma, tokių tikrai yra, bet yra pastebėta, kad dažniausiai yra pervežami įvairūs dideli, valstybės nuosavybėje esantys, negabaritiniai objektai. Tokių krovinių gabenimas tikra yra sunkokas dalykas, nes jį dar ir reikia sutvarkyti teisiškai. Dėl šių ir kitų priežasčių yra verta skirti šiek tiek laiko tinkamos negabaritinių krovinių pervežimo įmonės paieškoms. Išsirinkti gerą ir patikimą bendrovę yra pats pirmas ir pats didžiausias Jūsų žingsnis. Nes tik nuo jos priklausys, ar krovinys pasieks savo tikslą saugiai ir be jokių pasekmių. Būtinai pasiskaitykite atsiliepimus apie įvairias įmones. Itin svaru, kad ji turėtų ne mažesnę, nei 5-10 metų darbo patirtį. Tai yra svarbu, nes reikia turėti ir patikimą, daug metų vairuojantį vairuotoją. Jis yra pagrindinis asmuo, per kurį visas pervežimo procesas įvyks. Taip pat patikimoje bendrovėje turi būti ir aptyrusių teisininkų, ar bent jau visas tas peripetijas puikiai išmanančių vadybininkų. Paprastam žmogeliui tvarkyti visus tuos teisinius dokumentus, pildyti leidimus, rinkti parašus ir bendradarbiauti su muitinės darbuotojais, yra tikrai sunku. Todėl geri vadybininkai turi būti pasirengę šiuos Jums atrodančius „juodus“ darbelius, sutvarkyti už Jus. Jums tereikės padėti parašus ir tiesiog užmiršti. Atrodo, ar gali būtų patogiau?

Tiesa, yra verta dar Jums paminėti, jog ko jau ko, tačiau kantrybės Jums tikrai gali prireikti. Taip sakome, todėl, jog negabaritinių krovinių pervežimas neretai gali atimti daug laiko. Kuo krovinys didesnis, ar labiau nestandartinis – tuo ilgiau reikia planuoti visą jo maršrutą. Akivaizdu, jog kartais gal tekti važiuoti aplinkkeliais, nes dėl krovinio gabaritų negalima važiuoti tiltu, ar tuneliais. Kuo kelionė laukia ilgesnė – tuo ir maršrutas yra ilgiau planuojamas. Turi būti apgalvota kiekviena detalė,  o tai atlikti gali vėl gi tik patyrę logistikos specialistai. Kaip matote, net ir vienam negabaritiniam kroviniui pervežti reikia visos didelės specialistų komandos ir nemažai laiko. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis nepriekaištingomis paslaugomis.

Daugiau informacijos: baltictransa.lt