Kondicionieriu pildymasSklandžią kondicionieriaus veiklą užtikriną tinkamas freono kiekis. Patogumą keliaujant į ilgas keliones, malonų klimatą vasarą laukiant kamščiuose, saugumo jausmą kelyje-visą tai automobilio savininkui gali suteikti sklandžiai veikianti kondicionavimo sistema. Kad ji visada sklandžiai veiktu yra būtina laiku atlikti techninę apžiūrą, kurios metu specialistai gali nustatyti, kaip greitai reikės atlikti kondicionieriaus pildymą.

UAB,,Autošaltis“ specialistai turi pakankamai darbo patirties ir žinių, rekomenduos jums nepamiršti apie kondicionieriaus diagnostikos vykdymą. Juk kaip ir bet kokia kita automobilio detalė kondicionieriui yra reikalingas rūpestingas ir atsakingas santykis ir žinoma periodiškai yra reikalingas kondicionierių pildymas, apie tai tikrai neverta pamiršti.

Mes aptarnaujame, bet kokius automobilius, nepriklausomai nuo jo modelio ir vertės ir visada rekomenduojame atlikti kondicionieriaus diagnostiką, kad būtų išsiaiškinta kodėl išbėga freonas. Kai viskas yra išsiaiškinama mūsų darbuotojai greitai ir kokybiškai atlieka kondicionieriaus pildymą, taip pat mes naudojame profesionalią įrangą, kuri padeda tiksliai atlikti kondicionieriaus pildymą.

Mes atliekame:

  • Atliekame kondicionieriaus techninės būklės apžiūrą ir įvertinimą;
  • Išsiurbiame orą;
  • Užpildome kondicionierių freono;
  • Patikriname ar kondicionavimo sistema veikia sklandžiai.

Taigi jei jūs norite, kad jūsų kondicionierius jums tarnautu dar ilgai reikia laikyti paprastų kondicionavimo sistemos priežiūros taisyklių ir žinoma turi būti reguliariai atliekamas kondicionierių pildymas, mes jums garantuojame, kad tai pratęs sklandų kondicionieriaus tarnavimo laikotarpį. UAB,,Autošaltis“ kondicionierių pildymą atlieka tik tikri specialistai, kadangi yra labai svarbu tinkamai nustatyti kokio kiekio freono jums prireiks, kad efektyviai veiktu kondicionavimo sistema. Labai svarbu nepamiršti šių svarbių taisyklių, tik tada jūsų kondicionierius nepraras savo darbo našumo ir tikrai nesuges. Jei jums yra reikalingas kokybiškas kondicionierių pildymas šį darbą patikėkite tik specialistams.