nauji butai KlaipėdojeNekilnojamojo turto įsigijimas – itin atsakingas finansinis sprendimas, reikalaujantis racionalaus mąstymo ir objektyvaus ateities perspektyvų įvertinimo. Nors nauji butai Klaipėdoje džiugina savo pasirinkimu, neskubėkite padėti galutinio taško – pagalvokite ne tik apie šios dienos, bet ir ateities poreikius (gal planuojate keisti darbą? O gal laukiate šeimos pagausėjimo?). Be to, būtina pagalvoti ir apie savo finansines galimybes, ypač tuo atveju, jei planuojate imti paskolą – ar pinigų grąžinimas ir palūkanų mokėjimas nesukels sunkumų? Nepamirškite, kad investicijų reikalaus ir būsto atnaujinimas bei remonto darbai.

Savaime suprantama, svarbiausias buto atrankos kriterijus yra nekilnojamojo turto kaina ir būsto vertė. Daugelis pirkėjų vertina ne tik dabartinę buto kainą, bet ir investicinę nekilnojamojo turto vertę, t. y. kokybiškai įrengti nauji butai Klaipėdoje, atitinkantys komfortiško ir patogaus gyvenimo reikalavimus, gali būti parduoti už didesnę kainą. Galiausiai, tvarkingi butai yra patraukli nuomos alternatyva. Jei buto ieškote sau ir šeimai, vertindami nekilnojamojo turto kainą, nepamirškite pagalvoti apie finansines savo galimybes ir išlaidas, kurių jums reikės ateityje, t. y. turite nuspręsti, ar būsto kaina jums iš tiesų yra įperkama ir neprivers jūsų įsiskolinti.

Svarbų vaidmenį atlieka ir buto lokacijos vieta. Iš tiesų su vieta siejama ir gyvenimo kokybė bei patogumas. Nors pirkėjų poreikiai skiriasi, didžiausio palankumo sulaukia tolėliau nuo miesto triukšmo esantys namai. Šiandien ypatingai vertinami nauji butai Klaipėdoje šalia dailių parkų ir marių. Be to, būtina įvertinti ir susisiekimo galimybes, t. y. pirkėjai vertina namus, įkurtus šalia viešojo transporto stotelių, iš kurių galima pasiekti didžiuosius prekybos centrus, darbo vietą, mokyklą ar vaikų darželį.

Daug dėmesio skiriama ir buto plotui bei kambarių skaičiui. Dažniausias pasirinkimas – dviejų kambarių butai. Tiesa, minėtasis sprendimas populiariausias tarp jaunų šeimų. Didesnės šeimos, turinčios daugiau nei vieną vaiką, ieško didesnės erdvės butų. Vieno kambario butai rekomenduojami vienišiaus gyvenimą mėgstantiems asmenims. Keičiantis laikams, vis svarbesnį vaidmenį atlieka ir automobilių stovėjimo aikštelė. Pirkėjai ieško namų, šalia kurių būtų patogu palikti automobilį. Negalima pamiršti ir garažo bei rūsio svarbos.

Siekiant pritraukti didesnį pirkėjų srautą, daugelis nekilnojamojo turto pardavėjų teikia specialius pasiūlymus ir dovanas pirkėjams, pvz., baldus ar pramogas vandens parkuose. Nors statistika rodo, kad minėtosios dovanos neatlieka lemiamo vaidmens priimant sprendimą, vis dėlto nekilnojamojo turto pardavėjų pasiūlymai yra įvertinami ir prisimenami, renkantis tarp dviejų panašios vertės būstų. Šiandien aktualiausia dovana laikoma speciali nuolaida arba automobilio stovėjimo vieta.