MakitaKone kiekvienas siekia, jog kasdieniai darbai būtų atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Tai suprantančios įmonės stengiasi padėti, kurdamos produkciją, kuri palengvintų mūsų gyvenimą. Kompanija „Makita“ – viena tokių. Įmonės asortimentą sudaro aukščiausios ar vidutinės kokybės elektriniai įrankiai, skirti profesionaliems statybininkams ar kitų sričių specialistams, užsiimantiems statybos, sodininkystės, medžio apdirbimo darbais ir kt. Kuo „Makita“ ir jos elektriniai įrankiai išsiskiria iš kitų?

Visų pirma, įmonė gali didžiuotis 100 metų patirtimi įrankių dizaino ir inžinerijos srityse. „Makita“, besiverčianti motorų ir transformatorių prekyba bei remontu,  įkurta 1915 metais Japonijoje. Nuo tada įmonės veikla yra labai išplėtota: šiandien „Makita“ turi 19 atstovybių Japonijoje ir 39
prekybos atstovybes užsienyje, o jos produkcija yra gaminama septyniose iš jų: JAV, Kanadoje, Brazilijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rumunijoje ir Kinijoje.

Kalbant apie produkciją, įmonės asortimentas taip pat nepalyginamai platesnis negu buvo pradžioje. Jį sudaro tokios įrankių kategorijos: akumuliatoriniai įrankiai, lazeriniai prietaisai, universalūs švytuokliniai įrankiai, viniakalės ir kompresoriai, gręžimo ir tvirtinimo įrankiai, metalo įrankiai, dulkių siurbliai, medžio apdirbimo darbams skirti įrankiai, sodui ir daržui reikalingi įrankiai, aukšto slėgio plovimo įranga ir kita. Anot „Makita“ atstovų jų elektriniai įrankiai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės žaliavų ir dėl to jie – patikimiausi industrijoje. „Makita“ kompanija kelia griežčiausius reikalavimus komponentų ir užbaigtų produktų testavimui.

Visų antra, be didžiulių standartų gamybiniams procesams „Makita“ daug dėmesio skiria ir visapusiškam klientų priežiūros tinklo vystymui. Kompanija akcentuoja produkcijos kokybės ir efektyvaus aptarnavimo svarbą, matyt, dėl to kompanija gali didžiuotis turėdama kone nepriekaištingą klientų aptarnavimo reputaciją. Jos žinioje 600 – ų priežiūros centrų tinklas Japonijoje, o  ką jau kalbėti apie tokių centrų skaičių tarptautiniu mastu. Net Lietuvoje veikia 7 „Makita“ įgalioti priežiūros centrai.

Be to, Lietuvoje yra įsikūrę daugiau negu 100 „Makita“ atstovybių, kurių vienos prekiauja kompanijos įrankiais bei įrankių priedais, o kitos kartu siūlo ir remonto paslaugas. Prieš keliaujant į vieną iš atstovybių vertėtų išsiaiškinti kokias prekes ir paslaugas konkreti atstovybė siūlo. „Makita“ produkcija nėra pigi, tačiau kaina yra grindžiama tuo, kad elektriniai įrankiai yra pritaikomi skirtingiems darbams atlikti. Tokiu atžvilgiu, kainos ir kokybės santykis yra pakankamai geras.