karkasiniai namaiKarkasiniai namai tai yra daugelio žmonių svajonė, kadangi tai yra greitai pastatomi, lengvi ir tvirti namai, karkasinių namų kaina yra nedidelė ir jie yra ilgaamžiški. Karkasiniai namai taip pat yra žinomi kaip ,,lengvos plieninės konstrukcijos“. Karkasinis namas yra statomas taip lyg surenkant konstruktorių. Tokia karkasinių namų statyba išlaiko ne mažiau kaip 75 metus aktyvaus naudojimo, o gerai prižiūrint ir dar daugiau.

Karkasiniai namai yra labai lengvi, todėl jų naudojimo sritis tampa platesnė. Visų pirma, jiems puikiai tinka paprastas, negilus fundamentas, todėl karkasiniai namai, tai beveik vienintelis gyvenamo namo variantas, kurį galima pastatyti ant silpno grunto. Antra, statybų metu neprireiks sunkiosios technikos, kuri ženkliai sumažina statybos galimybes. Taip pat jums neteks pažeisti landšafto, kuris yra arti namų. Kadangi namo konstrukciją yra pakankamai paprasta surinkti ir jo konstrukcija yra lengva, tai karkasiniai namai yra pastatomi labai greitai. Kai namas jau bus pastatytas jam nereikės laiko, kad jis nusėstu bus galima iš karto daryti vidinę apdailą. Karkasiniai namai yra montuojami bet kuriuo metų laiku, esant bet kokiam orui ir tai visiškai niekaip nepaveikia namo konstrukcijos kokybės ir jo techninių savybių. Karkasiniai namai yra suderinami su daugeliu šildymo sistemų. Šiuose namuose galima gyventi visus metus, net tada, kai žiema labai šalta.

Karkasiniai namai yra statomi pagal jūsų pageidavimus, kadangi galima pastatyti bet kokios konstrukcijos karkasinį namą. Statant karkasinį namą jo statybas galima koreguoti . Karkasiniai namai yra apšildomi atsižvelgiant į kiekvieno namo parametrus. Gerai atliktas namo apšildymas ženkliai sumažins šildymo išlaidas.

Karkasinių namų kaina yra kur kas mažesnė, nei visų kitų namų statyba, tokių kaip plytinių, medinių ir kitos rūšies. Karkasiniai namai yra pastatomi greičiau ir ženkliai sumažina kvadratinio metro kainą. Jau labai greitai karkasiniai namai taps populiariausi užmiesčio namų statyboje. Karkasinių namų statyba kainuoja mažiau, tačiau jų išvaizda mažai kuo skiriasi nuo prabangių namų, kurių statybos darbai kainuoja kur kas daugiau. Karkasiniai namai tai yra puikus pasirinkimas jei jūs norite gyventi jaukiai, o namo statybai išleisti mažiau pinigų.