sodybos vestuvemsVestuvės – nuostabi šventė tiek patiems jauniesiems, tiek ir jų draugams bei giminaičiams. Per vestuves, kaip žinia, rūpesčių būna labai nemažai. Reikia išsirinkti gražiausius vestuvinius drabužius, sudaryti svečių sąrašą, pasirūpinti įvairiomis smulkmenėlėmis, kurių atsiranda tiek daug, kad jos jau ir nebelaikomos smulkmenomis. Taip pat vienas iš didžiausių rūpesčių – kur švęsti savo svarbiausią gyvenimo šventę?

Visų pirma, šventės vietą reikia rinktis tik pagal individualius savo poreikius. Nereikia per daug klausyti tėvų ar draugų patarimų, nes tai yra tik Jūsų šventė. Jei vestuvės yra rengiamos, vienas geriausių pasirinkimų šventei yra sodybos vestuvėms. Lietuvoje jų yra nemažai, todėl reikia atsižvelgti ir į jos vietą (ar toli nuo Jūsų miesto) ir į svečių skaičių ir į tiekiamo maisto kokybę, bei patį jos išsidėstymą. Taip pat reikia žinoti, ar sodybos vestuvėms suteikia nakvynės paslaugą.

Galbūt norite netradicinių vestuvių? Jei taip, santuokos įžadus priimkite ne metrikacijos skyriuje miesto centre, bet pačioje sodyboje. Būtinai pasidomėkite, ar sodybos vestuvėms suteikia galimybę specialiai išpuošti ne tik patį namą, bet ir visą aplinkinę teritoriją. Taip pat reikia sužinoti, kiek kainuos metrikacijos skyriaus darbuotojų iškvietimas į Jūsų pasirinktą vietovę.

Daugelis žmonių vestuvių šventimui išsirenka paprastus restoranus. Tai nėra itin įdomu, nes juose bus tik sėdima ir puotuojama. Sodybose atvirkščiai – galima ir į pirtį nueiti ir pažaisti įvairius lauko žaidimus ir galbūt net išsimaudyti ežere. O jei sodyboje dar ir nakvoti galima – Jums neteks rūpintis visų svečių apnakvindinimu. Tiesa, transportą šventėms svečiams parūpinti reikėtų.

Šiais laikais tapo gana populiaru nedaryti tradicinių lietuviškų vestuvių prie gausiai nukrauto stalo. Kai kurie jaunieji kukliai atšvenčia restorane ar sodyboje savo šventę ir tada išvyksta į netikėtą, tik jiems dviems skirtą medaus mėnesio kelionę. Kiti šventės Lietuvoje visiškai nerengia ir amžiną meilę prisiekti nusprendžia visiškai kitoje pasaulio valstybėje, pavyzdžiui, kurioje nors saloje (Havajuose, Maldyvuose…).

Kur reikėtų švęsti vestuvių šventę, priklauso tik nuo Jūsų norų, fantazijos ir finansinio biudžeto.