lagaminaiLagaminai – tai neatsiejami kiekvieno keliautojo atributai. Nesvarbu, ar mes vykstame į ilgą poilsinę ar pažintinę kelionę, ar tiesiog savaitgaliui išvykstame prie jūros, ar į kokią sodybą – bet kuriuo atveju vežamės mažesnį ar didesnį lagaminą arba kuprinę.

Tikriausiai pastebėjote, kad daugelis žmonių, kai ateina metas kažkur toliau išvykti, susiduria su tokiomis problemomis – ką vežtis, kiek drabužių pasiimti ir panašiomis. Galiausiai, moterys ypač, pasiima daug nereikalingų daiktų ir viskas pradeda paprasčiausiai netilpti į lagaminą. Tada kyla daug nervų. Ir visai be reikalo. Lagaminai yra puiki prekė, tiesiog reikia tinkamai išmokti viską susipakuoti. Galbūt šie vertingi patarimai padės Jums viską kuo geriau susipakuoti.

Visų pirma, išsidėliokite visus drabužius, kuriuos jau kaip tik ruošėtės krauti į lagaminą ir pradėkite mažinti jų kiekį. Patikėkite, Jums tikrai nereikia vežtis po dvi poras batų kiekvienam drabužiui. Lygiai taip pat kaip nereikia šešių beveik vienodų palaidinių. Tokie pasiteisinimai, kaip „o gal prireiks“ arba „nežinau, kokia bus nuotaika kitomis dienomis“, čia negalioja. Bet kuriuo atveju, juk kiekviena kelionė turi savo paskirtį, todėl ir aprangą reikia rinktis atitinkamos rūšies, o ne susikrauti pusę savo spintos garderobo. Pasistenkite kuo detaliau suplanuoti, ką rengsitės kiekvieną dieną ir susidėkite drabužius tik pačius reikalingiausius.

Po to pradėkite pakavimą. Pradėti reikėtų nuo neįprastų formų daiktų. Pavyzdžiui, plaukų džiovintuvas, avalynė ar rankinės turėtų būti dedami pirmiausia – lagamino dugne. Jei žinote, kad apsistosite viešbučiuose – išsiaiškinkite, galbūt tokių prekių nereikės ir tokias prekes, kaip dušo želė, džiovintuvas ir kita bus duodamos viešbutyje?

Jei įmanoma, pavyzdžiui, kojines, marškinėlius lenkite ir susukite. Tokiu būdu drabužiai nesusiglamžys ir užims labai nedaug vietos. Taip pat labai vertinga prekė yra specialūs pakavimo maišeliai. Į juos galima susidėti drabužius ir jie tada bus supresuoti. Tai reiškia, kad užims itin mažai vietos. Tačiau persistengti irgi neverta, nes daiktų svoris bet kuriuo atveju išliks toks pats. Būtina sverti savo lagaminą ir tikrintis, tam, kad prieš kelionę lėktuvu nekiltų papildomų problemų.

Svarbius daiktus arba savo tualetinius reikmenis, pavyzdžiui, telefono įkroviklį, plaukų šepetį, turėkite prie savęs rankinėje arba rankiniame bagaže, nes to gali bet kada prireikti.