Pradėkime nuo to, kad Warmcel yra celiuliozinė vata. Ja namų sienos šiltinamos jau daugiau nei šimtą metų, o jos ištakos yra Anglijoje, kurioje oro sąlygos ne ką geresnės nei čia, Lietuvoje. Namų šiltinimas su Warmcel yra populiarus visoje šiaurinėje Europoje. Tai nulėmė klimatas. Šiaurinėse šalyse yra šalta žiemos metu, todėl Warmcel ekovatavata yra puikus sprendimas. Namų šiluma būtina pasirūpinti dar gerokai iki ateinant žiemai ir tai supranta kiekvienas, kas turi nuosavus namus. Juos išskiriame tik dėl tos priežasties, kad dažniausiai būtų apšiltinimui labiau tinkamos kitos šiltinimo medžiagos. Butus iš viso mažai kada šiltina patys gyventojai. Butai šildomi nebent daugiaubučio renovacijos metu, o jai turi pritarti visi namo gyventojai, kadangi ji nėra nemokama. O kas gi šiais laikais yra gaunama nemokamai? Niekas! O jei teigiama priešingai – meluojama, nes niekas nieko dykai neduoda, nedovanoja. Tačiau, jei savo nuosavus namus šiltinsite su Warmcel celiuliozine vata, tai šis pasirinkimas jums bus tarsi likimo dovana. Kas gali būti geriau nei teisingai pasirinktos šiltinimo medžiagos ir užbaigti šiltinimo darbai dar iki žiemos? Nieko nėra geriau užiltus namus šaltą žiemą, kuriuose galima jaukiai pailsėti su šeima, su mylimais žmonėmis. Juk tik taip praleistas laikas slenka nepastebimai greitai, nes smagiai. Tikrai smagiau nei šąlant rankų pirštus, trinant delnus ir mėginant tokiu būdų sušilti. Tokiomis sąlygomis niekas nenorėtų nei gyventi, nei dirbti, nes ilgalaikis diskomfortas anksčiau ar vėliau privers imtis veiksmų situacijai pakeisti. Jei bus šildoma su Warmcel ekovata, tai nusivylimo nebus. Pasiektas aukštos kokybės rezultatas su šia vata neleis abejoti, kad ši vata yra kokybiška. Apie kokybę galėsite spręsti jau ne iš reklaminio lankstinuko, o pagal termommetro stulpelį, kuris rodo jūsų kambario vidaus temperatūrą. Pastebėsite, kad ji aukštesnė.

Angliška Warmcel vata statybų srityje nėra naujas produktas. Tai laiko ir daugelio žmonių (specialistų ir gyventojų) patikrinta prekė. Tik dėl to ir teigiame, kad Warmcel ekovatą įsigyti savo namams iš ja šiltinti namus yra verta. Apie Warmcel vatą žmonės sužino įvairiai. Kas iš pažįstamų, kas internetu ieško, o kam rekomenduoja svetimi žmonės nugirdę šalia vykstatntį pokalbį… Visaip būna. Bet kad ir kokiu keliu būtų sužinota apie Warmcel ekovatą, tai nėra svarbu, svarbu tai, kad žmonės dalinasi savo patirtimi draugiškai ir geras produktas patenka į gerų žmonių rankas, kurie tampa įmonių klientais. Juk kiekvienas pirkėjas – klientas.

Nebūtina gyventi Anglijoje, kad gautum kokybiškos, angliškos ekovatos. Įmonės padalinius turi ne vienoje Europos šalyje. Eksportas per daugiau nei šimtą metų prekybos Warmcel produkcija buvo išvystytas plačiai ir dabar Warmcel vata gali lengvai pasiekti ir Lietuvos žmones. Užsakymų ilgai laukti nereikia, nes sandėliuose visada yra pakankamai Warmcel produktų, kuriuos galima pardavinėti esamu laiku. Vadinasi, lietuviams galima namus šiltinti ne vien lietuviškomis priemonėmis, bet ir tais metodais, kurie užsienyje taikomi. Tai garantuoja didesnę pasirinkimo laisvę, tačiau tie, kas atranda Warmcel, kitų ekovatos gamintojų nebeieško, nes žino, kad rado tai, ko iš tiesų ieškojo. Tobulų produktų nėra, bet Warmcel vata tikrai arti tobulybės. Jei tuo netikite, susisiekite su prekybos taškais ir jums paaiškins faktais, kuo ši vata pranašesnė už analogiškas, šiltinimui naudojamas, ekologiškas vatos rūšis. Kai bus atsakyti visi jūsų klausimai, abejonių viai nebeliks.

Daugiau informacijos: www.ekovata.net