židinių apdailaPamažu šaltėjant orams vis dažniau pasvajojame apie vėsiai jaukius vakarus namuose prie židinio. Vis tik, jaukumą kiekvienas įsivaizduojame kiek kitaip ir dėl to židinio tipo, stiliaus bei apdailos  pasirinkimas tampa svarbiu akcentu įsivaizduojant tobulą laiką gėrintis židinio liepsna. Šiuo atžvilgiu, židinių apdaila tampa svarbia ne tik estetine, tačiau ir kokybine židinio dalimi, o akmuo – iki šiol lieka populiariausia ir patikimiausia medžiaga, naudojama židinių apdailai.

Kompanija „Veritas Ana“ – viena iš įmonių, savo klientams siūlančių natūralaus akmens gaminius, tarp kurių: stalviršiai, laiptai, sienų, grindų, vonios plytelės, vidaus palangės, kriauklės, pjaustymo lentelės, staliukai, skulptūros, šviestuvai ir kitos akmeninės interjero detalės. Įmonė taip pat projektuoja ir gamina natūralaus akmens židinių apdailas. Didžiają dalį židinių apdailų „Veritus Ana“ gamina iš natūralaus marmuro, o taip pat granito ir travertino. Ir tikrai neatsitiktinai. Būtent šie akmenys pasižymi savybėmis, kaip atsparumu trinčiai ir temperatūrų pokyčiams, ilgaamžiškumu bei ekologiškumu. Jos užtikrina ilgesnį židinio eksploatavimo laiką. Dar vienas itin svarbus natūralaus akmens privalumas – plati spalvų ir raštų paletė, kurios dėka natūralaus akmens židinio apdaila ras vietą tiek modernios, tiek labiau į klasiką linkusios erdvės interjere.

Klasikinio interjero mylėtojams aktuali galėtų būti klasikino marmuro židinių apdaila. Marmuras laikomas bene prabangiausiu akmenu, kurio subtilūs raštai bei spalvos puikiai dera prie klasikinio namų interjero. Tiesa, kainos už „Veritus Ana“ klasikinio stiliaus marmurinę židinių apdailą svyruoja nuo 1217 iki 2840 Eur, tačiau dėl atsparumo karščiui marmuras puikiai tinka židinių apdailai.

Marmuras kuo puikiausiai dera ir modernaus interjero namuose, tiesa tokiu atveju dažniau naudojamas poliruotas marmuras. Kuriant modernų interjerą galima drąsiau eksperimentuoti ir su marmuro spalvomis, ypač dėl to, kad natūralus marmuras būna juodos, žalios ar net geltonos spalvų. Kainos atžvilgiu modernaus stiliaus marmurinė židinių apdaila yra pigesnė už klasikinio stiliaus: nuo 840 iki 1304 Eur.

Renkantis židinio apdailą ne ką mažiau svarbu žinoti ir židinio poziciją bendrame būsto interjere. Židinys gali būti pagrindiniu svetainės, miegamojo ar net virtuvės akcentu, tačiau jis taip pat be didelių sunkumų gali, tarsi, pranykti erdvėje ir tapti matomu, kuomet yra norima. Šiuo atžvilgiu, židinių apdaila įgauna dar daugiau svorio estetiniu atžvilgiu. Todėl, siekiant, kad židinys taptų kambario puošmena, o ne erzinančiu interjero atribudu, „Veritus Ana“ dizainerių ir akmens apdirbimo meistrų konsultacija gali tapti itin naudinga.