Matinis  stiklas, tai yra stiklas, kuris turi matinį paviršių iš vienos arba abiejų pusių.  Matinis stiklas yra gaunamas cheminių medžiagų poveikio dėka.  Stiklo atspalvis gali  būti  įvairių baltų, rudų, pilkų ir rausvų  atspalvių.  Matinis stiklas  yra dažniausiai naudojamas patalpos interjere.  Jis yra naudojamas, kai  yra  gaminamos stiklinės lubos, stiklinės durys skirtos  baldams, taip pat yra naudojamos virtuvėse, iš šio stiklo yra gaminami virtuvės stalviršiai,   priėmimo stovai, stiklinės biurų pertvaros, stiklinės durys, dušo kabinetai ir kita.  Dabar matinį stiklą  galima  įsigyti labai paprastai jums tik reikia kreiptis į mus, jūs galite užsisakyti  individualią matinio stiklo gamybą.  Kaina  bus nustatoma individualiai pagal tai kokius matinius stiklus jūs pasirinksite. Matinis stiklas tai yra įprastas  stiklas, kuris yra apdorotas  smėliu arba rūgštimi, taip pat gali būti naudojama matinė plėvelė, o vėliau jis įgauna nepermatomą paviršių.  Atsižvelgiant į naujas savybes, gautas matinis stiklas yra naudojamas, kai yra gaminamos lempos, žurnaliniai staliukai, lentynos, durys ir vitražai, taip pat matinis stiklas yra naudojamas, kai yra daroma patalpos apdaila.  Stiklas gali būti apdorojamas pagal jūsų užsakymą ir jis bus paverstas  matiniu.  Mūsų dizaineriai jums gali pasiūlyti  platų  raštų pasirinkimą, kurie ištveria įvairius temperatūros pokyčius ir taip pat laiko išbandymus. Matinis stiklas labai ilgai galės  papuošti jūsų interjerą, neišbluks  ir nesusigadins.  Taip pat pas mus jūs galėsite įsigyti jau  paruoštus matinius stiklus.

Yra keli būdai, kuriuos naudojant gali būti gaminamas matinis stiklas.  Matinis stiklas tai yra pusiau permatomas stiklas, kuris yra  gaunamas cheminio poveikio dėka.  Šis stiklas turi  neutralius atspalvius ir faktūras, priešingai nei įprastas stiklas, kuris yra apdorojamas smėliu.  Kur gali būti naudojamas matinis stiklas?   Šis stiklas yra  labai lengvai apdorojamas, todėl jis yra labai plačiai naudojamas, kai yra įforminamas  patalpos interjeras (tai yra durys, pertvaros ir baldai), tiek ir fasadai.  Stiklas paverčiamas matiniu, kai jis yra apdorojamas ir tada jis įgauna matinį atspalvį ir atitinkamai sumažėja  permatomumo lygis.  Toki būdu matinis stiklas įgauna tinkamą išvaizdą, jis tampa estetišku ir labai populiariu. Be matinio stiklo šiais laikais praktiškai neįmanoma įsivaizduoti nei vieno interjero.

Pagrindinės matinio stiklo charakteristikos, kurios išskiria  šį stiklą nuo kitų, tai galimybė geriau išsklaidyti šviesą, o ne ją praleisti arba atspindėti. Stiklas gali būti  paverčiamas matiniu keliais būdais:matinis stiklas

  •  Tai  gali būti mechaninis būdas, kai yra sukuriamas matinis stiklas , kai yra naudojamos tam tikros medžiagos;
  •  Cheminis stiklo apdorojimas, tai yra matinio atspalvio sukuriamas naudojant chemines reakcijas, naudojant  rūgštis;
  • Priklijuojama speciali plėvelė;
  • Matinis stiklas yra dažomais įvairiais dažais ir lakais.

Matinis stiklas yra labai populiarus tarp naudotojų, kadangi jis  pasižymi unikaliomis savybėmis, tai yra  stiklinės konstrukcijos yra  įvairios paskirties. Jos gali būti naudojamos biuro patalpose, administraciniuose  namuose, prekybos objektuose. Tokie dizaino sprendimai suteikia galimybę   patalpas suskirstyti į zonas ir taip pat suteikti idealų apšvietimą.  Stiklinės durys spintose, komodose sukuria atitinkamą darbo atmosferą ir suteikia  kruopščią išvaizdą.  Yra nepermatomumo  efektas, todėl sumažėja  matomumas per stiklą. Smėliu apdorotas stiklas atrodo šiek tiek šiurkščiau, nei stiklas apdorotas cheminėmis medžiagomis, tačiau jis suteikia galimybę pasireikšti vaizduotei, kadangi būtent  mechaninis apdorojimas gali  suteikti  galimybę išgauti įvairias formas ir dizaino piešinius.  Šis efektas gali būti naudojamas ne tik ant matinio stiklo, tačiau taip pat ant tokio, kuris turi bronzinį atspalvį.