nauji butaiŠiuo metu Kaunas tai yra tas Lietuvos  miestas, kuriame yra  vykdomos  statybos, vystomi nauji rajonai, statomi nauji namai.  Įvairiuose miesto rajonuose ir priemiesčiuose yra statomi  gyvenamieji kompleksai, kurie  gali  pasiūlyti įvairaus ploto ir kainų butus. Statybų įmonės gali  pasiūlyti labai didelę  butų  įvairovę ir pirkėjams  siūlo įvairias sąlygas.  Tokiu  būdu nauji butai  suteikia  galimybę padaryti išplanavimą pagal tai kokie yra  jūsų reikalavimai, galim užsakyti kosmetinį remontą, kad  nusipirkus  butą  į jį būtų galima iš karto kraustytis.  Šiuo metu statybos įmonės naudoja pačias naujausias technologijas ir sprendimus, tokiu  būdu  stengiasi pirkėjams pateikti pačius geriausius produktus.  Kažkam galbūt labiau patinka lokalios statybos  objektai, kitiems labiau patinka būstas, kuris yra  miesto centre,šiuo  atveju ir finansinės galimybės  turi  būti  skirtingos. Svarbiausia, kad nauji butai yra daug geresni už senus butus. Jie kiekvienam  suteikia galimybę maksimaliai patogiai įrengti savo buitį.  Naujuose butuose yra šviesios ir jaukios  virtuvės,  dideli balkonai, šiuolaikiškos komunikacijos, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės ir tvarkingai įrengta teritorija.  Šie  butai tampa labiau prieinami ir kalbant  apie kainas ir visų pirma tiems, kurie turi  vidutinį pajamų lygį.

Visi, kurie šiuo metu perka būstą, sprendžia problemą kur gi geriau jį  nusipirkti. Kyla klausimas geriau  pirkti naują  butą  ar geriau pirkti  butą  antrinėje rinkoje? Statistiniai tyrimai praneša  tokius faktus, kad  naujų  butų pardavimas šiuo metu  vis labiau populiarėja  ir tai įtakoja ne  viena priežastis.  Investuoti  pinigus į naujus  butus yra kur kas naudingiau, kadangi kiekvienais metais tokie  butai tik dar  labiau brangs, o antrinėje rinkoje parduodami butai tik pigs.  Nauji  butai dažniausiai yra  statomi rajonuose, kuriuose yra tinkamai išvystyta infrastruktūra ir viskas ko reikia  yra visai šalia namų. Visi reikalingi  objektai yra  patogiose vietose.  Naujų  butų išplanavimas  atitinka  visus  šiuolaikinius ergonomikos reikalavimus, kuriuos  turi  atitikti būstas.  Labai dažnai  tokie butai yra parduodami tiesiogiai, pradedant nuo statybininko ir tokia kaina  yra patraukli pirkėjui.  Maksimalus  sutarties  skaidrumas yra garantuojamas, kadangi  pirkėjas taps pirmuoju  buto savininku.  Nauji butai yra statomi naudojant naujausias medžiagas ir aukščiausios klasės inžinerinės  komunikacijos  sistemas.  Šiuolaikiniuose gyvenamuosiuose kompleksuose yra užtikrinamas tinkamas gyvenimo saugumo lygis. Be to,  nauji butai yra  tokioje vietoje, kad galima  greitai ir patogiai pasiekti bet kurią  miesto vietą ir kainos čia  yra  pakankamai prieinamos. Šalia jūsų  bus viskas ko jums reikia,  parkavimo  zonos, tvarkinga  aplinka, kuri  leis smagiai praleisti laiką  su šeima.

Visi nauji butai yra paruošti kitam  etapui, gyventojui kraustymuisi-kosmetiniam remontui.  Grožis ir švara tai ko reikia kiekvieno žmogaus  patogiam gyvenimui. Patogūs  nauji butai garantuos  patogų gyvenimą.  Pirkėjas  turi  suprasti kokius  privalumus turi naujas  butas ir kas tai yra  antrinėje  rinkoje  parduodami butai. Turi mokėti  viską  tinkamai įvertinti. Taip perkant butą ankstyvajame  etape jums tai kainuos pigiau, tačiau  atitinkamai išauga rizika. O štai  vėlyvuose  etapuose rizika  yra minimali, tačiau  kvadratinio metro kaina  išauga net kelis kartus.  Reikia  apgalvoti visus  variantus, gauti kvalifikuotą  konsultaciją iš specialisto, sužinoti visą  reikalingą  informaciją apie statybos įmonę, bei apie nekilnojamojo turto įmonę, kuri parduoda butus.  Naujos  statybos butai yra  statomi pagal naujus  projektus, kurie  jau užsitarnavo tinkamos reputacijos, yra daugybė  teigiamų  atsiliepimų. Visa  tai sudaro patikimą paveikslą ir atitinkamai yra  sumažina buto pirkimo rizika iki minimumo.  Tai yra svarbiausia.